program za prevodjenje

maksifor

Primećen član
Poruka
874
Mozda (sigurno!) sam promasila podforum, al nisam znala gdje drugo da stavim....
Ugl zna li neko da li postoji program koji se moze besplatno skinuti s interneta koji prevodi text sa engleskog na srpski, s tim sto ispravlja gramaticke greske??
 
Mozda (sigurno!) sam promasila podforum, al nisam znala gdje drugo da stavim....
Ugl zna li neko da li postoji program koji se moze besplatno skinuti s interneta koji prevodi text sa engleskog na srpski, s tim sto ispravlja gramaticke greske??

Hmm za ovo bi trebao neki zesci kod i potpisujem da neces naci besplatno. Mislim da Word ima neku slicnu funkciju pa bi mogli da napijemo Bila Gejtsa i da ga nagovorimo da Word postane Open Source, onda maznemo kod da se ne bi mucili da pravimo isti, kidnapujemo par doktoriranih lingvista da nam napisu pravilno svaku srpsku rec koja postoji, onda napisemo neki kod za translator na druge jezike, sto isto mozemo da maznemo iz nekog Open Source programa za prevodjenje ako takvog ima, ako ne i ovako cemo da maznemo, i onda to sve spojimo i eto ti ga program xD :D:D:D ne znam sta mi bi lol
 

Back
Top