Pomaganje roditeljima?!

Peki - NS - HPFC

Zainteresovan član
Poruka
303
E pa ovako, zanima me da li i koliko pomazete svojim roditeljima u kuci i oko nje! Mene tata tera da mu stalno pomazem. 'Ajde ovo usisati, obrisati prasinu i te sitnije stvarcice, to mi nije nikakav problem, ali npr. da radim u basti, da okopavam kojekakva s.anja, da li biste vi to nekada radili ili da li radite i da li vam to predstavlja neki problem? On nije zadovoljan sa time sto uradim i onda me kaznjava i zabranjuje mi maltene da zivim kao i ostala deca. :( :mad:

PS. Nadam se da tema ne postoji! ;)
PPS. Imam 15god., pa uporedite!
 
E pa ovako, zanima me da li i koliko pomazete svojim roditeljima u kuci i oko nje! Mene tata tera da mu stalno pomazem. 'Ajde ovo usisati, obrisati prasinu i te sitnije stvarcice, to mi nije nikakav problem, ali npr. da radim u basti, da okopavam kojekakva s.anja, da li biste vi to nekada radili ili da li radite i da li vam to predstavlja neki problem? On nije zadovoljan sa time sto uradim i onda me kaznjava i zabranjuje mi maltene da zivim kao i ostala deca. :( :mad:

PS. Nadam se da tema ne postoji! ;)
PPS. Imam 15god., pa uporedite!

Ja mojima mogu da kazem shta hocju,jer bukvalno me sve pushaju,
1.ne brishem i ne usisavam ja jer sam alergichna na prashinu.
2.Volim da okopavam oko bashte,jer volim cvecje i vrt.
3.Ne spremam svoju sobu,to rade oni koji su za to placjeni,nekad je spremim ali i to je retko
4.Perem tati auto ili nekad pomognem sestri,jer mi je to super
5.Takodje volim da perem sudje jer obozavam penu
Toliko od mene:super::ok:
P.S.I ja imam 15
 
Ja mojima mogu da kazem shta hocju,jer bukvalno me sve pushaju,
1.ne brishem i ne usisavam ja jer sam alergichna na prashinu.
2.Volim da okopavam oko bashte,jer volim cvecje i vrt.
3.Ne spremam svoju sobu,to rade oni koji su za to placjeni,nekad je spremim ali i to je retko
4.Perem tati auto ili nekad pomognem sestri,jer mi je to super
5.Takodje volim da perem sudje jer obozavam penu
Toliko od mene:super::ok:
P.S.I ja imam 15

Pa, ja bas i ne smem u bastu, jer imam alergiju na polen i na ta sranja, ali on sa svim tim sto ja radim nije zadovoljan!:mad: I spremam svoju sobu, i za brata!
Hvala!
 
Pa, ja bas i ne smem u bastu, jer imam alergiju na polen i na ta sranja, ali on sa svim tim sto ja radim nije zadovoljan!:mad: I spremam svoju sobu, i za brata!
Hvala!

Chek,chek,chek...Ti si MUSHKO i cjale te tera da spremash i tako to,ju Boze,pa moj cjale da chuje da moj brat(od tetke,ja neam rrodjenog nikoga)sprema sobu,to bi bila uvreda,kao da je gay...ni moja sestra ne sme u bashtu a ni da brishe prashinu,alergichna je na oboje,(takodje ne rodjena sestra)....
 
Chek,chek,chek...Ti si MUSHKO i cjale te tera da spremash i tako to,ju Boze,pa moj cjale da chuje da moj brat(od tetke,ja neam rrodjenog nikoga)sprema sobu,to bi bila uvreda,kao da je gay...ni moja sestra ne sme u bashtu a ni da brishe prashinu,alergichna je na oboje,(takodje ne rodjena sestra)....

pozdravi caleta...:rolleyes:
ima raznih...
mene ne teraju puno da radim, nekad usisam, odem do prodavnice, izbacim smece i to je to...
 
pozdravi caleta...:rolleyes:
ima raznih...
mene ne teraju puno da radim, nekad usisam, odem do prodavnice, izbacim smece i to je to...

Kod nas u kucji zna se,zensko radi zenske poslove,i mushko nekad pomogne,ali kad je potrebno,ali ugl mushki se motaju oko kamiona,auta i tako to,i ja se nekad ubacim...Obozavam da chachkam oko auta,pogotovo da zezam motor i tako to:heart:
Pozdravicju ga :D
 
Pa ja moram da priznam da dosta pomazem mami.... kacim ves, skidam ga, peglam, pakujem. Brisem prasinu, usisavam. Spremam rucak poneki put, posto mi se mama dugo zadrzava na poslu. Dobro sredjujem sobu, sredjujem kucu i tak'.... bacam kantu, blah idem uvek do prodavnice, idem uvek do poste, cak i do banke..... i eto...
 
evo neki dan sam bio kod mojih na 3 dana,nisam bio kuci 2 meseca inache,i odmah mi dali da im molerishem po kuci i da pokosim travu u dvorishtu iako moj brat josh uvek zivi sa njima,ali reko ajde...valja se.Samo se pitah kud bash nadjoshe kad ja dodjem.
 
Chek,chek,chek...Ti si MUSHKO i cjale te tera da spremash i tako to,ju Boze,pa moj cjale da chuje da moj brat(od tetke,ja neam rrodjenog nikoga)sprema sobu,to bi bila uvreda,kao da je gay...ni moja sestra ne sme u bashtu a ni da brishe prashinu,alergichna je na oboje,(takodje ne rodjena sestra)....

***, moj tata nije bas pri cistoj pameti, makar ja tako mislim, ali sta mogu! :frown:
 
E pa ovako, zanima me da li i koliko pomazete svojim roditeljima u kuci i oko nje! Mene tata tera da mu stalno pomazem. 'Ajde ovo usisati, obrisati prasinu i te sitnije stvarcice, to mi nije nikakav problem, ali npr. da radim u basti, da okopavam kojekakva s.anja, da li biste vi to nekada radili ili da li radite i da li vam to predstavlja neki problem? On nije zadovoljan sa time sto uradim i onda me kaznjava i zabranjuje mi maltene da zivim kao i ostala deca. :( :mad:

PS. Nadam se da tema ne postoji! ;)
PPS. Imam 15god., pa uporedite!

Pa sa da ti kazem...lepo je pomoci roditeljima... ali ako nije zahvalan time sto ti radis za njega...onda 'ebi ga!!!:dontunderstand:
Ja pomognem kada mogu i kada oni to zatraze od mene...kada im pomognem oni to znaju da cene!!!:think: to bi bilo to!!!

shibby
 
Najbolja stvar da se resite obaveza ili da smanjite njihov broj je da se sto gore ponasate prema roditeljima(skoro zamena uloga),samo ne mojte da ih bijete sve ostalo dolazi u obzir!!:twisted: Ja njima dajem zaduzenja,meni kewa donosi dorucak u sobu,sprema sobu........... a jedina obaveza mi je da sisam dvoriste a i to mi je na volju ocu li ili necu da sisam!!
 
E pa ovako, zanima me da li i koliko pomazete svojim roditeljima u kuci i oko nje! Mene tata tera da mu stalno pomazem. 'Ajde ovo usisati, obrisati prasinu i te sitnije stvarcice, to mi nije nikakav problem, ali npr. da radim u basti, da okopavam kojekakva s.anja, da li biste vi to nekada radili ili da li radite i da li vam to predstavlja neki problem? On nije zadovoljan sa time sto uradim i onda me kaznjava i zabranjuje mi maltene da zivim kao i ostala deca. :( :mad:

PS. Nadam se da tema ne postoji! ;)
PPS. Imam 15god., pa uporedite!
Naravno...Uvek kad dodjem iz skole,moram da spremam svoju sobu,dnevnu...To je previse za mene.:cry:
 
Najbolja stvar da se resite obaveza ili da smanjite njihov broj je da se sto gore ponasate prema roditeljima(skoro zamena uloga),samo ne mojte da ih bijete sve ostalo dolazi u obzir!!:twisted: Ja njima dajem zaduzenja,meni kewa donosi dorucak u sobu,sprema sobu........... a jedina obaveza mi je da sisam dvoriste a i to mi je na volju ocu li ili necu da sisam!!

ja te ne bih ni pogledala a kamoli donela dorucak u sobu..zna se ko su roditelji a ko deca...
 
Ja pomažem svojim roditeljima a i oni meni više nego ja njima.
Poštujem ja njih, a i oni mene, i imaju potpuno povjerenje u mene...
I kad mi nešto poželim da imam, ako nisu u mogućnosti da kupe dogovorimo se da ja skupim dio novca, oni daju dio i tako da dođemo do željene stvari.
Imam stvarno dobre starce, samo što mi nisu poklanjali dovoljno ljubavi kroz život, jer njihov život se svodi na rad. (rad je stvorio čovjeka kako reče jedan čika)
 

Back
Top