Sta cemo da radimo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ti(ja)na

Početnik
Poruka
25
Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???
 
Poslednja izmena:
Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???

Лепо кажу Американци: Мишљење је као и д.пе, свако га има...
 
Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji...

Ахахахааааааааааа...........



Избори у Србији ће бити, надам се, демократски. За СРС се не може рећи да је ван демократских принципа самим тим што у таквим изборима учествује. Ако, победе, Боже мој - то је НАРОДНА ВОЉА, ВОЉА ВЕЋИНЕ... имаћете 4 године времена да размишљате шта сте све засра*и и зашто вас је народ казнио.

Лично сам чуо да мафија по општинама у Бг. већ "пакује кофере" - а да ли ће стварно тако и бити, видећемо. Преурањено је кукати...
 
Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???

Ti si pristrasna. Čeda neće dobiti više od 8%, a "narodnjaci" će dobiti više od 10%.
Ostalo je tvoja nerealnost i isfrustriranost.
 
Narodnjaci treba da dobiju 13%, a za ostatak ce se pobrinuti Radikali :P

p.s. a sta ces ti da radis ? hmm, pa mogla bi da pocnes tako sto ces da skines J.J. iz profila, jer je iskompleksirana od glave do pete (do markice), a pljunuta Fahreta Jahic :P LOL
 
Ti si pristrasna. Čeda neće dobiti više od 8%, a "narodnjaci" će dobiti više od 10%.
Ostalo je tvoja nerealnost i isfrustriranost.

Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................
 
Ja mislim da je postavljanje ove teme odraz panike. Do sada se nikada nisu pitali šta da rade ako pobede radikali. Sad je i njima jasno da će oni stvarno i da pobede.

Mislim da je u korenu njihovog straha, ne to kako će radikali vršiti vlast, nego šta kada radikali demantuju njihove katastrofične najave. Nekako će ovima koji podržavaju žute biti gadno da stanu pred ogledalo i kažu sebi JIAAA, JIAAA.
 
Ахахахааааааааааа...........



Избори у Србији ће бити, надам се, демократски. За СРС се не може рећи да је ван демократских принципа самим тим што у таквим изборима учествује. Ако, победе, Боже мој - то је НАРОДНА ВОЉА, ВОЉА ВЕЋИНЕ... имаћете 4 године времена да размишљате шта сте све засра*и и зашто вас је народ казнио.

Лично сам чуо да мафија по општинама у Бг. већ "пакује кофере" - а да ли ће стварно тако и бити, видећемо. Преурањено је кукати...

I bre Eremita al si ti neka "nedemokratski nastrojena " osoba. Skloni taj beli luk oni su fini i ne svidja im se miris onoga sto su do tada samo jeli...... :lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................

Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane, Slovenija, redovno analizira događanja na Bliskom istoku i Balkanu. IFIMES je povodom prevremenih parlamentarnih, redovnih pokrajinskih i lokalnih izbora u Srbiji, koji će se održati 11. maja/svibnja 2008.godine pripremio analizu aktuelne političke situacije. Iz opširne analize izdvajamo najvažnije i najzanimljivije delove


UKOLIKO BI PARLAMENTARNI IZBORI U SRBIJI BILI ODRŽANI DANAS ZA KOGA BI STE GLASALI?

Za evropsku Srbiju - Boris Tadić: 33,20 %
Liberalno demokratska partija - Čedomir Jovanović: 4,10 %
Demokratska Stranka Srbije - Nova Srbija - Vojislav Koštunica: 11,90 %
Srpska radikalna stranka - Dr Vojislav Šešelj: 37,90 %
Socijalistička partija Srbije (SPS) - PUPS – JS: 4,20 %
Ostali: 8,70%
http://www.ifimes.org/default.cfm?Je...&Kat=09&ID=371

Бог дефинитивно нема везе са политиком ЛДПедера...
 
Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???

šta ćemo? pasoš u ruke dok još može i zdravo...
 
Demokratski je da se menja vlast glasovima...ja nisam od onih koji "misle" da zavise od Tadica,Cede,Tome ...takvih je puno u ovoj zemlji ,nazalost ili evo npr kao Tijanina familija "zavise" od Cede ,ako on ne pobedi, j0j pa Tijanica nece moci da se zaposli po obecanju...ili npr kao moj komshija "preletach" koji je bio u sps,dss,g17 i danas je u ds ,odbornik u opstini i od svake partije ugrabio nesto materijalno ...ko god pobedio nama malogradjanima preostaje snalazljivost ako nista drugo ...
 
Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................

E vidiš ovako, ja sam na ovom forumu poznat kao neko ko kritikuje sve stranke i sve ih smatra istim. Stalno iznosim argumente o marifetlucima: Čede narkomana, Tome grobara, Voje cmolje, Bore manekena, Mlađe krađe,... Nisam član ni glasač ni jedne stranke i na ovom forumu me nazivaju i ustašom i radikalom, baš zbog toga što ljudi ne vole kad vide da njihov politički "vođa" nije u pravu.

Baš zato što nisam pristrasan, imam mogućnost da stvari sagledavam objektivno.
Možda baš zato nisam pristrasan, jer je moj otac glasač SRS-a, a majka DS-a.

Ti kažeš da si pristrasna nekoj političkoj opciji zato što ti je cela familija za LDP.
To znači da si deo kolektivne svesti i da nemaš svoje mišljenje.
U ovoj zemlji se kolektivna svest pokazala kao štetočinska.

Ja hoću da budeš realna i da misliš svojom glavom, realnost je da istraživanja pokazuju da LDP nema više od 8%, a cmolja ima više od 8%.

Ti si mene ovde optužila da sam "narodnjak". Da li to iz tebe izvire neka mržnja? Zašto etiketiraš ljude koje nikada u životu nisi videla? Ti si mene uvredila što si rekla da sam narodnjak. Tako je i Milošević nazivao demokratske snage izdajničim. Hoće li tako biti ako LDP dođe na vlast?
 
Poslednja izmena:
E vidiš ovako, ja sam na ovom forumu poznat kao neko ko kritikuje sve stranke i sve ih smatra istim. Stalno iznosim argumente o marifetlucima: Čede narkomana, Tome grobara, Voje cmolje, Bore manekena, Mlađe krađe,... Nisam član ni glasač ni jedne stranke i na ovom forumu me nazivaju i ustašom i radikalom, baš zbog toga što ljudi ne vole kad vide da njihov politički "vođa" nije u pravu.

Baš zato što nisam pristrasan, imam mogućnost da stvari sagledavam objektivno.
Možda baš zato nisam pristrasan, jer je moj otac glasač SRS-a, a majka DS-a.

Ti kažeš da si pristrasna nekoj političkoj opciji zato što ti je cela familija za LDP.
To znači da si deo kolektivne svesti i da nemaš svoje mišljenje.
U ovoj zemlji se kolektivna svest pokazala kao štetočinska.

Ja hoću da budeš realna i da misliš svojom glavom, realnost je da istraživanja pokazuju da LDP nema više od 8%, a cmolja ima više od 8%.

Ti si mene ovde optužila da sam "narodnjak". Da li to iz tebe izvire neka mržnja? Zašto etiketiraš ljude koje nikada u životu nisi videla? Ti si mene uvredila što si rekla da sam narodnjak. Tako je i Milošević nazivao demokratske snage izdajničim.

Швалерчино...осећам да јој шаљеш пп..
 
Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................

Ево видиш ово болдовано - е то је пример шта је Чеда-прашак у стању да уради својим присталицама са мозгом, тотално пеглање вијуга. Схвати да ће ЛДП добити мање гласова од СПС - а о овим другима и да не причам.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top