sta kada bivse dosadjuju?
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: sta kada bivse dosadjuju?

niiiina
    Guest

Podrazumevano sta kada bivse dosadjuju?

Nervira li vas kada se bivse pojavljuju jos u njegovom zivotu? stalno nesto treba, pomoc itd.?
    Vase misljenje me zanima?

Zainteresovan član Sturmgeist (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ja sam imao problema sa jednom, jedva sam je se otarasio...da, strahovito me nervira kad dosadjuju i gnjave, i hoce nazad, opet u vezu...

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano druze se deca

A sta bi sa onom vec odomacenom, oni su samo prijatelji, sada.

Dove
    Guest

Podrazumevano

to jednostavno nije normalno. gde posle ljubavi mozes biti prijatelj sa nekim. mozes biti poznanik, tu i tamo ako se sretnes sa njom/njim pa popricate usput, a pomoc, izlasci, druzenja....no way

niiiina
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Dove
    to jednostavno nije normalno. gde posle ljubavi mozes biti prijatelj sa nekim. mozes biti poznanik, tu i tamo ako se sretnes sa njom/njim pa popricate usput, a pomoc, izlasci, druzenja....no way
    tako i ja razmisljam ali kako se ponasati sam muskarcem koji nije u stanju da stvori granice!

niiiina
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Sturmgeist
    Ja sam imao problema sa jednom, jedva sam je se otarasio...da, strahovito me nervira kad dosadjuju i gnjave, i hoce nazad, opet u vezu...
    mozda nisi bio jasan?

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: sta kada bivse dosadjuju?

Citat Original postavio niiiina
    Nervira li vas kada se bivse pojavljuju jos u njegovom zivotu? stalno nesto treba, pomoc itd.?
    S bivsom ostaje samo sportski odnos...
    Ko razume shvatice.... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Zavisi,ako su ostali u dobrim odnosima i ako ga devojka ne zove iz namere da obnove vezu onda nemam nista protiv.Ali kod mene je suprotno!
    Njegova bivsa cini sve da nam rasturi vezu!Ide mi na zivce!Non-stop ga zove i salje mu poruke.Za jedno vece u stanju je da ga cimne 72 puta! :shock:
    Doje mi da je ubijem!A kao ima decka i ne zeli nista sa mojim!Cesto ima bolesne ispade,zove ga da doje po nju skolu,mora kuci,dobila je (sta ce joj on ako ima decka?!).Zvala ga je da cekaju zajedno Novu i ako zna da je on samnom.I jos milion primera...Bila sam prisutna kada ju je zvao i rekao da mu se skine sa vrata,ali ona ne odustaje (kao pokajala se sto su raskinuli).Mada na neki nacin razumem,ona je klinka (`88. godiste),malo koja devojka njenih godina je zrela i razumna,naravno cast izuzecima!

Guest

Vase misljenje me zanima?[/quote]
    Zavisi,ako su ostali u dobrim odnosima i ako ga devojka ne zove iz namere da obnove vezu onda nemam nista protiv.Ali kod mene je suprotno!
    Njegova bivsa cini sve da nam rasturi vezu!Ide mi na zivce!Non-stop ga zove i salje mu poruke.Za jedno vece u stanju je da ga cimne 72 puta! :shock:
    Doje mi da je ubijem!A kao ima decka i ne zeli nista sa mojim!Cesto ima bolesne ispade,zove ga da doje po nju skolu,mora kuci,dobila je (sta ce joj on ako ima decka?!).Zvala ga je da cekaju zajedno Novu i ako zna da je on samnom.I jos milion primera...Bila sam prisutna kada ju je zvao i rekao da mu se skine sa vrata,ali ona ne odustaje (kao pokajala se sto su raskinuli).Mada na neki nacin razumem,ona je klinka (`88. godiste),malo koja devojka njenih godina je zrela i razumna,naravno cast izuzecima![/quote]

mislim da dosta i zavisi i od ponasanja tipa. dok god se oni ponasaju kao da zele taj kontakt one nece prestati.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Slazem se,zato sam pomalo nesigurna u njega...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Za jedno vece u stanju je da ga cimne 72 puta! :shock:

72 puta!!!!!
    Neverovatno, mene je cimala samo 40X i mislio sam da je to rekord!

stapar1875
    Guest

Podrazumevano

KADA MI BIVSA DEVOJKA DOSADJUJE, JA UGOVORIM SA NJOM UDARAC, I ONDA BUDE MIRNA 10-15 DANA DOK JE NE PRODJE PMS!!!

Zainteresovan član Sturmgeist (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Sturmgeist
    mozda nisi bio jasan?
    ja sam uvek jasan...

bivsa devojka
    Guest

Podrazumevano

ja sam imala drugacije situacije - moji decaci su mi uvek pricali o bivsim devojkama. a kad su posle mene nasli druge devojke, onda su njima pricali o meni. nekoliko puta su mi priredjivali neprijatnost da mi laskaju pred svojim devojkama... bljaaaaaaaaaaaaaak! mislim, o cemu se tu radi tj. ko je ovde lud?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

pa to nije tvoj problem nego si nesigurna u vezu i u njega

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

e osim ako necesh da ga spases napasti

bivsa devojka
    Guest

Podrazumevano

elem, bila sam malo sebicna pa se nisam pozabavila tvojim problemom... sta sam ja radila kad smo naletali na njegove bivse devojke? zagrlim ga cvrsto i cinim sve da devojka skapira da je suvisna. a on je najpametnije da iskljuci telefon ili da izabere onu opciju sa listom dozvoljenih poziva. ono, ako ga ta bivsa vidi kako ti gricka uvo a ti se smeskas, nece joj biti tako slatko da ga cima. ili ako je prema njoj uvek neprijatan, spusta joj i proziva je pred svima, sledeci put ce dobro razmisliti pre nego sto ga ponovo pozove. samo vam fali malo kreativnosti...!

btw, jel ok da zovem bivseg tipa /koji ima devojku/ kad imam smrtni slucaj i treba mi njegova podrska...? mislim, jel to ne prelazi granice "nedozvoljenog"? mislim, ono u fazonu, potreban mi je neko da ne budem sama i tako to, bez neceg bezobraznog u pozadini???

Slične teme

1. da li vam drugarice dosadjuju pricom o momcima?
    Autor Quins u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 19.07.2009., 14:09
  2. Da li vas nervira kad vam dosadjuju zato sto kasnite?
    Autor Skyline u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 08.04.2009., 21:06
  3. bivse ljubavi
    Autor mimaaaaa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 18:52
  4. bivse...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 126
    Poslednja poruka: 26.08.2007., 23:26
  5. bivse ljubavi...