Tisina?

Ma sve je to nje*ra!...Bolje je nadgledati komšiluk,od letaka i sličnih gluposti po sandučićima boli glava,ja sve bacam...isto kao i imejlove,ne čitam ništa-sve brišem.Đubre i spam.
 
I to sam bacio.I sam sam se malo bavio politikom,pa kad se setim kakvi su to ljudi koje biramo na listama,odma' eliminišem svaki materijal koji me na bilo koji način podseća na njih.

lepo, al ja svoj poziv nisam bacio.
uredno cu da odem da upropastim listic, cisto da ne dam nikom sansu da ga zloupotrebi :)
 
lepo, al ja svoj poziv nisam bacio.
uredno cu da odem da upropastim listic, cisto da ne dam nikom sansu da ga zloupotrebi :)
Pa ne vredi to.Birački odbor dobija uvek nešto više listića nego što je prijavljenih birača,i to je uvedeno posle 2000.-te.Za vreme Slobe je bilo koliko glasača,toliko listića-demokrate su ispale pametnije.:)
 
Zasto se krsi pred izborna tisina ,zasto se sve aktivnosti polticara azuriraju i prezentuju bas u pred izbornoj tisini?Jutros sam u 9 i5min izvadila iz sanduceta na kuzdruk 100 gramskom papiru visokog kolora dobila materijal Ds-a za evropsku Zvezdaru.Pa to nije u redu. To su mogli mnogo ranije da urade. To vazi za sve stranke.Nikada se necemo nauciti politickoj kulturi.Izgleda da kod nas pravila i postoje samo da bi ih krsili a ne da ih postujemo.Juce na svim kanalima se prikazuje obilazak predsednika nove fabrike automobila i njegove poruke narodu.Pa ako vazi onda treba da vazi za sveeeeeeeeee!
 
Poslednja izmena:
Колико знам, СМС поруке и убацивање разних претећих материјала по сандучићима су својствени "демократама" Тадићевцима, Динкићевцима, Чедистима и осталим српским непријатељима.
 
Ma niko vise ne postuje tisinu, neko je bio pametan pa predlozio da se ukine...Ja sam za... Sta koji **** i prave tisinu kad Tadic otvara 6 fabrika juce, Vuk i Dinkic se razleteli takodje po Srbiji, Voja na sednici vlade, Velja i on docekuje neke vagone, Ldp organizuje protest [po meni jedino opravdano, jer su juce napravili katastrofalnu gresku koju nece tako lako ispraviti]... Srs se izjasnjava u vezi tisine...

leka u vratice se rode...itd itd...:lol: ;)
 
Prema Zakonu o izboru narodnih poslanika, 48 časova pre dana izbora i na dan izbora do zatvaranja biračkih mesta, zabranjena je izborna propaganda preko sredstava javnog obaveštavanja.

Zakonom je zabranjeno i održavanje javnih skupova i objavljivanje procene rezultata izbora.

Tokom izborne tišine na biračkom mestu i na 50 metara od biračkog mesta zabranjeno je isticanje simbola političkih stranaka i drugog propagandnog materijala. Ukoliko se ta odredba ne poštuje, birački odbor se, po zakonu, raspušta, a glasanje ponavlja.


Na biračkom mestu zabranjeno je korišćenje pejdžera, mobilnih telefona i drugih sredstava veza i komunikacija.

Postavljacu teme posveceno!
 
Prema Zakonu o izboru narodnih poslanika, 48 časova pre dana izbora i na dan izbora do zatvaranja biračkih mesta, zabranjena je izborna propaganda preko sredstava javnog obaveštavanja.

Zakonom je zabranjeno i održavanje javnih skupova i objavljivanje procene rezultata izbora.

Tokom izborne tišine na biračkom mestu i na 50 metara od biračkog mesta zabranjeno je isticanje simbola političkih stranaka i drugog propagandnog materijala. Ukoliko se ta odredba ne poštuje, birački odbor se, po zakonu, raspušta, a glasanje ponavlja.


Na biračkom mestu zabranjeno je korišćenje pejdžera, mobilnih telefona i drugih sredstava veza i komunikacija.



Postavljacu teme posveceno!

Ovo nije sredstvo javnog informisanja...internet je nezavisan....a ovaj forum je privatna svojina.
 

Back
Top