LDP-ovac ''mozda'' predje u radikale

FatalError

Primećen član
Poruka
761
o cemu vi pricate, fucka mi se ako dodju vadikali na vlast, ima da procvetamo, penzija od 400 eura za penzionere, svi zaposleni,plate vece, kosovo vraceno,besplatna putovanja za sve maturante,nema vise droge u skolama i oko njih,besplatni priplod stoke,besplatna oplodnja za ljude koji nemaju dece ,benzin i gas jeftiniji, gas 20-30 dinara,porezi manji,investicija koliko oces,korupcije nema,politicari posteni,bolnice sve obnovljene,lekovi svi besplatni,obdanista koliko oces,mostovi svi izgradjeni,autoputevi svi takodje zavrseni,rusi nam pomazu i ulazu u nasu privredu,siromasnih i nezadovoljnih vise nema, ulice se asfaltiraju za jedan dan bez ometanja saobracaja, ugled nam se vraca u svetu,skolovanje besplatno za studente,gradski prevoz besplatan,napokon jaka i mocna vojska.
sad samo da se zavalimo i da vidimo to blagostanje.jedva cekam bez ikakve ironije, ovo verujem bi voleo da vidi i svaki demokrata i LDP-ovac samo napred,ako mozete ostvarite kao sto ste rekli.[a predpostavljam da su ljudi od reci zar ne]

sad se videlo da je skoro pola srbije iskreno i svim srcem za E.U i bolju buducnost , 5 okrobar je pokvaren sa kostunicom i ta vecina je bila ukaljana njime i ljudima koji su se tu gurali iz interesa, sad se barem zna da je ovih 48% ili koliko vec [1% manje vise] onih pravih bez ikakve sumnje i dileme,a ljiga kostunica je posta sad problem onih drugih,nas vise neopterecuje njegova labilna licnost,neodlucnost,licemerje,nepredvidivost [zato sto je psihicki bolsenik], sad neka o tome razmislja ona druga strana.

wadikali kuwci mali...jos se nadate necemu...a sutra Palma daje 4 mandata za koaliciju sa ds i ldp i pa-pa misevi...kakvo je zadovoljstvo gledati vas tako jadne i male,zbunjene...:rotf:

ali ni za ovo nisam protiv, nazovite me LDP-ovcem, ludakom ili romanticarem ali ipak verujem vise u ove iz citata , ali i dalje stojim da mi se svidjaju i ona obecanja gore pa ako ispune sve to, evo mene sledeci put i ja glasam za njih obecavam svecano.
 
Poslednja izmena:
брате да ниси мало претерао са тим понављањем тог поста

upravu si necu vise ponavljati danas, ali cu morati svaki dan,slazes li se samnom da se netrebaju zaboraviti obecanja koja su data u kampanji.
jer ljudi se drze za rec,a vo za rogove.
pa tako radikali koji se uvek drze za rec i uvek govore istinu [a insistirali su da to rade iskljucivo samo oni] morace sve to da ispune,kao sto cu i ja ispuniti obecanje i glasati za njih ako oni ispune svoja,pa samo napred posmatram ih.
a moracu da podsecam na data obecanja da se nezaboravi.
 
Poslednja izmena:

Back
Top