ТАДИЋ: Спречићу формирање владе против воље народа!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?
 
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?

Ako je to rekao,onda je stvarno bolesnik i to zeshci?!
Sta je budali,hoce rat u Srbiji?
 
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?

pa i to je volja naroda ,one druge polovine ,valjda :D
 
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?

Kako mogu napraviti vladu (imati vecinu) a da je protiv volje naroda ? ili on ne racuna "narodom" one koji nisu za njega :roll:

Ako je istina da je to izjavio, ta budala ce ubrzo zavrsiti pod zemljom.
 
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?

Можеш мислити. Више од пола Србије не назива људима. Говор мржње очигледно. У затвор са тадићем.
 
На конференцији з аштампу тадић је рекао
"Упозоравам, упозоравам снаге које би да врате Србију у 90-е да не покушавају да направе владу која би била против воље народа!"

Пиноче, па где си?

Da je pametan da upotrebi i vojsku samo da ih spreči da naprave vladu. Sve, samo da se ne vrate.
 
Da je pametan da upotrebi i vojsku samo da ih spreči da naprave vladu. Sve, samo da se ne vrate.

i tebi je ovo demokratija?

a radikali sto su pobedjivali 3-4 izbora do ovih pa ste se svi udruzivali protiv njih samo da oni ne formiraju vladu kako to nazivas?

ako se to zaista desi ja od tog trenutka prestajem da budem lojalan gradjanin ove drzave, zajebacu je na svakom koraku na kom mogu i necu je ni u kom slucaju smatrati svojom.

to sto ti podrzavas to je klasican terorizam i poziv na gradjanski rat.
 
i tebi je ovo demokratija?

a radikali sto su pobedjivali 3-4 izbora do ovih pa ste se svi udruzivali protiv njih samo da oni ne formiraju vladu kako to nazivas?

ako se to zaista desi ja od tog trenutka prestajem da budem lojalan gradjanin ove drzave, zajebacu je na svakom koraku na kom mogu i necu je ni u kom slucaju smatrati svojom.

to sto ti podrzavas to je klasican terorizam i poziv na gradjanski rat.

Neeee, taman posla, to je predlog za saradnju.:D
 
i tebi je ovo demokratija?

a radikali sto su pobedjivali 3-4 izbora do ovih pa ste se svi udruzivali protiv njih samo da oni ne formiraju vladu kako to nazivas?

ako se to zaista desi ja od tog trenutka prestajem da budem lojalan gradjanin ove drzave, zajebacu je na svakom koraku na kom mogu i necu je ni u kom slucaju smatrati svojom.

to sto ti podrzavas to je klasican terorizam i poziv na gradjanski rat.

Pa vidis da i idu na to?!
Ovaj Tadic je stvarno pacijent,gori od Milosevica?!
 
meni je zao sto su radikali pali , nisu uradili nista lose da bi izgubili podrsku gradjana al su ih izjebale demokrate sa ovom podelom akcija.

nas narod u vecini slucajeva razmislja trbuhom a ne glavom i DS je to majstorski odradio celu tu pricu i na racun svega toga su povecali podrsku za citavih 10% sto je izvanredan rezultat nema sta.

ja samo hocu da kazem da radikali i dss mora da se prilagode tome i da krenu u populizam inace su propali.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top