Da li ce Dacic biti premijer?
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Da li ce Dacic biti premijer?

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Podrazumevano Da li ce Dacic biti premijer?

Sluteci po izjavi Nikolica,da li i Tadic ovo moze ponuditi Dacicu?

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Podrazumevano Re: Da li ce Dacic biti premijer?

Nece mu to proci kod Kostunice tek tako...covek je samo hteo da potrosi vreme izjavom...

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Moguće je skroz, Tadić nikada nije isključio tu opciju.
    Ako Vlada bude dobro funkcionisala meni je on apsolutno prihvatljiv.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ma ne bre, biće premijer Sulejman Ugljanin.

Obećava
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Reputaciona moć
    37

Dajte da odmorimo veceras, dosta je za jednu noc.....da nam sunarodnici radikali odmore....i malo nakupe energije.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Pošto se Koštunica izjasnio da mu nije stalo da po treći put bude premijer, a Toma gotovo otvoreno to mesto ponudio Gljivici, a poznato je koliko je Gljivica tašt, vrlo je moguće da je to "slatkiš" koji "mali Sloba" ne može da odbije.

Ako, nije mi žao, samo da onaj smrad Bota ispuši. Da ga stigne ona narodna: Ko visoko leti, nisko pada.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *Ljudmila* Pogledaj poruku
    Moguće je skroz, Tadić nikada nije isključio tu opciju.
    Ako Vlada bude dobro funkcionisala meni je on apsolutno prihvatljiv.
    ahhahaha

a sta bi sa "necemo povratak u 90te"

pa ne znam dal ti imas pamcenje kokoske al od 1992 godine pa do 2000te kada su tarjale te 90te svo vreme na vlasti u Srbiji je bio SPS

i sta sad bi sa time ?

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Nece u 90te, a SPS-u bi ga svi kolektivno popusili samo da formiraju vladu heheheh Nikolic i Kostunica treba Ivici da daju Premijersko mesto, a oni da pokupe rezore i uvali QITU Tadicu u usta oci da mu ispadnu hehehe

Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku
    ahhahaha

a sta bi sa "necemo povratak u 90te"

pa ne znam dal ti imas pamcenje kokoske al od 1992 godine pa do 2000te kada su tarjale te 90te svo vreme na vlasti u Srbiji je bio SPS

i sta sad bi sa time ?
    Ja to nisam nikad rekla, od starta navijam za koaliciju DS-SPS bez LDP. Sećanje me ne služi jer nisam bila u Srbiji a Dačića poznajem lično i ok je lik skroz.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Ja to nisam nikad rekla, od starta navijam za koaliciju DS-SPS bez LDP. Sećanje me ne služi jer nisam bila u Srbiji a Dačića poznajem lično i ok je lik skroz.
    hahaha kakvi su ovo ljigavci ovi ljudi iz DS-a to je strasno.

Ja mislim da bi formirali koaliciju i sa SRS-om kad bi im to bila jedina opcija za ostanak na vlasti

Cek ajd mi objasni kako to da ti je SPS koji je vladao svo vreme 90tih i ko snosi glavnu odgovornost za sve to sto se tada desavalo - prihvatljiv partner, a SRS koji su bili na vlasti samo od 98 do 2000te - nije?

izvini al samo pokusavam da shvatim kako funkcionise mozak jednog demokrate

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

BREAKING NEWS: Ivica Dacic malopre rekao da nece u vladu sa ovima koji su hapsili Slobodana Milosevica. Takodje rekao je da nece da trguju sa Kosovom i da nece nikakvu manjinsku vladu podrzati. SPS hoce vlast.

Mora da je mislio na Tomu Nikolica ili Velju Ilica?

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Ja mislim da bi formirali koaliciju i sa SRS-om kad bi im to bila jedina opcija za ostanak na vlasti

Cek ajd mi objasni kako to da ti je SPS koji je vladao svo vreme 90tih i ko snosi glavnu odgovornost za sve to sto se tada desavalo - prihvatljiv partner, a SRS koji su bili na vlasti samo od 98 do 2000te - nije?

Ne trudi se! To ni Frojd ne bi shvatio.

Primećen član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

e,onda ti uopshte ne poznajes sebe,trece ne postoji
    Kada bih svoj život mogao ponovo da proživim.
    Pokušao bih u sledecem da napravim više grešaka

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

najljigaviji je Nikolic koji ima ubedljivo najvise glasova u "patriotskom bloku" a nudi premijersko mesto kome se god digne ,mislim ako bi Dacic bio premijer to bi stvarno bila komedija jer ima 10-12 mandata ,mislim da je verovatnije da ce biti Kostunica premijer ukoliko nije stvarno resio da ide u penziju ili neki radikal

Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Pazi : po meni to što je SPS radio od 90-98 nije neka loša politika. *** bio je rat, ljudi su nas vodili kako su znali i umeli i niko ne garantuje da bi demokrate to uradile bolje. Ratovali jesmo, inflaciju smo imali kao i sankcije ali imali bi ih pod svakom vlašću, ne samo pod SPS i nisu oni tu jedini krivi već utiču činioci iz svih bivših republika.
    A tamo negde 1998 se Miloševiću osladilo pa kad je prestala da nas maltretira Međunarodna zajednica onda je on krenuo da nam gasi struju, da pravi Bambilend dok ljudi nemaju za hleb itd. I radikali su baš tad našli da dođu na vlast i kradu sa Slobom i ekipom ... eto zato ih ne volim. SPS se barem nekad trudio da uradi nešto korisno a ovi su nas samo ojadili i pokupili stanove. Usput nisu iz SPS pričali kako bi klali Hrvate zarđalim kašikama već je to pričao aktuelni lider SRS, a ako nešto mrzim to su nacionalisti. I za kraj - najveći šljam iz SPS je otišao (Milošević, Marjanović, Gorica Gajević, onaj izbečeni što mu se ne sećam imena, Momir Bulatović, Buba Morina) a u SRS su i dalje na vlasti iste budale iz devedesetih. Nadam se da sam bila dovoljno jasna, pa sad to tebi može da se sviđa ili ne ali ja to tako doživljavam

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Ma ne bre, biće premijer Sulejman Ugljanin.
    E,jesi li mogao da zamislis ovakvu temu pre samo nekoliko sati,nocna mora,a!

Primećen član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

BREAKING NEWS: Ivica Dacic malopre rekao da nece u vladu sa ovima koji su hapsili Slobodana Milosevica. Takodje rekao je da nece da trguju sa Kosovom i da nece nikakvu manjinsku vladu podrzati. SPS hoce vlast.

Mora da je mislio na Tomu Nikolica ili Velju Ilica?
    prijatelju,ova izjava mu donosi novih pet mesta u upravnim odborima,i nekoliko milioncica,kovertibilnih,trgovina je to
    Kada bih svoj život mogao ponovo da proživim.
    Pokušao bih u sledecem da napravim više grešaka

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jurodivi Pogledaj poruku
    prijatelju,ova izjava mu donosi novih pet mesta u upravnim odborima,i nekoliko milioncica,kovertibilnih,trgovina je to
    cekaj oces da kazes da ce ivica da proguta sve ovo sto je rekao i da formira vladu sa DS-om i Cedom koji je direktno hapsio Milosevica i izrucio ga sa kesom na glavi u Hag

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Pazi : po meni to što je SPS radio od 90-98 nije neka loša politika. *** bio je rat, ljudi su nas vodili kako su znali i umeli i niko ne garantuje da bi demokrate to uradile bolje. Ratovali jesmo, inflaciju smo imali kao i sankcije ali imali bi ih pod svakom vlašću, ne samo pod SPS i nisu oni tu jedini krivi već utiču činioci iz svih bivših republika.
    A tamo negde 1998 se Miloševiću osladilo pa kad je prestala da nas maltretira Međunarodna zajednica onda je on krenuo da nam gasi struju, da pravi Bambilend dok ljudi nemaju za hleb itd. I radikali su baš tad našli da dođu na vlast i kradu sa Slobom i ekipom ... eto zato ih ne volim. SPS se barem nekad trudio da uradi nešto korisno a ovi su nas samo ojadili i pokupili stanove. Usput nisu iz SPS pričali kako bi klali Hrvate zarđalim kašikama već je to pričao aktuelni lider SRS, a ako nešto mrzim to su nacionalisti. I za kraj - najveći šljam iz SPS je otišao (Milošević, Marjanović, Gorica Gajević, onaj izbečeni što mu se ne sećam imena, Momir Bulatović, Buba Morina) a u SRS su i dalje na vlasti iste budale iz devedesetih. Nadam se da sam bila dovoljno jasna, pa sad to tebi može da se sviđa ili ne ali ja to tako doživljavam

nemoj da zaboravish da je na lokalu veci broj onih iz '90 tih ,otisao u DS ...danas kao predsednici nekih manjih opshtina pune dzepove...
    a shto se tiche Dacica pa i sam je protiv SSP ,am

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

To i samo to je sustina price!

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

Citat Original postavio jurodivi Pogledaj poruku
    Ako mislis da to moze da mu ponudi Tadic,glupo je,kada covek moze da bude predsednik vlade.Tako da od te eventualne ''slatke'' ponude Tadica nema nista

Slične teme

1. Ivica Dačić će biti Ministar Policije!
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 21:56
  2. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 19.06.2008., 00:34
  3. Koštunica neće biti premijer
    Autor WEISHAUPT u forumu Politika
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 21.05.2008., 16:57
  4. Jovanović: Koštunica ne sme biti novi premijer
    Autor Mit dunavskih rusalki u forumu Politika
    Odgovora: 79