Siromastvo u porodici.

Dobro,tema nije loša samo moraš malo da nas podstakneš za razgovor.Možda djelujemo kao neko ko uvijek može mlatiti praznu slamu ali eto vidiš da nije tako.Napiši zašto baš o tome (siromaštvu) želiš da pišemo,zašto misliš da ono nije sramota,neko iskustvo,primjer,bilo šta...
 
pa zsto zelim da pisemo o ovoj temi...imam druga koji je siromasan i ne moze da se pomiri sa tim ne zeli sa nikime da se druzi......ja pokusavam da mu objasnim da siromastvo nije najgora stvar u zivotu ali on to nesxvata.....
 
Poslednja izmena:
Pa kako ćemo da učestvujemo u tvojoj temi?
Imala sam najbolje namjere da kuckam postove na tvojoj temi sve dok ne zaspim za računarom a ti nećeš da mi daš uputstva kako i o čemu da pišem.Sledeći put neću ni otvarati tvoje teme,ignorisat ću te kad si takav.:thumbdown:
 
Dobro evo reći ću za početak da pravo siromaštvo predstavlja problem za svaku porodicu bilo onu u kojoj vlada ljubav i razumjevanje bilo za onu koja je već narušena drugim problemima.Čovjek treba da se bori protiv siromaštva ali...Mislim da ni veliki novac nije uvijek blagoslov za porodicu posebno ako tim novcem mogu na svoj način raspolagati djeca...
Je li dosta za početak?Sada ti nastavi tema je ipak tvoja.
 

Back
Top