Ako dodje SRS hoce li biti i dalje besplatnih akcija ?

pa bice akcija al iskreno ja da se pitam pre bih tim novcem napravio u srbiji mostove i autoputeve.

jer sta dobijamo mi gradjani sa tih 300 eura od akcija? prakticno nista.

kupices zeni cipele, castiti drugare u kafani i nastaviti da zivis u istim gov.vnima u kojima si do tad ziveo.

a ovako da je vlast pametna pare bi se ulozile u instrastrukturu pre svega autoputeve pa kad imas infrastrukturu krenu odmah investicije, zatim zaposljavanje i svima lepo.

ovako potrosis pare sad i aj cao nema vise.
 
nemam zenu, a za turu u kafani - sto je dzabe i bogu je drago.



cega, sto ocu u kafanu za dzabaka?

i dalje glumis idiota.

ja sam te pitao zar te nije sramota da nam je jedini autoput u zemlji napravljen pre 40 godina, zar te nije sramota da tranzit evropski ti prolazi kroz centar grada u kojem zivis, zar te nije sramota sto ti od bubanj potoka do novog beograda treba 55 minuta kolima zar te nije sramota sto zivis u gradu koji ima infrastrukturu za 500.000 stanovnika a njemu zivi 5 puta vise?

nije te sramota ? e vidis mene jeste i smatram da novcem SVIH tj drzavnim novcem treba resavati probleme SVIH nas a ne trositi taj novac na gluposti a davanje akcija gradjanima jesu gluposti i predizborni marketing.
 
i dalje glumis idiota.

ja sam te pitao zar te nije sramota da nam je jedini autoput u zemlji napravljen pre 40 godina, zar te nije sramota da tranzit evropski ti prolazi kroz centar grada u kojem zivis, zar te nije sramota sto ti od bubanj potoka do novog beograda treba 55 minuta kolima zar te nije sramota sto zivis u gradu koji ima infrastrukturu za 500.000 stanovnika a njemu zivi 5 puta vise?

nije te sramota ? e vidis mene jeste i smatram da novcem SVIH tj drzavnim novcem treba resavati probleme SVIH nas a ne trositi taj novac na gluposti a davanje akcija gradjanima jesu gluposti i predizborni marketing.

nije me sramota.
to jeste sramota, ali mene nije zbog toga sramota.
sramota bi me bilo da odem u tu kafanu, pa pijem a ne platim, da ukradem, da slazem...itd....
 
znas na sta mene podseca ovo davanje akcija.

podseca me na coveka koji zivi u kuci koja nema WC vec s*ru u poljskom u avliji, na coveka kojem se fasada na kuci raspada i crepovi mu na krovu polomljeni, i on pored svih tih problema mesto da sredi svoju kucu izabere da kupi zeni nove cizme i zlatnu narukvicu i da je povede na vikend do vrnjacke banje.

sve u svemu totalni idiotizam.
 
Tebi ako ne trebaju akcije, ti ih prepisi meni.

nije poenta dal ti trebaju ili ne poenta je da je taj novac utrosen uludo . jer mesto da je tim novcem napravljeno nesto kapitalno za dobro svih nas i od cega cemo svi imati koristi, ostali smo da zivimo u govn.ima kao i dosad

to ti je kao da zivis u blatu a kupujes lakovane cipele mesto da sredis dvoriste i betoniras i asfaltiras oko kuce.
 
nije poenta dal ti trebaju ili ne poenta je da je taj novac utrosen uludo . jer mesto da je tim novcem napravljeno nesto kapitalno za dobro svih nas i od cega cemo svi imati koristi, ostali smo da zivimo u govn.ima kao i dosad

to ti je kao da zivis u blatu a kupujes lakovane cipele mesto da sredis dvoriste i betoniras i asfaltiras oko kuce.

Pa ulagali smo 50 godina u izgradnju, to je i poenta davanja akcija.A budzet se puni preko poreza, tako da ce uvek biti para za izgradnju, ne brini.
 
Pa ulagali smo 50 godina u izgradnju, to je i poenta davanja akcija.A budzet se puni preko poreza, tako da ce uvek biti para za izgradnju, ne brini.

daj bre sta lupas. sta smo 50 godina ulagali u izgradnju 30 godina zadnjih nista u drzavi nije napravljeno . eto vi demorkate vladate 8 godina pa sto niste za ovih godina napravili jedan autoput , sto niste napravili most preko ade ili tako nesto ko vam je branio?

ni gazelu niste sposobni bili za ovih 8 godina da renovirate a kamoli sta drugo

onaj poluautoput ka novom sadu ste otvarali jedno 50 puta do sada a ni do dana danasnjeg to nije zavrseno.
 
daj bre sta lupas. sta smo 50 godina ulagali u izgradnju 30 godina zadnjih nista u drzavi nije napravljeno . eto vi demorkate vladate 8 godina pa sto niste za ovih godina napravili jedan autoput , sto niste napravili most preko ade ili tako nesto ko vam je branio?

ni gazelu niste sposobni bili za ovih 8 godina da renovirate a kamoli sta drugo

onaj poluautoput ka novom sadu ste otvarali jedno 50 puta do sada a ni do dana danasnjeg to nije zavrseno.

Ti ako nisi ucestvovao u izgradnji zemlje kao ni tvoji, ne bi ni trebalo da imas pravo na akcije.
 
daj bre sta lupas. sta smo 50 godina ulagali u izgradnju 30 godina zadnjih nista u drzavi nije napravljeno . eto vi demorkate vladate 8 godina pa sto niste za ovih godina napravili jedan autoput , sto niste napravili most preko ade ili tako nesto ko vam je branio?

ni gazelu niste sposobni bili za ovih 8 godina da renovirate a kamoli sta drugo

onaj poluautoput ka novom sadu ste otvarali jedno 50 puta do sada a ni do dana danasnjeg to nije zavrseno.
Znas li ti koliko kosta 50 METARA Auto-puta?
 

Back
Top