SRAMOTA

Samo vlast....samo fotelje....samo to je vazno....

Ocigledno, ako oni pricaju jedno a rade nesto dijametralno suprotno....nece u devedesete, a SPS je slika i obelezje tih godina....
 
Nece nazad u devedesete, a hoce da prave vladu sa SPS-om??????

Kakvo licemerje......

al tadic koje je to djubre neopisivo ja stvarno nemam reci.

prvo kaze nece da dozvoli nikom sem njegovoj stranci da formira vladu a posle kaze nece da dozvoli povratak u 90te a formirao bi tj moze jedino da formira vladu sa SPS-om :)

strasno :D
 
Ne, neverovatna je ta kolicina licemernosti.....i kada se pogleda kampanja....videli ste na plakatu seselja sa pistoljem i kostunicu......a gde je sloba, vrhovni neprijatelj......????
 
Ma Voja je legenda......bilo bi dobro da se malo promeni vlast...da SRS, DSS-NS, SPS formiraju vlast....ali ima vremena...videcemo.....verovatno ce se ovo razvuci na narednih dva meseca....
 
Nece nazad u devedesete, a hoce da prave vladu sa SPS-om??????

Kakvo licemerje......

Slazem se. Ne moze se sa DAcicem ici u Evropu. NEka se samo sete koliko su kritikovali Kostunicinu manjinsku vladu koju je podrzavao SPS upravo zbog SPS-a. Dok se ne odreknu politike koju su vodili 90-ih, politike koja je ubijala politicke protivnike, ubijala po Hrvatskoj, Bosni i Kosovu i ojadila gradjane Srbije sa njima se jednostavno napred ne moze.
 
Slazem se. Ne moze se sa DAcicem ici u Evropu. NEka se samo sete koliko su kritikovali Kostunicinu manjinsku vladu koju je podrzavao SPS upravo zbog SPS-a. Dok se ne odreknu politike koju su vodili 90-ih, politike koja je ubijala politicke protivnike, ubijala po Hrvatskoj, Bosni i Kosovu i ojadila gradjane Srbije sa njima se jednostavno napred ne moze.

I to je potpuno tacno,mada danas SPS vodi mnogo manje nacisticko-sovinisticku politiku nego sto to radi Kostunjavi kompleks,pa kada su mogli sa Kostunicom, koji se zalaze za Miloseviceve vrednosti,onda mogu valjda i sa Dacicem,koji je mnogo manje na Milosevicevom putu,nego sto je to Kostunjavi kompleks. Iskreno,meni kao coveku koji glasa za LDP,naravno da nece biti mila vlada sa SPS-om i DS-om,i smatracu da je to katastrofa za zemlju,ali veca katastrofa bi bio Kostunica u vladi. Taj covek polako postaje veci fasista od radikala,onaj njegov savetnik Ristivojevic je skoro pa i veci fasista od Seselja.
 
Slazem se. Ne moze se sa DAcicem ici u Evropu. NEka se samo sete koliko su kritikovali Kostunicinu manjinsku vladu koju je podrzavao SPS upravo zbog SPS-a. Dok se ne odreknu politike koju su vodili 90-ih, politike koja je ubijala politicke protivnike, ubijala po Hrvatskoj, Bosni i Kosovu i ojadila gradjane Srbije sa njima se jednostavno napred ne moze.
Pokajaće se zbog para,ko zna..
 
Хахаахах, како ми драго да видим колико су ови жити јадни сада па причају све лепо о СПС, па како се СПС променила и слично. Лицемери на бесконачни степен
 
Хахаахах, како ми драго да видим колико су ови жити јадни сада па причају све лепо о СПС, па како се СПС променила и слично. Лицемери на бесконачни степен

Jesu licemeri, tu nema sta. Zato su i oterali od sebe ljude od karaktera(citaj Cedu) da bi mogli da budu licemeri. Mada ste vi kradikali jos veci licemeri od njih.
 
I to je potpuno tacno,mada danas SPS vodi mnogo manje nacisticko-sovinisticku politiku nego sto to radi Kostunjavi kompleks,pa kada su mogli sa Kostunicom, koji se zalaze za Miloseviceve vrednosti,onda mogu valjda i sa Dacicem,koji je mnogo manje na Milosevicevom putu,nego sto je to Kostunjavi kompleks. Iskreno,meni kao coveku koji glasa za LDP,naravno da nece biti mila vlada sa SPS-om i DS-om,i smatracu da je to katastrofa za zemlju,ali veca katastrofa bi bio Kostunica u vladi. Taj covek polako postaje veci fasista od radikala,onaj njegov savetnik Ristivojevic je skoro pa i veci fasista od Seselja.

Toma je "meksi" od Kostunice, Vucic nije. Ma Vucic je mladi Hitler, Seseljev naslednik. DAcic prica strasne price i to samo ono sto ja cujem. Takve price Kostunica nikada ne bi rekao. Sada ne mogu da se setim primera, ali znam da sam bas bio zgranut nekim Dacicevim izjavama i zato mislim da se oni gotovo nista nisu promenili...
 

Back
Top