Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Question Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?

Mislim ako su glasali njih ukupno 40% neprosvecene stoke za koalicije u kojoj je LSV i za LDP
    Istina to nije vecina ali opet UZAS!!! Zar zaista jedan deo Srpskog naroda uopste nije briga za celovitost Srbije i za Kosovo??? :shock: :shock: :shock:

Domaćin ArnoldLayne (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano Re: Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?

ma strašno. katastrofa.
    ponekad pomislim, čemu pravoslavlje onda? koji vernik će smeti da udje u crkvu, a da nije čak ni pročitao Patrijarhovu uskršnju poslanicu, i zaokružio koka-kola koaliciju ili ldp? ko? ja bih propao u zemlju i živeo u podzemlju do kraja života.

ljudi, šta je ovo? haos.
    haos.

Domaćin Dikan (avatar)
    Učlanjen
    19.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?

Citat Original postavio ArnoldLayne Pogledaj poruku
    ponekad pomislim, čemu pravoslavlje onda?
    pa ne znam kolika je njegova uloga u izbornom procesu, ali imas slave, sahrane, rodjenja, vencanja, ispovest, pricesce, pokajanje....pa malo metafizike i ontoloskih problema.....posluzice vec nekoj svrsi

koji vernik će smeti da udje u crkvu, a da nije čak ni pročitao Patrijarhovu uskršnju poslanicu, i zaokružio koka-kola koaliciju ili ldp?
    sto? tamo je pisalo za koga da se glasa?

ljudi, šta je ovo? haos.
    haos.
    Ne primecujem da se ista bitno promenilo i da ce se promeniti posle ovih izbora

Domaćin ArnoldLayne (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

ma....
    i ja sam preterani entuzijasta...

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ptica-trkacica Pogledaj poruku
    Mislim ako su glasali njih ukupno 40% neprosvecene stoke za koalicije u kojoj je LSV i za LDP
    Istina to nije vecina ali opet UZAS!!! Zar zaista jedan deo Srpskog naroda uopste nije briga za celovitost Srbije i za Kosovo??? :shock: :shock: :shock:
    Ни мени нису јасни!
    Али ипак нису победили, већина је гласала против ДС-а

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Ne boli ih dupe nego veruju u Bikicine price I EU i Kosmet, al' opametice se oni kad im evropa zvekne jos par samara.

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Zar im EU nije zveknula dovoljno samara do sada??? :shock: :shock:

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Zar im EU nije zveknula dovoljno samara do sada??? :shock: :shock:
    Nikad dosta shamara...
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Najgore je "NEPISMENOJ RULJI" dati pravo GLASANJA,a sad promenite to nepismena rulja sa NASIM GRADJANIMA i stvar je jasna,pa do juce su bili KOMUNJARE a sad kao navodno SRBI,pa jeste vi LUDI

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

mnogo ljudi razmišlja:"imam porodicu,decu,mislim samo o njima,zabole me za kosovo"
    razumem ih sa jedne strane ali ćemo tako kao narod za sto godina završiti

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SargeBG Pogledaj poruku
    mnogo ljudi razmišlja:"imam porodicu,decu,mislim samo o njima,zabole me za kosovo"
    ma burazere prosecan Srbin bi ti prodao za 1000E akcija imaginarnih i oca i majku, i brata i sestru tako da sta je tu neko Kosovo, Vojvodina, Raska Oblast i tako to.

Ja sam izgubio iluzije na ovim izborima da vecina ovog naroda ima svest jer je nema.

Zato ovde mogu da prodju i pobedjuju samo populisti kao sto je bio Milosevic i kao sto je to danas DS i Tadic. Daj narodu hleba i igara i nema sekiracije.

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    ma burazere prosecan Srbin bi ti prodao za 1000E akcija imaginarnih i oca i majku, i brata i sestru tako da sta je tu neko Kosovo, Vojvodina, Raska Oblast i tako to.

Ja sam izgubio iluzije na ovim izborima da vecina ovog naroda ima svest jer je nema.

Zato ovde mogu da prodju i pobedjuju samo populisti kao sto je bio Milosevic i kao sto je to danas DS i Tadic. Daj narodu hleba i igara i nema sekiracije.
    pa takav nam je mentalitet

Iskusan Verbal_Kint (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    134

Ima i ono: glasanje za LDP me čini instant-intelektualcem... posebno popularno međ studentskom populacijom...

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio ArnoldLayne Pogledaj poruku
    ma strašno. katastrofa.
    ponekad pomislim, čemu pravoslavlje onda? koji vernik će smeti da udje u crkvu, a da nije čak ni pročitao Patrijarhovu uskršnju poslanicu, i zaokružio koka-kola koaliciju ili ldp? ko? ja bih propao u zemlju i živeo u podzemlju do kraja života.

ljudi, šta je ovo? haos.
    haos.
    A za koga to "dobri pravoslavci koji su pročitali patrijarhovu poslanicu i nisu zaokružili koka-kola koaliciju" glasaju?
    Every man's way is right in his own eyes. Ko ti je dao pravo da sudiš?

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

pa takav nam je mentalitet
    Pa, kako narod nema hljeba da jede...

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

generalno najveci krivac za ovu situaciju je kostunica. dozvolio je ovima iz DS i G17+ da prigrabe sve poene vlasti a on nije poentirao ni na cemu. Dozvolio im je da uzmu zasluge za FIAT i akcije u vladi u kojoj je Kostunica BIO PREMIJER. To pokazuje kolika je nesposobnost DSS-a da sagledaju realnost oko sebe i da shvate kakav je narod u zemlji u kojoj se nalaze.

ZES je dobio tih 4-5% vise iskljucivo zahvaljujuci tom populizmu . Na izborima u Srbiji ne pobedjuje onaj ko je najposteniji vec onaj ko najbolje i najvise LAZE

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

generalno najveci krivac za ovu situaciju je kostunica. dozvolio je ovima iz DS i G17+ da prigrabe sve poene vlasti a on nije poentirao ni na cemu. Dozvolio im je da uzmu zasluge za FIAT i akcije u vladi u kojoj je Kostunica BIO PREMIJER. To pokazuje kolika je nesposobnost DSS-a da sagledaju realnost oko sebe i da shvate kakav je narod u zemlji u kojoj se nalaze.

ZES je dobio tih 4-5% vise iskljucivo zahvaljujuci tom populizmu . Na izborima u Srbiji ne pobedjuje onaj ko je najposteniji vec onaj ko najbolje i najvise LAZE
    Nije ni čudo onda što radikali dobijaju sve ove godine, zapravo radikali i sada misle da su pobedili

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeteSunca Pogledaj poruku
    Nije ni čudo onda što radikali dobijaju sve ove godine, zapravo radikali i sada misle da su pobedili
    pa radikali su pobedjivali na zadnjih 2 parlamentarnih izbora a nisu formirali vladu.

Sada ista "pobeda" ceka DS. Osvojili su najvise , al nemaju sa kim da prave vladu

Niko vise sa njima nece. Ni SPS ni DSS a o SRS i da ne govorimo.

Tako da su uloge sad promenjene. DS preuzima ulogu SRS

Drugo ovaj rezultat 36% ZES-a nije rezultat DS-a vec rezultat KOALICIJE 5 stranaka

DS G17+ SPO LSV SDP

Da je DS izasao samostalno dobio bi nekih 24% tako da su radikali i dalje pojedinacno najjaca partija u srpskom parlamentu.

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

pa radikali su pobedjivali na zadnjih 2 parlamentarnih izbora a nisu formirali vladu.

Sada ista "pobeda" ceka DS. Osvojili su najvise , al nemaju sa kim da prave vladu

Niko vise sa njima nece. Ni SPS ni DSS a o SRS i da ne govorimo.

Tako da su uloge sad promenjene. DS preuzima ulogu SRS

Drugo ovaj rezultat 36% ZES-a nije rezultat DS-a vec rezultat KOALICIJE 5 stranaka

DS G17+ SPO LSV SDP

Da je DS izasao samostalno dobio bi nekih 24% tako da su radikali i dalje pojedinacno najjaca partija u srpskom parlamentu.
    Zašto je vama bitno čija je to pobeda. Prvo DS je osvojio više od 38, a ostatak koalicije nije mogao osvojiti više od 10%.

Neka radikali naprave vladu, ali imaćete duplo jaču opoziciju nego što ste vi ikada bili. I onda ćete se na idućim izborima boriti za Koštuničin procenat.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Mislim ako su glasali njih ukupno 40% neprosvecene stoke za koalicije u kojoj je LSV i za LDPIstina to nije vecina ali opet UZAS!!! Zar zaista jedan deo Srpskog naroda uopste nije briga za celovitost Srbije i za Kosovo??? :shock: :shock: :shock:
    Neprosvećena stoka?? Mora da se šališ. Birači DS i LDP neprosvećena stoka?? Majko moja. Koji si ti lik. Ti bi stvarno trebalo da gledaš samo crtane filmove, nikako da se baviš politikom. Dobar si nick odabrao.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Upravo tako. To je razmisljanje na kratke staze koje na duze vodi u propast.
    Poslednji put ažurirao/la Torrente-Bgd : 12.05.2008. u 10:17

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DeteSunca Pogledaj poruku
    Zašto je vama bitno čija je to pobeda. Prvo DS je osvojio više od 38, a ostatak koalicije nije mogao osvojiti više od 10%.

Neka radikali naprave vladu, ali imaćete duplo jaču opoziciju nego što ste vi ikada bili. I onda ćete se na idućim izborima boriti za Koštuničin procenat.
    to dal si ti opozicija sa 21% glasova ili 49% ne menja bitno stvar. opozicija si burazeru sve dok ne dodje do novih izbora i ti tu nista ne mozes. a novi izbori kada ce da budu odlucuju oni koji su vlast.

Drugo koalicija ZES nije osvojila 38% nego 36% glasova tako barem tvrdi Republicka Izborna Komisija na 33.91% izbrojanih glasova

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?source=komentar&IDNews=222879

Prema privremenim podacima koje je Republička izborna komisija saopštila u ponoć, lista 'Za evropsku Srbiju' osvojila je na parlamentarnim izborima 36, 69 odsto glasova ili 102 mandata.

Prema podacima sa 33,91 odsto obrađenih biračkih mesta, SRS je dobila 28,57 odsto glasova ili 80 mandata, D S S - NS 13,54 odsto glasova ili 37 mandata, SPS-PUPS-JS sa 9,14 odsto ima 25 poslanika.

Mađarska koalicija sa 1,24 odsto glasova, i Bošnjačka lista za evropski Sandžak - Sulejman Ugljanin sa 1,15 odsto glasova osvojile su po tri mandata.

Na osnovu obrađenih biračkih mesta, ostale stranke nisu dobile mandate, saopštio je RIK na konferenciji za novinare.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Neprosvećena stoka?? Mora da se šališ. Birači DS i LDP neprosvećena stoka?? Majko moja. Koji si ti lik. Ti bi stvarno trebalo da gledaš samo crtane filmove, nikako da se baviš politikom. Dobar si nick odabrao.
    pa najneprosvecenija stoka su biraci DS i LDP-a

Danas su ti biraci izdali Kosovo i 200.000 Srba na Kosovu zarad obecanja o boljem zivotu. Sutra kad Kosmet bude zavrsena prica izdace tako Srbe u Raskoj oblasti, zatim na jugu Srbije, pa onda u Vojvodini.

Generalno ljudi kazu da takav nacin razmisljanja vodi drzavu i narod u propast i zaista jeste tako.

Iskreno ja sam razocaran u ovaj narod. Ovaj narod ne razmislja glavom vec trbuhom i zadnjicom , a to je razmisljanje na nivou stoke a ne nikako na nivou samosvesnog ljudskog bica.

Slične teme

1. Program za obogaćenje srpskog naroda
    Autor Droid u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.03.2009., 15:26
  2. Dodik: Radikali zla kob srpskog naroda!
    Autor Vinetu u forumu Politika
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 12.01.2008., 14:42
  3. Kult psovanja ili najlepše psovke srpskog naroda
    Autor Indigo71 u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 12.01.2008., 02:23
  4. Nenad Canak neprijatelj Srbije i srpskog naroda!
    Autor anntaylor u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 27.02.2007., 01:36
  5. Druga Srbija i zrtve srpskog naroda
    Autor Duh Sekire u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 27.01.2006., 20:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku