Kukavičluk, savest ili...?

Poruka
51.038
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?
 
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?
Зато што...:roll:

Она је њему послала слику из млађих дана, а он њој слику свог најбољег друга /на кога је одувек био љубоморан:mrgreen:/..
И тако.. Сада их је блам да признају да су лагали..:D
 
Da bi ostali samo prijatelji. Nije lako se katkad odlučiti na korake koji stavljaju život na kušnju; prevelika podudarnost ih možda plaši da bi uradili nešto što im nije namera. I ko kaže da neki odnosi, prijateljski, emotivni, kakvi već, moraju da uznapreduju (unazaduju) na neke druge nivoe? Ako im je dobro ovako, čemu menjati? Upoznavanja uživo su za zagorele klince i one kojima je u životu dosadno.
 
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?

jer su verujem oboje inteligentne osobe svesne da je sve to ipak virutelno i samo kao tako ima draži, jer kada bi se prebacili u RL sve to bi izgubilo na svrsi, bi bilo otkinuto od svog matičnog mesta. Ovako iživljavaju svoj alterego, svesni da njihov paralelan pravi život postoji
 
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?
ja mislim kukavicluk
ili sto neko rece ona dala staru sliku,on podvalio tudju pa da ne pukne blam :mrgreen:
Mislim, dakle postojim.......salim se...ne mislim uopce:neutral:
cogito ergo sum

izvinjavam se imam tikove :)
 
Šta vi mislite - zašto?

Затворен и интровертан карактер код обоје? :think: Или само код њега, јер да је он довољно иницијативан, пробио би њену несигурност?

Edit: Или оно што каже Којица? И то је могуће. Не мора да су давали лажне слике, али можда док су изграђивали познанство нису били искрени једно према другом јер су имали неко своје "виртуелно ја", па им је и због тога глупо?
 
Poslednja izmena:
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?

Veze ih strast, pozuda...ako se sretnu, popice kafu, i divlje se baciti jedno na drugo, pokusavajuci da nadoknade izgubljeno vrijeme na pricu i chat.......vrelo, divlje, vlazno....uz kajanje jer su iznevjerili svoje brakove.........strah, sprecava ih samo strah od nepoznatog...
 
Da nije inicijativan, nije....Mogli su se sresti mnogo ranije...

Ali, mislim da su oboje ususkani i sigurni u svojim foteljama pred kompom...ona ne vidi da li mu kad jede ispada hrana iz usta, on ne zna da ona mozda ima dlakave noge....razbijanje iluzije i misljanja da " on/ona je taj/ta "... ko zna, mozda u RL nikad ne bi uspeli kao par.
 
njc
....
da su hteli da se sa nekim muvaju po parkićima i kafićima to bi i uradili..
nije mi jasno što odnosi ne mogu da ostanu takvi kakvi jesu ako su već dobri kao takvi
nego moraju da napreduju, da se transformišu i to..
 
Није овде ствар да их неко тера да се однос "развије". Однос се већ развио, они су се упознали, прешли на MSN, разменили слике, а сада интензивно и интимно чатују и још се чују телефоном. И још су у истом крају. То ти је као да гладан спремаш два сата савршен сендвич парче по парче, и на крају нећеш да га пробаш.

........ајој ово нисам видео:


па можда због овога?
 
On i Ona su u srednjim tridesetim, oboje u braku, žive u istom gradu, dele ista interesovanja.... intenzivno i intimno chatuju već tri meseca, razmenili su fotke, čuju se telefonom, očarani su jedno drugim... ali se još nisu sreli u RL. Na pitanje "zašto?" oboje daju sličan i, po meni, nedorečen odgovor - "bolje da se ne sretnemo".
Šta vi mislite - zašto?
Kako mi je ovo sve poznato...
 
ja mislim da je to zato sto oni tako 'oce i zato sto im tako odgovara... i da se to samo njih tice... ima nas narod dve dobre izreke... odma' vam kaze rikan... jedna kaze: "Svoj 'lebac jedes, tudju brigu brines" a druga, iz nekih lepsih krajeva, kaze: "Svako po svoje rabote"...
 

Back
Top