Gornja granica

Najviše 12 god stariji od mene (da ne može ni teoretski da mi bude ćale), i do 5 god mlađi (ali iskusan i išlifovan da ne treba da mu se objašnjava gde šta stoji i šta se sa čim radi).
 
Pa ako se izuzmu emocije.I ako se izuzmu estetski detalji.Odnosno ako se uzme u obzir da je teta lepo platila.Onda je granica zasada neprevazidjena 39 god.Tpliko je starija od mene.Desilo se pre cetiri god.Pa racunajte.
 
Bustura:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura ne smem ni da krenem da racunam, covece, bas umes da iznenadis....
:shock: A zato ti pitas mene za godine.Ja 21 ona 60.Bezveze sada nebih ali tada mi trebala kinta. :?
Covece ti si bas kreativan, doduse i ja sam to jednom uradio, bila je starija 15 godina, (ja tada 25, ona 40) i izgleda dan danas vrhunski, ali ne smem ni da pomenem na forumu koliko je platila mislice da lazem. reci cu da je platila u markama i da je cifra cetvorocifrena, i meni je tada trebala kinta iskreno i danas zivim od te kinte
 
Uh... ja sam malo staromodna pa i ovaj seks sa bapcima za novac izgleda malo... hmmm... cudno.
Inace, nisam lutala mnogo ni u + ni u -... Uvek su bili tu negde...
Dakle... +_ 5 godina
 
Čekaj Luc-e, da nisi malo pobrkao pa bi ovde da se uklapaš. Mislim, nas dvojica smo istopolni organizmi. Kad rekoh 24 mislio sam na ženske godine.
Uostalom, gde se ti šmucaš ovih dana. Sve nešto sokoćaš sa gazdaricom. A i zahladnelo je, one su se povukle u ljušture. Barem je tako kod mene. A ti si južnije, verovatno je još tužnije.
 

Back
Top