BLIC STRIP ZA DANAS - R -

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
13.jpg


Pošto je moderator ispamovao temu svojom inteligencijom tj glupostima, rešio je da je zatvori posle svog komentara. Obzirom da slične teme nisu zatvarane ja ću svoju da otvorim ponovo a od uprave ću da tražim da ga smene sa sve peticijom koju ćete dobiti putem PP-a! :rotf:


http://forum.krstarica.com/threads/175949
 
ostao je zbog moderacije jer je banovao sve one koji misle drugacije od njega, zatvarao teme politickih neistomisljenika i postovao na desetine idiotskih tema koje nikakve veze nemaju sa zivotom na ovom podforumu. sve u svemu najgori moderator u istoriji krstarice je bio. do skora.

evo ova tema recimo je jedna od tih njegovih mnogih "bisera"
 
ostao je zbog moderacije jer je banovao sve one koji misle drugacije od njega, zatvarao teme politickih neistomisljenika i postovao na desetine idiotskih tema koje nikakve veze nemaju sa zivotom na ovom podforumu. sve u svemu najgori moderator u istoriji krstarice je bio. do skora.

evo ova tema recimo je jedna od tih njegovih mnogih "bisera"
a sto siris dezinformacije?
 
Pa i on verovatno samo skraćuje dosadu dok čeka da čuje prve rezulatate izbora. Očito je da se samo zavitlava...

vidi se da ga ne poznajes. njegova uloga je ovde da srozava i unistava ovaj forum.

to je radio dok je bio moderator to radi i sad. ja se ne secam da sam video neku ozbiljnu temu od njega sve su bile posprdne, sa gomilom nekih slika i bez ikakvog smisla.

aj ti mi reci koji je smisao ove teme?
 
ja sam samo dao svoje misljenje.

smatram da je on bio najgori moderator ovde. za razliku od toga i ako se sa tobom nikako ne slazem smatram da si ti ovde odlican i objektivan moderator kakav i treba moderator da bude. Laci takodje.

zato mi je drago da se posle dugog vremena terora ovde konacno uspostavila normalna moderacija.
pa dobro onda reci da je tvoje misljenje,mislim meni ja malo bzvz da pricas da je neko ostao bez moderacije,a realno nemas pojma sto vise nije moderator...
 
ostao je zbog moderacije jer je banovao sve one koji misle drugacije od njega, zatvarao teme politickih neistomisljenika i postovao na desetine idiotskih tema koje nikakve veze nemaju sa zivotom na ovom podforumu. sve u svemu najgori moderator u istoriji krstarice je bio. do skora.

evo ova tema recimo je jedna od tih njegovih mnogih "bisera"
A od ovih aktuelnih tko je najgori? Nemoj kritizirati one tkoji nisu vise na vlasti.
 
A od ovih aktuelnih tko je najgori? Nemoj kritizirati one tkoji nisu vise na vlasti.

ja dolazim samo na ovaj podforum i pomalo na automobilizam tako da mogu da komentarisem samo rad moderatora ovih podforuma koje posecujem. od ovih sadasnjih nemam na koga da se pozalim mislim da valjano obavljaju svoj posao.

moderator je jedino los ako zakljucava teme na forumu i banuje korisnike a to je upravo radio iron lord.

ja smatram da ne treba nikoga banovati niti zakljucavati teme vec treba ostaviti diskutantima da sami procene sta im je zanimljivo a sta ne. i onda nezanimljive i glupe teme se "same zakljucaju" tako sto ih ljudi zaobidju i one padnu na dno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top