Rekli biste da nisam normalan... Da li ima neko kao ja ovde?

Mrzim kad žena ima velike sise, mrzim kad ide na plastičnu operaciju za povećanje usni, mrzim kada ima lakirane nokte, mrzim kad se crnka farba u plavo i obratno, mrzim kad drži dijetu do anoreksičnosti.

Meni je ovo simbol gadosti: http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00229/pamela_anderson_229462g.jpg

Ovo je po meni sasvim normalna devojka:
http://i32.tinypic.com/9a1zll.jpg

Najviše me nervira kad idem negde sa ortacima i prođe neka ženska (kao Pamela), oni se svi okreću za njom a ja kažem fuj. Oni mi kažu da nisam normalan. Jednostavno to ne volim, odbojno mi je.
nemoj da tvrdis da nisi normalan, to je sasvim ok da si iskristalisao svoje misljenje u pogledu onog sto ti se kod zena ne dopada...na zalost svedoci smo neukusa bilo gde u svetu...Ide ko kako hoce, pokazuje se u najgorem svetlu i sto je najgore zenske kopiraju jedna drugu pa ce se "klonovi" istih videti na svakom koraku...Cast onima koji imaju svoj "imidz" isticu ono sto je lepo na sebi i ne prave od sebe "novogodisnju jelku". Pogledaj samo nasu narodnjacku felu na sta lice a daju basnoslovne sume na garderobu sminku i nakit...totalno odsustvo ukusa... I sto je najgore nadje tipa koji je ponosan i hvali se kako ima "dobru ribu"... Kao da dobra riba ne moze biti devojka obucena jednostavno bez puno sminke i naglasenih detalja...Samo se ti drzi svog principa i naci ces curu prema svom ukusu...Ja sam ponosna sto sam tokom devojastva uvek imala epitet prirodne i jednostavne zenske...
 
Mrzim kad žena ima velike sise, mrzim kad ide na plastičnu operaciju za povećanje usni, mrzim kada ima lakirane nokte, mrzim kad se crnka farba u plavo i obratno, mrzim kad drži dijetu do anoreksičnosti.

Meni je ovo simbol gadosti: http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00229/pamela_anderson_229462g.jpg

Ovo je po meni sasvim normalna devojka:
http://i32.tinypic.com/9a1zll.jpg

Najviše me nervira kad idem negde sa ortacima i prođe neka ženska (kao Pamela), oni se svi okreću za njom a ja kažem fuj. Oni mi kažu da nisam normalan. Jednostavno to ne volim, odbojno mi je.

Evo, ja sam takođe obdaren "rendgenskim" očima, i uvek vidim kroz šminku, frizuru i odeću, kako žena stvarno izgleda.

Sto puta sam (pa i ovde na forumu) rekao da mi veličina grudi nije ni malo važna, već njihov oblik, držanje, jedrost...

I meni pojava da muškarci (od najmlađih do najstarijih) reaguju "burno" na veličinu
grudi i dupeta, izgleda veoma neiskreno i usiljeno. kao da su nekada "naučili" da treba tako reagovati da bi bio "pravi muškarac" , kao da to rade jer "tako treba"...
Ja ne vidim nikakvu lepotu ni sexualnost u veeelikim grudima i zadnjici, koji se otrombolje čim se izvade iz donjeg veša.

recimo, popularna (mada ne znam zašto) manekenka/voditeljka sa prezimenom Crnogorac, bila mi je lepa dok se nije unakazila povećanjem usana, posle toga mi je izgledala kao da je pretrpela teške batine...
 
Mrzim kad žena ima velike sise, mrzim kad ide na plastičnu operaciju za povećanje usni, mrzim kada ima lakirane nokte, mrzim kad se crnka farba u plavo i obratno, mrzim kad drži dijetu do anoreksičnosti.

Meni je ovo simbol gadosti: http://pub.tv2.no/multimedia/TV2/archive/00229/pamela_anderson_229462g.jpg

Ovo je po meni sasvim normalna devojka:
http://i32.tinypic.com/9a1zll.jpg

Najviše me nervira kad idem negde sa ortacima i prođe neka ženska (kao Pamela), oni se svi okreću za njom a ja kažem fuj. Oni mi kažu da nisam normalan. Jednostavno to ne volim, odbojno mi je.

:worth:
 
Po meni nije stvar u grudima u temi nego kako nekom Pamela moze da bude neshto lepo?
I ja sam imao slichan"problem"josh recimo od srednje...vecina ortaka kao bila napaljena na tu Pamelu i takav tip a meni u vugla ali stvarno nije ulazilo kako nekome TO moze da bude privlachno.
Ili slichne devojke..pa ruzno je reci ali iskreno ne bash lepe ali se trudile das se oblache provokativno..i svi shenili...bzvz...
 
Po meni nije stvar u grudima u temi nego kako nekom Pamela moze da bude neshto lepo?
I ja sam imao slichan"problem"josh recimo od srednje...vecina ortaka kao bila napaljena na tu Pamelu i takav tip a meni u vugla ali stvarno nije ulazilo kako nekome TO moze da bude privlachno.
Ili slichne devojke..pa ruzno je reci ali iskreno ne bash lepe ali se trudile das se oblache provokativno..i svi shenili...bzvz...

Dobro, kapiram šta hoćeš da kažeš.
Svako namerno skretanje pažnje na neki deo tela deluje vulgarno, pogotovu ako je taj deo neproporcionalan.
Skoro sam bila u prilici da u jednom kafiću sedim pored tri devojke, tri potpuno različita tipa i ono što mi je upalo u oči bile su njihove usne - identične, bezoblične, napumpane do neprepoznatljivosti neke normalne forme. Prijatelj koji je bio sa mnom primetio je istu stvar i okarakterisao je kao nešto ružno; nazvao ih je iskarikiranim. U suštini, to je to - svaka prenaglašenost i jeste karikatura. Ali, neko to voli... Sklonost prema velikim grudima možemo tumačiti u frojdovskom maniru; debele ženske usne takođe pobuđuju neke asocijacije... stara priča... podržana i forsirana u društvu globalnog pada svih kriterijuma, u kome se ljudi /žene pretvaraju u objekte.
 
Po meni nije stvar u grudima u temi nego kako nekom Pamela moze da bude neshto lepo?
I ja sam imao slichan"problem"josh recimo od srednje...vecina ortaka kao bila napaljena na tu Pamelu i takav tip a meni u vugla ali stvarno nije ulazilo kako nekome TO moze da bude privlachno.
Ili slichne devojke..pa ruzno je reci ali iskreno ne bash lepe ali se trudile das se oblache provokativno..i svi shenili...bzvz...

Јеси ли ти гледао онај филм у домаћој радиности са Памелом и Толи Лијему у главним улогама? Та жена зна да воли...
:grin::grin::grin:
 
Pa šta sad - neko voli veće grudi, neko manje.
Oni koji vole veće, postavljaju se diskriminatorski u odnosu na žene koje imaju manje, i obrnuto - ljubitelji manjih diskriminišu žene bujnijih grudi.
Stvar ukusa; nema ničeg nenormalnog u ličnom doživljaju estetike... Šta god ko voleo - njegova stvar.

Ja sam odavno prestao da obracam paznju na grudi, dupe i sl.
Postoji, ipak, neshto vishe od toga.
 
Pa šta sad - neko voli veće grudi, neko manje.
Oni koji vole veće, postavljaju se diskriminatorski u odnosu na žene koje imaju manje, i obrnuto - ljubitelji manjih diskriminišu žene bujnijih grudi.
Stvar ukusa; nema ničeg nenormalnog u ličnom doživljaju estetike... Šta god ko voleo - njegova stvar.

U potpunosti se slazem, pogodila si u srz svega... Sve je stvar ukusa, aliii, postoji jedan bitan momenat - mi zivimo u svijetu gdje, ipak, vazi parola - "size matters".
 

Back
Top