Najtvrdokorniji CELULIT!!!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Najtvrdokorniji CELULIT!!!

viver
    Guest

Podrazumevano Najtvrdokorniji CELULIT!!!

Kako se može skinuti celulit koji se taložio Četiri godine i zahvatio skoro sve delove tela?

ceca25
    Guest

Podrazumevano Re: Najtvrdokorniji CELULIT!!!

Citat Original postavio viver
    Kako se može skinuti celulit koji se taložio Četiri godine i zahvatio skoro sve delove tela?
    I sama se borim protiv istog problema i prosle godine sam poprilicno uspela, mada se mora nastaviti u istom ritmu da se nebi vratio.(Meni se opet vratio jer sam prestala sa sportom iz opravdanih razloga)
    Evo sta sam ja sve radila. Prvo smrsala sam 5kg, prvenstveno promenom nacina zivota sto ukljucuje redovan sport(kod mene je to bila voznja biciklom i aerobik), smanjen unos masti, menjala sam meso sa sojom, vise voca i povrca, smanjila kafu...
    Pored toga sam imala 2 preparata koja sam koristila

1. Brsljan gel (nasla ga u Gorici i nije bio skup), mazala sam ga pred spavanje
    2. I neko ulje, sada ne mogu da se setim kako se zove ali prodaju ga kao sto se prodaje Avon, u crvenim flasicama su im svi proizvodi, mazala sam ga posle tusiranja

Od skora sam pocela da koristim onaj Avonov preparat ali mi se cini da nije efikasan kao ova dva gore navedena.

E sad i ovo sam radila, prilikom tusiranja sam menjala temperaturu vode (vruce-hladno)i koristila sam uvek neku spuzvu za masazu.

Uspela sam da ga smanjim tako da se ne vidi, cak ni kad stisnem kozu nije se video.

Srecno

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Najtvrdokorniji CELULIT!!!

Citat Original postavio viver
    Pitaj Seku Aleksić!

gost_
    Guest

Podrazumevano

Vasa misljenja o Avon-ovom Celluscuplt anticelulit gelu....ili ima i boljih preparata????

Guest

Podrazumevano

Ima, gumene gace(moze i kesa)i trcanje!!!!!!

Slične teme

1. Celulit gel
    Autor fudbalerka u forumu Žene
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.03.2007., 17:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •