Da li ce LDP preci cenzus?

Ma vi ste budale pre svega ***** vas Ceda i Srbljanovicka ne mogu da verujem da postoje takvi "ljudi" koji bi da im drzavu vode Ceda i Srbljanovcka... dobro jeste da su to velikim delom homoseksualci i o ovisnici od kojecega ali opet... mislim NEVEROVATNO! :shock: :shock: :shock:
 
moguce da predju moguce da ne predju. eto da uzmemo da predju DS i koalicija lopova oko njih ima 38% ispravite me ako gresim plus LDP 5.2% je neki 43% fali jos 7%? Gde ce naci tih 7%? Sve manjine na gomilu da stave ne mogu da istresu vise od 2% znaci opet fali jos neki 5%? :)
 
Samo se smejte LDP-ovcima....gde ste sad cedisti....????

Gde su sada one vase prognoze o 11%.....Kostunica je za vas nedostizan...;)

E pa dobro. Ako vam je da se tešite što ste pukli kao zvečke, onda neka. Ali mislim da vam nije pravi izbor. Ipak se od vas očekivalo mnogo više, nego što smo mi očekivali. A drugo, treba sačekati kraj pa videti gde i kako se glasalo.
 
moguce da predju moguce da ne predju. eto da uzmemo da predju DS i koalicija lopova oko njih ima 38% ispravite me ako gresim plus LDP 5.2% je neki 43% fali jos 7%? Gde ce naci tih 7 %? Sve manjine na gomilu da stave ne mogu da istresu vise od 2% znaci opet fali jos neki 5%? :)

A jest vala tako nekako. :D Nemaju vecinu i nikad je nece imati.
Mada opet pozeljno je uvek imati veliki luft... tako da je veoma zalosno da oni imaju ukupno nesto preko 40%... mislim tu su LSV, LDP... narodu ko da im nije stalo do Kosova, do Vojvodine, do Sandzaka, do Srbije... zaista neverovatno!!! Ko su uopste ti ljudi? Kako ja da ne znam takve? Gde ja to zivim?
 

Back
Top