sezona se približava kraju...
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: sezona se približava kraju...

Poznat sarabubasara (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    174

Podrazumevano sezona se približava kraju...

...koja su vaša očekivanja bila?
    u šta ste se razočarali?
    koga ste mislili da će vaš tim kupiti?
    uglavnom...jiedan mali rezime...
    LEGA CALCIO:Inter je prvi sa osamdeset i jedan bod, za njim je Roma koja se nakiksala ove sezone kao niko, sa 78 bodova.Moja iskreno mišljenje je da Inter neće kiksati, u poslednjem kolu.Titula je njihova.Razočarala sam se kako je Roma kiksala,mislial sam da će ozbiljnije pripreijetiti ali nikako nisu mogli da opasnije da se priblže Interu.Takođe sam mislila da će Milan (na svu sreću nije)bolje igrati ove sezone...
    PREMIER LEAGUE:Razočarala sam se u ARSENAL I U LIVERPUL mislila sam stvarno da će Liverpul biti 3 ili 2 s obzirom da im je početak sezone dobro krenulo,ali su se onda ukokali...Kad sam vidjela Čelzijevo posrtanje sa Smorinjom,zatrim igrači nisu dobro prihvatili novog trenera sumnjala sm u uspijeh mog tima...ipak dobro se držimo!Arsenal me je UŽASNO razočarao ,mislila sam da će stvarno osvojiti titulu...kako su igrali u prvoj polovini sezone...a onda...Zanla sam da će ovaj debil biti prvi strijelac,ali sam očekivala bolju igru od strane Drogbe.Na svu žalost,ubijeđena sam da će Čmarčester osvojiti PL ...:frown: ali...ima li ali?
    LIGUE 1rvi je Lion ali je Bordo blizu...hm... ...anyway mislila sam da će se Marsej bolje plasirati ,ali ni četvrto mjesto nije loše.
    BUNDESLIGAobro,očekivala sam da će Bajern koji se dobro nakupovao, osvojiti Budnesligu i jeste,ali sam malo razočarana Werderom.
    PRIMERA DIVISION:Real Madrid...'FALA BOGU...da je Barselona pošla u pičku materinu!Drago mi je mnogo zbog pozicije Villarreala oni su mi baš simpatični...
    što se tiče Lige Šampiona znala sam za Mančester Junajted,ali sam bila sumnjiva u vezi Čelzija...I...mngoo sam srećna...i mnogo mi je drago
    vaša mišljenja?

Poznat Jeka#26 (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    134

Podrazumevano Re: sezona se približava kraju...

Mislim da si ovo trebala da pitas u okviru teme: Strane lige.. Ali ajde neka ostane do sutra-prekosutra pa cemo da je zatvaramo

Inace sto se mene tice:

Premijer liga - Znala sam da ce Mancester biti prvi, ali sam se nadala da ce ih najvise ugroziti Arsenal koji me je totalno razocarao, zatim sam mislila da ce Liverpul biti bolji (ipak je najtrofejniji klub na ostrvu). Sto se nas tice, iznenadjena sam i to prijatno. Kad sam videla onaj haos koji je zavladao posle Murinjovog odlaska mislila sam da cemo zavrsiti na cetvrtom mestu medjutim super smo prosli. Istorijiski uspeh na Evropskoj sceni mi jos vise prija.
    E sad...Nadala sam se da ce Roman kupiti nekog jakog napadaca, medjutim jos uvek nista. Nadala sam se da ce nam plavusan biti trener i ako uopste menjamo trenera na leto volela bi da to bude npr. Skolari. Prvo sam bila za Lipija ali sipak...
    Mislim da je Livepul napravio pravi potez kupovinom Toresa.

E sad Spanija - Drago mi je sto je Real sampion, i drago mi je sto je barsa katastrofa. Ocekivala sam da ce barsa biti bolja mozda i sampion, ali sam potajno zelela da joj neko pomrsi konce i to se ispunilo.

E sad Italija - ( ne pratim bas tako da ne znam sve) Naravno tu navijam da Roma bude sampion ali nazalost tu je Inter.

Toliko.
    Whatever it takes...

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    174

ne daj BOŽE da nam dođe onaj agresivni seljak, a'la Murinjo Skolari...I nisam sigurna dal bi mogao da vodi klub...drugo je reprezentacija...

Poznat Jeka#26 (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    134

Skolari je odlican. Genijalan. I bas mi je simpatican. Onako impulsivan
    Whatever it takes...

Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    174

ti ne zn<š razliku između običnog siledžije i osobe sa kratkim fitiljom.

Poznat Jeka#26 (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    134

Ok. Nema veze...To je moje misljenje.. Ionako nema sanse da dodje. Rekao da ne mrda iz Portugala.
    Whatever it takes...

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5789

postoji tema, strane lige.
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Slične teme

1. I na kraju sveta........
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 03.12.2008., 23:47
  2. Buffy sezona 8 strip i Angel sezona 6
    Autor Vladan09 u forumu Strip
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.03.2008., 16:38

Pravila za slanje poruka