Demonstracije

Demonstracije '99 protiv NATO su bile totalno OK! Onaj Drašković me nervirao...Bre čoveče,ako si već izgubio izbore,prihvati to demokratski,a ne da silom rušiš našu vlast i predsednika...Ako je onaj '90 iz Bugarske pobedio ogromnom većinom glasova,a Bugarskom upravljao još u doba komunizma,treba to pošteno priznati,što su pametni Bugari i uradili...
 
Imale su veoma vaznu edukativnu ulogu u mom odrastanju. Tamo sam naucio da iz dna duse mrzim komuniste, levicare i sve sto i malo vuce na levo... U to vreme postojao je neki komunista i levicar Milosevic protiv koga smo se borili.

Ljubazan čovek...Čovek je bio revolucionar poznat po tome kako je spasao teritoriju Srbije od otcepljenja Vojvodine i to Jogurt revolucijom...Ali nažalost ta vremena revolucija su prošla...
 
Demonstracije '99 protiv NATO su bile totalno OK! Onaj Drašković me nervirao...Bre čoveče,ako si već izgubio izbore,prihvati to demokratski,a ne da silom rušiš našu vlast i predsednika...Ako je onaj '90 iz Bugarske pobedio ogromnom većinom glasova,a Bugarskom upravljao još u doba komunizma,treba to pošteno priznati,što su pametni Bugari i uradili...

Ma koja bre nasa vlast ?! Kako uopste neko moze demokratski da prihvati nedemokratske izbore ? A on i jos desetine hiljada ljudi je smatralo te izbore pokradenim . Sto je i normalno u komunizmu .
 
Imale su veoma vaznu edukativnu ulogu u mom odrastanju. Tamo sam naucio da iz dna duse mrzim komuniste, levicare i sve sto i malo vuce na levo... U to vreme postojao je neki komunista i levicar Milosevic protiv koga smo se borili.

Istina, casovi od po 15-30 minuta godinama i djaci na demonstracijama, edukacija za mrznju komunista... Sve da bi stigli dovde.
 
Od svih demonstracija devedesetih, najveći značaj su imale pne 9. marta 91. Petooktobarske promene 2000. su plod borbe SPO-a, ali lovorike su nažalost pobrali drugi.

U pravu si :ok:
Josh uvek, isti taj svet od 9. marta, Vidovdanskog sabora,....5. oktobra, pokushava da "izvede" srbiju na evropski put, ista, prava ekipa, AVANGARDA, bori se s' "vetrenjachom" jer od presudnog znachaja je to strashno stanje svesti iduha, te proste vecine.... i kad to uzmesh u obzir, vidish da ni malo nismo "porasli"i da nas cheka josh mnogo, mnogo godina.......
 

Back
Top