ОПТУЖБА ПРОТИВ ДЕЛИЋА

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=05&dd=09&nav_category=64&nav_id=297725

FHP: Prijava protiv Delića
9. maj 2008. | 11:47 | Izvor: FoNet
Beograd -- Fond za humanitarno pravo podneo je krivičnu prijavu protiv generala u penziji Božidara Delića i 10 pripadnika vojske i policije zbog ubistva više desetina kosovskih Albanaca

Kako se navodi, ubistva su se dogodila 25. marta 1999. u selu Trnje, u opštini Suva Reka. U saopštenju se dodaje da je FHP podneo prijavu pošto Tužilaštvo za ratne zločine nije reagovalo, mada je bilo u prilici da čuje izjavu očevica zločina Bekima Gašija, kome su srpski vojnici i policajci 25. marta 1999. ubili majku i četiri sestre.

да ли је ово само предизборна кампања или .....:rolleyes:
 
да ли ће и Воја Коштуница да одговора за ношење оружја без дозволе
koshtunicafg2.jpg

мислим нема смисла носити оружје без дозволе
 
A vama hrišćanima nimalo nije zapala za oko rečenica da su čoveku ubijene majka i četiri sestre?
Vi bre niste Srbi! Srbi su hrišćanski i dobronamerni ljudi, oni bi prvi osudili nekog od svojih ko je uradio tako monstruoznu stvar. Ne bi dozvolili da se njegovo ime nađe među imenima Mišića, Stepanovića...
 
A vama hrišćanima nimalo nije zapala za oko rečenica da su čoveku ubijene majka i četiri sestre?
Vi bre niste Srbi! Srbi su hrišćanski i dobronamerni ljudi, oni bi prvi osudili nekog od svojih ko je uradio tako monstruoznu stvar. Ne bi dozvolili da se njegovo ime nađe među imenima Mišića, Stepanovića...

а теби јакобинац није запала чињеница да је мункирамош и насер ослобођени:evil:
да Војвода Мишић није победио и тада би био неки Хаг
 
A vama hrišćanima nimalo nije zapala za oko rečenica da su čoveku ubijene majka i četiri sestre?
Vi bre niste Srbi! Srbi su hrišćanski i dobronamerni ljudi, oni bi prvi osudili nekog od svojih ko je uradio tako monstruoznu stvar. Ne bi dozvolili da se njegovo ime nađe među imenima Mišića, Stepanovića...

Ааааа још један од клонова и провокатора.

Па очигледно је да је то само изборни трик такозване провевропске коалиције која очигледно тијесно сарађује са чувеним и свеомиљеним Фондом за хуманитарно право. Такву кривичну пријаву може поднијети свака будала против било које особе тако да је јасно да је то само зла намјера јер циљ сигурно није да се утврди истина у вези самог злочина!
 
A vama hrišćanima nimalo nije zapala za oko rečenica da su čoveku ubijene majka i četiri sestre?
Vi bre niste Srbi! Srbi su hrišćanski i dobronamerni ljudi, oni bi prvi osudili nekog od svojih ko je uradio tako monstruoznu stvar. Ne bi dozvolili da se njegovo ime nađe među imenima Mišića, Stepanovića...
A što ti,ljigavče nisi na vreme prijavio sve tvoje rođake koje je Delić pobio,pa da Nataša Kandić proširi optužnicu?:dontunderstand:
 
A što ti,ljigavče nisi na vreme prijavio sve tvoje rođake koje je Delić pobio,pa da Nataša Kandić proširi optužnicu?:dontunderstand:

Kucaš na pokrešnu adresu. Ja sam 99. uredno branio voljenu Srbiju, odazvao se mobilizaciji. Al ne brani se zemlja ubijanjem žena, to rade samo ***** i kukavice. A ja neću da moj voljeni narod slavi ***** i kukavice koji ubijaju žene i decu.
 
Kucaš na pokrešnu adresu. Ja sam 99. uredno branio voljenu Srbiju, odazvao se mobilizaciji. Al ne brani se zemlja ubijanjem žena, to rade samo ***** i kukavice. A ja neću da moj voljeni narod slavi ***** i kukavice koji ubijaju žene i decu.
A kako to da ni Haški tribunal,ni naš sudovi nisu dosad obelodanili takav zločin,nego eto sad,za vreme predizborne kampanje?...jadno je to,ako nije istina trebalo bi i taj što to priča i Nataša Kandić da zaglave u zatvor.:thumbdown:
 
Ал су запели за генерала Делића. И то све оптужбе које стварно немају смисла.



Svi ti napadi imaju smisla s obzirom da će biti budući ministar odbrane.

Kako sam nedavno napisao pravi čovek na pravom mestu u pravo vreme.

Ko ga napada?

Dokazani uništivači Srbije i ortodoksni pljuvači svega što je srpsko.

Da mi je samo videti i jednog malo kulturnijeg i samosvesnijeg čoveka koji bi im dao podršku ja bih pomislio da grešima, ali ovako ..... moram samo da se nasmejem i da kažem :

razbićemo "turke" na buljuke......
dršte gaće smradovi ako vam i one preostanu.
 
A vama hrišćanima nimalo nije zapala za oko rečenica da su čoveku ubijene majka i četiri sestre?
Vi bre niste Srbi! Srbi su hrišćanski i dobronamerni ljudi, oni bi prvi osudili nekog od svojih ko je uradio tako monstruoznu stvar. Ne bi dozvolili da se njegovo ime nađe među imenima Mišića, Stepanovića...


Ajde malo prošetaj i nesmaraj.
 
ајде договорите се коначно како неко ко је "издајник" може да буде "ратни злочинац"

Ko je "pas rata" i to radi za pare, izdaje svoje i ubija nevine. Prosto. Zlikovac i izdajnik u zatvor odmah!

Idioti koji ga predlažu za ministra odbrane, neka dobro razmisle. Ko god dobije izbore, ovo gow.no mora da se skloni.
 
Kucaš na pokrešnu adresu. Ja sam 99. uredno branio voljenu Srbiju, odazvao se mobilizaciji. Al ne brani se zemlja ubijanjem žena, to rade samo ***** i kukavice. A ja neću da moj voljeni narod slavi ***** i kukavice koji ubijaju žene i decu.

колико има вас ратника само овде на крсти ја се питам како смо ми изгубили све оне ратове 90их.....брука:oops:
 

Back
Top