Nerviranje

Ranije sam se nervirala k'o konj...I posle nista...Odjednom...Sve mi je svejedno :-S
Neki kazu da je to super ali ja ne znam koliko je to bas dobro...ne treba uvek i za sve da bude bas toliko svejedno...
 
inace sam hladna kao osoba ali se bas cesto nerviram...nerviraju me roditelji kad me dzaraju,kad me stipkaju,lupaju neke gluposti i sl....u skoli mrzim kad me neki isto tako stipka ili sl..onda u sekundi planem al sam za min ok...a ovako se ne nerviram preterano
 
iznerviram se kad ne mogu neshto da nauchim i tad pobacam knjige po podu i gazim ih dok se stranice ne izguzhvaju.... a ovako kad sw iznerviram lupam vratima, derem se, plachem....
 
2-3 puta dnevno se iznerviram i 3-4 puta u nedelji padnem u depresiju,moglo bi se reci da sam se navikao na takav zivot!! Uvek je uzbudljivo!!

3-4 puta nedeljno... u depru?
2ic662q.jpg

Ja u mesecu... 3-4 puta... ju bre kako u jednoj nedelji 3-4 puta??? o__O
Nego... mene je jako tesko iznervirati, jer sam ja cold, i ne pogadjaju me sitnice... ali naravno, opet stari klise, umem da se iznerviram, samo tako ni za sta pooknem odjednom....
 
dok sam bila sa jednim dechkom, nervirala sam se svakog bozjeg dana...ali, bash svakog...i to sam dolazila do ludila, razbijala prozore, telefon, jednom sam sama sebi pochupala kosu (idiot), par puta sam isekla sebe jer nisam znala shta tju od besa...plakala sam stalno...u pitanju su bile sitnice koje se ponavljaju...i kada se ponavljaju sitne stvari koje te izludjuju svakog dana, dve godine, ti poludish...e, ja sam tako poludela

sad sam na lechenju od tog ludila :D nemam dechka :D eto..sada se mnoooooogo manje nerviram...
 
ma, ajde, molim te, shta je tu chudno :lol:
jednom za malo da ga ubijem...u besu sam pochela da ga gushim, on promenio boju skroz, jedva me je odvojio od sebe


i dan danas zalim shto ga nisam ubila :lol:

zezam se...sad smo drugari ;)
(mada i sad ume da me iznervira)



samo je mnogo loshe shto i sad puknem u sekundi....izgubila sam zivce sa 15, shta tju tek kasnije da radim...

al' to ti je tako kad naidjesh na budalu :roll:
 
Mene najviše nerviraju idioti koji "sami od sebe" stvaraju znanje, odnosno uvek su pametniji od onih koji neke stvari sami pročitali, iskusili ili uradili.
Inače imam visok prag tolerancije, slabo se nerviram i teško me je iznervirati.
 

Back
Top