Sta citaju muskarci?

Funnny

Početnik
Poruka
2
Dakle sta je to sto cita savremen muskarac... Radim neko istrazivanje pa bi mi Vasa pomoc dobro dosla :) Sta mislite o domacim casopisima za muskarce i koji Vam se najvise dopada? Takodje da li ste citali Men's Health i kakvi su Vam utisci? Sta fali u Srbiji od casopisa, a Vi biste voleli da citate?
 
U Srbiji fali stripova. Ovo što se objavljuje il su reprinti ili preskupo. Ali nisi pitao za stripove. Šta ja znam, kada me zanima ozbiljnija literatura otvorim Službeni Glasnik, možda se iščeprka kakva nova zavrzlama, i tako... MH je za one sa hormonskim poremećajima i erektivnim disfunkcijama, ne mogu ja to.
 
Dakle sta je to sto cita savremen muskarac... Radim neko istrazivanje pa bi mi Vasa pomoc dobro dosla :) Sta mislite o domacim casopisima za muskarce i koji Vam se najvise dopada? Takodje da li ste citali Men's Health i kakvi su Vam utisci? Sta fali u Srbiji od casopisa, a Vi biste voleli da citate?


Savremen muškarac...u Srbiji...diskutabilna kategorija...

U Srbiji postoji 5 "struja" muškaraca...
1. Nepismeni muškarci...
2. Muškarci koji sriču...
3. Oni koji čitaju "sve"...
4. Muškarci kojima je Kurir zvezda vodilja...
5. Muškarci koji se informišu čitajući Blic...

Ovo je baza...a ti sad reci koji te tip interesuje...pa ćemo o upgrade-u navedenog...
 
Dakle sta je to sto cita savremen muskarac... Radim neko istrazivanje pa bi mi Vasa pomoc dobro dosla :) Sta mislite o domacim casopisima za muskarce i koji Vam se najvise dopada? Takodje da li ste citali Men's Health i kakvi su Vam utisci? Sta fali u Srbiji od casopisa, a Vi biste voleli da citate?

U zivotu nisam pipnuio ni jedan chasopis tipa Men's Health niti nameravam.
Chitam Blic ali mislim da cu prestati jer previshe guraju u predizbornoj kampanji nenadyebivo evropske mudrace....a kao fol su nezavisna novina.
Pored toga chitam Svet Kompjutera i to je to...ponekad kupim Politiku ali imam odbojnost prema njoj jer su uvek rezimske novine.
I tako...
Srbiji fali manje chasopisa poshto je 99% zuta shtampa.
 
Prvenstveno dnevne novine...
Ali muskarci vrlo cesto citaju ili prelistaju zenske casopise...I to je bas slatko...
Oni koje ja poznajem se otimaju oko "Plejboja" "CKM" i slicnih...
 
Poslednja izmena:
Dakle sta je to sto cita savremen muskarac... Radim neko istrazivanje pa bi mi Vasa pomoc dobro dosla :) Sta mislite o domacim casopisima za muskarce i koji Vam se najvise dopada? Takodje da li ste citali Men's Health i kakvi su Vam utisci? Sta fali u Srbiji od casopisa, a Vi biste voleli da citate?

U principu casopise retko kad skoro nikad ne citam. Ponekad kupim neki auto casopis ili kompjuterski, cisto da sam u toku ili da pregledam oglase. E da i oglasnike ponekad. I bodibilding savete i vezbe isto jednom u 100 godina. Kod berbera na stolu stoje najveci krs casopisi sto postoje tipa "svet i skandal" koje bas iz sprdnje prelistam cisto da vidim slike golih zena tamo ili neki humoristicki skec da vidim, e da i "nasa krmaca" je tamo. :lol: Stripove i erotiku nisam citao godinama, mada sam ranije i to voleo. .

Ako ocete da osnujete novi casopis onda je moj savet mnogo golotinje i mnogo humora i nista drugo... mozda i poneka besna kola.
 

Back
Top