Sta cemo da radimo?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sta cemo da radimo?

Početnik Ti(ja)na (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta cemo da radimo?

Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
    Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???
    Poslednji put ažurirao/la Ti(ja)na : 10.05.2008. u 09:03

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Sta cemo da radimo?

Citat Original postavio Ti(ja)na Pogledaj poruku
    Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji... Po vasem misljenju ko ce imati vise glasova- LDP ili DSS/NS???
    Ja licmo mislim (tj. se nadam) da ce LDP imati vise od 8% glasova, a da Kostunica nece imati ne 5%. Sta vi mislite???
    Лепо кажу Американци: Мишљење је као и д.пе, свако га има...

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ljiudi sutra su izbori!!! Sta mislite ko ce da pobedi??? Sta cemo da radimo ako pobede radikali???Ovo pitanje je za one koji su okrenuti ka demokratiji...
    Ахахахааааааааааа...........

Избори у Србији ће бити, надам се, демократски. За СРС се не може рећи да је ван демократских принципа самим тим што у таквим изборима учествује. Ако, победе, Боже мој - то је НАРОДНА ВОЉА, ВОЉА ВЕЋИНЕ... имаћете 4 године времена да размишљате шта сте све засра*и и зашто вас је народ казнио.

Лично сам чуо да мафија по општинама у Бг. већ "пакује кофере" - а да ли ће стварно тако и бити, видећемо. Преурањено је кукати...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ti si pristrasna. Čeda neće dobiti više od 8%, a "narodnjaci" će dobiti više od 10%.
    Ostalo je tvoja nerealnost i isfrustriranost.

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Narodnjaci treba da dobiju 13%, a za ostatak ce se pobrinuti Radikali

p.s. a sta ces ti da radis ? hmm, pa mogla bi da pocnes tako sto ces da skines J.J. iz profila, jer je iskompleksirana od glave do pete (do markice), a pljunuta Fahreta Jahic LOL

Početnik Ti(ja)na (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio andes Pogledaj poruku
    Ti si pristrasna. Čeda neće dobiti više od 8%, a "narodnjaci" će dobiti više od 10%.
    Ostalo je tvoja nerealnost i isfrustriranost.
    Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Ja mislim da je postavljanje ove teme odraz panike. Do sada se nikada nisu pitali šta da rade ako pobede radikali. Sad je i njima jasno da će oni stvarno i da pobede.

Mislim da je u korenu njihovog straha, ne to kako će radikali vršiti vlast, nego šta kada radikali demantuju njihove katastrofične najave. Nekako će ovima koji podržavaju žute biti gadno da stanu pred ogledalo i kažu sebi JIAAA, JIAAA.

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam pristrasna zato sto mi je sva (i uza i sira) familija u LDP tako da imam pravo da budem pristrasna i imam pravo da se nadam... A ovi tvoji "narodnjaci" ako Bog da nece imati na 3,5%.............................
    i dacic ima pravo da se nada da ce sam osnovati vladu

Zainteresovan član Zulutoyou (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ахахахааааааааааа...........

Избори у Србији ће бити, надам се, демократски. За СРС се не може рећи да је ван демократских принципа самим тим што у таквим изборима учествује. Ако, победе, Боже мој - то је НАРОДНА ВОЉА, ВОЉА ВЕЋИНЕ... имаћете 4 године времена да размишљате шта сте све засра*и и зашто вас је народ казнио.

Лично сам чуо да мафија по општинама у Бг. већ "пакује кофере" - а да ли ће стварно тако и бити, видећемо. Преурањено је кукати...
    I bre Eremita al si ti neka "nedemokratski nastrojena " osoba. Skloni taj beli luk oni su fini i ne svidja im se miris onoga sto su do tada samo jeli......
    Poslednji put ažurirao/la Zulutoyou : 10.05.2008. u 09:25

Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Međunarodni institut za bliskoistočne i balkanske studije (IFIMES) iz Ljubljane, Slovenija, redovno analizira događanja na Bliskom istoku i Balkanu. IFIMES je povodom prevremenih parlamentarnih, redovnih pokrajinskih i lokalnih izbora u Srbiji, koji će se održati 11. maja/svibnja 2008.godine pripremio analizu aktuelne političke situacije. Iz opširne analize izdvajamo najvažnije i najzanimljivije delove

UKOLIKO BI PARLAMENTARNI IZBORI U SRBIJI BILI ODRŽANI DANAS ZA KOGA BI STE GLASALI?

Za evropsku Srbiju - Boris Tadić: 33,20 %
    Liberalno demokratska partija - Čedomir Jovanović: 4,10 %
    Demokratska Stranka Srbije - Nova Srbija - Vojislav Koštunica: 11,90 %
    Srpska radikalna stranka - Dr Vojislav Šešelj: 37,90 %
    Socijalistička partija Srbije (SPS) - PUPS – JS: 4,20 %
    Ostali: 8,70%
    http://www.ifimes.org/default.cfm?Je...&Kat=09&ID=371

Бог дефинитивно нема везе са политиком ЛДПедера...

Primećen član svetlost_vostoka (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

šta ćemo? pasoš u ruke dok još može i zdravo...

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Demokratski je da se menja vlast glasovima...ja nisam od onih koji "misle" da zavise od Tadica,Cede,Tome ...takvih je puno u ovoj zemlji ,nazalost ili evo npr kao Tijanina familija "zavise" od Cede ,ako on ne pobedi, j0j pa Tijanica nece moci da se zaposli po obecanju...ili npr kao moj komshija "preletach" koji je bio u sps,dss,g17 i danas je u ds ,odbornik u opstini i od svake partije ugrabio nesto materijalno ...ko god pobedio nama malogradjanima preostaje snalazljivost ako nista drugo ...

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

E vidiš ovako, ja sam na ovom forumu poznat kao neko ko kritikuje sve stranke i sve ih smatra istim. Stalno iznosim argumente o marifetlucima: Čede narkomana, Tome grobara, Voje cmolje, Bore manekena, Mlađe krađe,... Nisam član ni glasač ni jedne stranke i na ovom forumu me nazivaju i ustašom i radikalom, baš zbog toga što ljudi ne vole kad vide da njihov politički "vođa" nije u pravu.

Baš zato što nisam pristrasan, imam mogućnost da stvari sagledavam objektivno.
    Možda baš zato nisam pristrasan, jer je moj otac glasač SRS-a, a majka DS-a.

Ti kažeš da si pristrasna nekoj političkoj opciji zato što ti je cela familija za LDP.
    To znači da si deo kolektivne svesti i da nemaš svoje mišljenje.
    U ovoj zemlji se kolektivna svest pokazala kao štetočinska.

Ja hoću da budeš realna i da misliš svojom glavom, realnost je da istraživanja pokazuju da LDP nema više od 8%, a cmolja ima više od 8%.

Ti si mene ovde optužila da sam "narodnjak". Da li to iz tebe izvire neka mržnja? Zašto etiketiraš ljude koje nikada u životu nisi videla? Ti si mene uvredila što si rekla da sam narodnjak. Tako je i Milošević nazivao demokratske snage izdajničim. Hoće li tako biti ako LDP dođe na vlast?
    Poslednji put ažurirao/la delirium tremens : 10.05.2008. u 09:47

Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio andes Pogledaj poruku
    E vidiš ovako, ja sam na ovom forumu poznat kao neko ko kritikuje sve stranke i sve ih smatra istim. Stalno iznosim argumente o marifetlucima: Čede narkomana, Tome grobara, Voje cmolje, Bore manekena, Mlađe krađe,... Nisam član ni glasač ni jedne stranke i na ovom forumu me nazivaju i ustašom i radikalom, baš zbog toga što ljudi ne vole kad vide da njihov politički "vođa" nije u pravu.

Baš zato što nisam pristrasan, imam mogućnost da stvari sagledavam objektivno.
    Možda baš zato nisam pristrasan, jer je moj otac glasač SRS-a, a majka DS-a.

Ti kažeš da si pristrasna nekoj političkoj opciji zato što ti je cela familija za LDP.
    To znači da si deo kolektivne svesti i da nemaš svoje mišljenje.
    U ovoj zemlji se kolektivna svest pokazala kao štetočinska.

Ja hoću da budeš realna i da misliš svojom glavom, realnost je da istraživanja pokazuju da LDP nema više od 8%, a cmolja ima više od 8%.

Ti si mene ovde optužila da sam "narodnjak". Da li to iz tebe izvire neka mržnja? Zašto etiketiraš ljude koje nikada u životu nisi videla? Ti si mene uvredila što si rekla da sam narodnjak. Tako je i Milošević nazivao demokratske snage izdajničim.
    Швалерчино...осећам да јој шаљеш пп..

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ево видиш ово болдовано - е то је пример шта је Чеда-прашак у стању да уради својим присталицама са мозгом, тотално пеглање вијуга. Схвати да ће ЛДП добити мање гласова од СПС - а о овим другима и да не причам.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam ubeđen da će LDP imati mnogo više od mizernog SPS, a za pomenute političke pigmeje se nadam da neće preći cenzus.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Ja sam ubeđen da će LDP imati mnogo više od mizernog SPS, a za pomenute političke pigmeje se nadam da neće preći cenzus.
    grešiš, u beogradu će ldp imati znatno više od sps-a, dok će na parlamentarnim sps imati više glasova od ldp-a

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Videćemo sutra. Ali SPS ima prikolice, degenerike koji se šlepaju uz njih da se ne bi udavili - i opet preti opasnost da ne pređu cenzus. Dok LDP ide sam.

Zainteresovan član car Nemanja (avatar)
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

sutra navece je slavlje....napred srbijo !!!
    odmah upucujem cestitke i dss-ns...PODRZAVAM SRBIJU I ZELIM DA IDE NAPRED !!!

Slične teme

1. Šta da radimo ??? (NATO ??)
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 519
    Poslednja poruka: 08.08.2010., 11:43
  2. STA DA RADIMO???
    Autor Milanche.at u forumu Politika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.02.2009., 03:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor