sta kada bivse dosadjuju?

niiiina:
Nervira li vas kada se bivse pojavljuju jos u njegovom zivotu? stalno nesto treba, pomoc itd.?
Vase misljenje me zanima?
Zavisi,ako su ostali u dobrim odnosima i ako ga devojka ne zove iz namere da obnove vezu onda nemam nista protiv.Ali kod mene je suprotno! :evil:
Njegova bivsa cini sve da nam rasturi vezu!Ide mi na zivce!Non-stop ga zove i salje mu poruke.Za jedno vece u stanju je da ga cimne 72 puta! :shock:
Doje mi da je ubijem!A kao ima decka i ne zeli nista sa mojim!Cesto ima bolesne ispade,zove ga da doje po nju skolu,mora kuci,dobila je (sta ce joj on ako ima decka?!).Zvala ga je da cekaju zajedno Novu i ako zna da je on samnom.I jos milion primera...Bila sam prisutna kada ju je zvao i rekao da mu se skine sa vrata,ali ona ne odustaje (kao pokajala se sto su raskinuli).Mada na neki nacin razumem,ona je klinka (`88. godiste),malo koja devojka njenih godina je zrela i razumna,naravno cast izuzecima!
 
Vase misljenje me zanima?[/quote]
Zavisi,ako su ostali u dobrim odnosima i ako ga devojka ne zove iz namere da obnove vezu onda nemam nista protiv.Ali kod mene je suprotno! :evil:
Njegova bivsa cini sve da nam rasturi vezu!Ide mi na zivce!Non-stop ga zove i salje mu poruke.Za jedno vece u stanju je da ga cimne 72 puta! :shock:
Doje mi da je ubijem!A kao ima decka i ne zeli nista sa mojim!Cesto ima bolesne ispade,zove ga da doje po nju skolu,mora kuci,dobila je (sta ce joj on ako ima decka?!).Zvala ga je da cekaju zajedno Novu i ako zna da je on samnom.I jos milion primera...Bila sam prisutna kada ju je zvao i rekao da mu se skine sa vrata,ali ona ne odustaje (kao pokajala se sto su raskinuli).Mada na neki nacin razumem,ona je klinka (`88. godiste),malo koja devojka njenih godina je zrela i razumna,naravno cast izuzecima![/quote]

mislim da dosta i zavisi i od ponasanja tipa. dok god se oni ponasaju kao da zele taj kontakt one nece prestati.
 
ja sam imala drugacije situacije - moji decaci su mi uvek pricali o bivsim devojkama. a kad su posle mene nasli druge devojke, onda su njima pricali o meni. nekoliko puta su mi priredjivali neprijatnost da mi laskaju pred svojim devojkama... bljaaaaaaaaaaaaaak! mislim, o cemu se tu radi tj. ko je ovde lud?
 
elem, bila sam malo sebicna pa se nisam pozabavila tvojim problemom... sta sam ja radila kad smo naletali na njegove bivse devojke? zagrlim ga cvrsto i cinim sve da devojka skapira da je suvisna. a on je najpametnije da iskljuci telefon ili da izabere onu opciju sa listom dozvoljenih poziva. ono, ako ga ta bivsa vidi kako ti gricka uvo a ti se smeskas, nece joj biti tako slatko da ga cima. ili ako je prema njoj uvek neprijatan, spusta joj i proziva je pred svima, sledeci put ce dobro razmisliti pre nego sto ga ponovo pozove. samo vam fali malo kreativnosti...! ;)

btw, jel ok da zovem bivseg tipa /koji ima devojku/ kad imam smrtni slucaj i treba mi njegova podrska...? mislim, jel to ne prelazi granice "nedozvoljenog"? mislim, ono u fazonu, potreban mi je neko da ne budem sama i tako to, bez neceg bezobraznog u pozadini???
 

Back
Top