Nikolic za Reuters-Vladu ce formirati SRS-DSS i SPS ili Novi Izbori
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: Nikolic za Reuters-Vladu ce formirati SRS-DSS i SPS ili Novi Izbori

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Nikolic za Reuters-Vladu ce formirati SRS-DSS i SPS ili Novi Izbori

Strani mediji izvestavaju o Pirovoj pobedi DS-a..
    Iako je DS dobio najvise glasova-Vladu ce formirati nacionalne Partije..

http://www.reuters.com/article/latestCrisis/idUSL11250824

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Nikolic za Reuters-Vladu ce formirati SRS-DSS i SPS ili Novi Izbori

Jadan Nikolić. Još da je Evropa luda da mu to prođe. Pre će neko iz EU platiti Ivici ili Voji ko zna koliko da se to ne desi. Realno ja sam skroz mirna po tom pitanju, znam da nema šanse.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nikolic za Reuters-Vladu ce formirati SRS-DSS i SPS ili Novi Izbori

Citat Original postavio *Ljudmila* Pogledaj poruku
    Jadan Nikolić. Još da je Evropa luda da mu to prođe. Pre će neko iz EU platiti Ivici ili Voji ko zna koliko da se to ne desi. Realno ja sam skroz mirna po tom pitanju, znam da nema šanse.
    jedva cekam sta ces sutra da kazes sestro slatka

nema od tih tvojih snova nista. izgleda da ce da te razocara ivica

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Slihtanje Ivici ovog puta nece proci,a Toma treba da da ostavku na mesto sefa stranke u otadzbini Covek je skroz puk'o.

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Rusija danas ima 3 puta vise kesha od EU..

Putin ce formirati Novu Vladu Srbije...

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Poznat
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

Ивица опет главни у Србији

Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Ma nije bilo ništa od mojih snova ni da će DS imati više od SRS, ni da će Tadić biti predsednik, ni da oni narkomani nemaju cenzus ... očigledno sam ja ta koja živi u nekom svom svetu

P.S. Ako me zezne Ivica neće Voja, veruj mi

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Još jedno u nizu namerno iskrivljenih tumačenja. Ko iole ume da čita jasno mu je da je ovde samo - PRENETO šta je ko od političara izjavio, a ne kakva će vlada biti formirana.

Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio savin Pogledaj poruku
    Rusija danas ima 3 puta vise kesha od EU..

Putin ce formirati Novu Vladu Srbije...
    Nema šanse, nije sve u parama nego i u moći. Protiv EU i SAD ne mogu nikako ...
    osim ako se ne umeša Čavez i ne sredi sve kako on to želi

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

E Taj Nikolic kad je poslednji put bio na vlasti...1999.,e nece nikad vise.

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

ma nikolic je budala

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Evo sta je rekao Ivica Dacic. Kaze covek MI CEMO SA DSS-om to znaci da nece sa DS-om sto znaci da je DS GOTOV i da ide u opoziciju

Lider socijalista Ivica Dačić i sinoć je ponovio ove principe svoje koalicije, izbegavajući da jasno kaže kome će se prikloniti, ali je naveo da će zbog prethodne korektne saradnje sa DSS-om, najpre razgovarati sa Koštunicom.

- Nema parlamentarne većine bez koalicije DSS-NS i SPS-PUPS-JS - rekao je Dačić na konferenciji za novinare u sedištu SPS-a, ostajući, čini se, lojalan Koštunici, iako je jasno da ovog puta vlada zavisi samo od njega, ne i od "narodnjaka".

Na pitanje, kako prenosi Beta, da li će SPS podržati manjinsku vladu, Dačić je rekao da je to pitanje zakasnilo četiri godine. - Do sada su nas pitali sa kim ćemo, a sada je pitanje sa kim će oni - rekao je on.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=f77c88c3744ae2e367a3b27668596eb4&dan=12&mesec=05&godina=2008

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    Evo sta je rekao Ivica Dacic. Kaze covek MI CEMO SA DSS-om to znaci da nece sa DS-om sto znaci da je DS GOTOV i da ide u opoziciju

Lider socijalista Ivica Dačić i sinoć je ponovio ove principe svoje koalicije, izbegavajući da jasno kaže kome će se prikloniti, ali je naveo da će zbog prethodne korektne saradnje sa DSS-om, najpre razgovarati sa Koštunicom.

- Nema parlamentarne većine bez koalicije DSS-NS i SPS-PUPS-JS - rekao je Dačić na konferenciji za novinare u sedištu SPS-a, ostajući, čini se, lojalan Koštunici, iako je jasno da ovog puta vlada zavisi samo od njega, ne i od "narodnjaka".

Na pitanje, kako prenosi Beta, da li će SPS podržati manjinsku vladu, Dačić je rekao da je to pitanje zakasnilo četiri godine. - Do sada su nas pitali sa kim ćemo, a sada je pitanje sa kim će oni - rekao je on.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=f77c88c3744ae2e367a3b27668596eb4&dan=12&mesec=05&godina=2008
    da ali nigde nije rekao da ce sa srs

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Young Pogledaj poruku
    da ali nigde nije rekao da ce sa srs
    a sta, SRS ce sam da se gura?
    pa nisu oni sisali vesla
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Iskusan Verbal_Kint (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    134

Ma nije bilo ništa od mojih snova ni da će DS imati više od SRS, ni da će Tadić biti predsednik, ni da oni narkomani nemaju cenzus ... očigledno sam ja ta koja živi u nekom svom svetu

P.S. Ako me zezne Ivica neće Voja, veruj mi
    A čekaj, jel DS ima više poslanika od SRS? Da budem jasan, mislim samo na DS, ne na celu koaliciju oko njega.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio Verbal_Kint Pogledaj poruku
    A čekaj, jel DS ima više poslanika od SRS? Da budem jasan, mislim samo na DS, ne na celu koaliciju oko njega.
    Ma nema ni 60 sam.

Domaćin ArnoldLayne (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

kad bi se Vuk Drashkovic opet nadrogirao pa prisho Velji...
    eh, pusti snovi

Zainteresovan član e sad (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Koliko mandata imaju SRS, DSS-NS, SPS-PUPS-JS?
    Cini mi se nedovoljno za formiranje vlade?

Primećen član
    Učlanjen
    13.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio e sad Pogledaj poruku
    Koliko mandata imaju SRS, DSS-NS, SPS-PUPS-JS?
    Cini mi se nedovoljno za formiranje vlade?
    Imaju dovoljno, ali ne moze se racunati 100% na 3 poslanika JS. On je trojanski konj

Početnik baki022 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vidim ja jos jedne izbore!!!A stoka zvana narod ce lepo da cuti i placa

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BikLav Pogledaj poruku
    Imaju dovoljno, ali ne moze se racunati 100% na 3 poslanika JS. On je trojanski konj
    imaju dovoljno ako LDP ne predje cenzus sasvim. A ako ga kojim slucajem predje pa se ostvari ova progonza CESID-a , svaka vecina bice izuzetno nategnuta i mislim da u tom slucaju SRS ne treba da formira vladu vec da pusti DS da to pokusa da uradi sto ce naravno propasti i eto nama novih izbora.

http://www.cesid.org/rezultati/sr_maj_2008/index.jsp

Zainteresovan član e sad (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    imaju dovoljno ako LDP ne predje cenzus sasvim. A ako ga kojim slucajem predje pa se ostvari ova progonza CESID-a , svaka vecina bice izuzetno nategnuta i mislim da u tom slucaju SRS ne treba da formira vladu vec da pusti DS da to pokusa da uradi sto ce naravno propasti i eto nama novih izbora.

http://www.cesid.org/rezultati/sr_maj_2008/index.jsp
    ...koji ce promeniti... sta?

Aktivan član SargeBG (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio baki022 Pogledaj poruku
    Vidim ja jos jedne izbore!!!A stoka zvana narod ce lepo da cuti i placa
    pa narod i jeste stoka kada ovako glasa po drugi put,mada je sada narod glasao jos neizvesnije,nisu političari ovoga puta krivi ništa narodu

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Koliko put treba da ponovim radikali su mnogo puta imali toliko glasaca pa nisu formirali vladu ,prerano se radujete evropejci.

Elita
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ko se zadnji smeje................

Slične teme

1. I KO ĆE FORMIRATI VLADU?
    Autor gost 151384 u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 31.05.2008., 00:14
  2. Nikolić poručuje:Vlada SRS-DSS-SPS ili novi izbori
    Autor gru_sekcija u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 13.05.2008., 22:47
  3. Ko će formirati vladu?
    Autor SargeBG u forumu Politika