Ulead video studio 8
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ulead video studio 8

Nov član
    Učlanjen
    10.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ulead video studio 8

Jedno malo pitanjce... do sada sam koristio ulead video studio 8 za skidanje video zapisa putem firewere-a i imam zamerku na kvalitet slike... nije isti kao kada gledam snimak direktno sa miniDV kasetice...

Može li mi neko dati preporuku šta da koristim kasko bi zadržao kvalitet slike i posle prebacivanja na računar?!

Početnik
    Učlanjen
    01.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ulead video studio 8

Pozdrav

Koristim isti program, ali kada ga prebacujem na kompjuter, prebacujem ga u originalnom (njegovom) formatu. To je DV format. Time se najmanje gubi na kvalitetu
    Problem je sto ti treba mesta na Hard-u, jer sat vremena takvog zapisa, na hard disku zauzima 12.7 GB!!!

Onda obradim snimak u Uleadu (isecem nepotrebne scene) pa takav film sacuvam u opciji save as project setings (opet DV format) i opet puno proszora na Hard disku!

Onda ga otvorim u Nero Vision programu koji od toga zapisa napravi DVD, sve sa menijem, pocetnom pozadinskom slikom itd, pa ga Nero vision nareze na DVD

Nadam se da sam pomogao

Nov član
    Učlanjen
    10.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

Jesi, to je i bio problem, mesto na hardu...kazi mi još nešto, kako tih 10-12 GB spakuješ na DVD od 4.7 GB?

Zar ne postoji neki drugi bolji programčić?

Nov član
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Reputaciona moć
    0

POMOC.........koristim ulead video studio 8 za skidanje video zapisa putem firewere-a i imam zamerku na kvalitet slike i tona, slika secka a ton je izoblicen.Imam dovoljno mesta na hard disku 70 gb.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Wizard of OZ Pogledaj poruku
    Pozdrav

Koristim isti program, ali kada ga prebacujem na kompjuter, prebacujem ga u originalnom (njegovom) formatu. To je DV format. Time se najmanje gubi na kvalitetu
    Problem je sto ti treba mesta na Hard-u, jer sat vremena takvog zapisa, na hard disku zauzima 12.7 GB!!!

Onda obradim snimak u Uleadu (isecem nepotrebne scene) pa takav film sacuvam u opciji save as project setings (opet DV format) i opet puno proszora na Hard disku!

Onda ga otvorim u Nero Vision programu koji od toga zapisa napravi DVD, sve sa menijem, pocetnom pozadinskom slikom itd, pa ga Nero vision nareze na DVD

Nadam se da sam pomogao
    Pošto nisam nikada koristio Ulead, zar je moguće da 8 nema mogućnost pravljenja dvd-a, pa treba koristiti Nero ili neki drugi program, za to.

Slične teme

1. Ulead Video Studio-pomoc
    Autor nikana1 u forumu Multimedija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 22:54
  2. DVD u Ulead Video Studio 5 (kako posle avi)
    Autor biska u forumu Multimedija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 14.08.2005., 12:20
  3. Ulead Video Studio
    Autor Dobana u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 20:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku