sa office xp na 97

K

kivi

Gost
treba da se vratim na office 97 zbog instalacije nekog programa koji radi samo ispod 97-ice. access nece da radi. savet kolega je reinstalacija cele masine. ima li neko pametnije resenje.
hvala unapred
 
kivi:
treba da se vratim na office 97 zbog instalacije nekog programa koji radi samo ispod 97-ice. access nece da radi. savet kolega je reinstalacija cele masine. ima li neko pametnije resenje.
hvala unapred

Ma isto sam i ja morao da uradim na jednoj masini...Uradis najpre aninstal ofisa xp...Iz ofisa 97 cekiras samo access i njega instaliras...posle instaliras opet ofis xp ali bez accesa...Tako da imas ceo ofis xp i samo access 97...Jer steta je sad da se odreknes celog ofisa xp zbog accessa 97..
 
kivi:
treba da se vratim na office 97 zbog instalacije nekog programa koji radi samo ispod 97-ice. access nece da radi. savet kolega je reinstalacija cele masine. ima li neko pametnije resenje.
hvala unapred

A da nađeš neku noviju verziju programa?

(Pretpostavljam da je u pitanju Access aplikacija koja
je odrađena u accessu i pakete Office 97 i sadrži zastarele makroe koji nisu podržani u novijim verzijama Accessa)
 
Red_Zmaja:
kivi:
treba da se vratim na office 97 zbog instalacije nekog programa koji radi samo ispod 97-ice. access nece da radi. savet kolega je reinstalacija cele masine. ima li neko pametnije resenje.
hvala unapred
Ima...................sednes razmislis............pa ja mislim da office 97 ne moze na xp.....

a zasto office 97 ne bi mogo na xp? a ko je uopste pominjao xp?
celo pitanje je neprecizno ...
 

Back
Top