Amajlije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
xe... pre sam imala... *sretjne farmerke*, uvek kad obuchem te farmerke desi mi se da me nastavnik istorijene pita... i onda sam ih nosila 2 puta nedeljno kad imam istoriju... jednom sam obukla neke druge i tad me pitao...
 
xe... pre sam imala... *sretjne farmerke*, uvek kad obuchem te farmerke desi mi se da me nastavnik istorijene pita... i onda sam ih nosila 2 puta nedeljno kad imam istoriju... jednom sam obukla neke druge i tad me pitao...

LoL ja imam sretjnu maicu.....Ali mi je sad mala....Ali kad god imam kont ja stavim nju pod jastuk pa ne dobijem loshu ocenu:mrgreen:
 
Pa sta znam...Kad mislim da je nesto vazno ja stavim lancic, ali cisto sumnjam da mi donosi srecu..:roll: Ne verujem u velikoj meri u te stavri, dok imam drugarice koje su skoro opsednute. Ranac drze na krevetu, pred kontrolni stave knjigu pod jastuk, imaju neke svoje obicaje, dok ja pred kontrolni samo kazem Srecno!. A kad mislim da ce da me neki nastavnik pita samo se zabijem u stolicu i cutim ceo cas. :D
 
Pre sam bas verovala u takve stvari,kada sam trebala da radim kontrolni uvek sam nosila plavi dzemper jer sam verovala da kad nosim nesto plavo,znaci kao p kao plavo,p kao petica...:lol:
Iju,opsednuta...Da,samo sto je ovo trajalo do negde 6.razreda,uvek bih poljubila ikonu Svetog Jovana uvece,pred kontrolni ili neko takmicenje.Posle,posto sam svime time bila opsednuta od I do IV razreda,a tada smo koristili penkalo,uvek sam pred kontrolni morala da ga stavim na desnu stranu u peratonici jer sam bila uverena da cu onda bolje uraditi.Boze.Dobro je da je to prestalo.
 
igrao sam sega mega pre svakog polaska u skolu
a kad bi se vracao kuci sa losom ocenom odlazio bi do poslasticarnice i razmishljao ...da li da im kazem ama bas svaki al SVAKI put da sam dobio losu ocenu ili da slazem kao vi po obichaju i deljem roditelje za putesestvije
 
Ja sam bas pre jedno mesec i po dana bila na takmicenju i ponesem moj privezak koji mi "donosi srecu" i stavim ga na levu ruku ispod stitinika...I pre nego sto sam usla u boriliste, sudija me pregleda i bas kao sto je znala zasuce mi levi rukav i kaze da moram da ga skinem...I samo to i nista vise, dalje nije ni pregledala...a ja se vec ubedacila...I sta cu skinem...
I neposredno pre borbe, slucajno se okrenem da vidim ko mi je protivnica, i sta vidim - King Konga!
Eto, svejedno nije ni bilo sanse da dobro prodjem...pfff...I da sam imala privezak i da nisam...al ajd...
 
Jao ja ne verujem zaista u amajlije, ali imam jedne 'srecne bokserice'
LoL
Ozb, crne skroz i uvek mi se nesto desi kad ih nosim.. btw sramota me je da pricam za ovo ali sta cu :oops:
 
Ja sam se pozelela brojanica. Uskoro cu da kupim jednu. Ako mi neko bude kupovao poklon za rodjendan, blizi mi se rodjendan, moze da mi kupi brojanicu. Za meni je brojanica kao neka amajlija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top