Molim pomoc oko Antivirusa 2008
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Molim pomoc oko Antivirusa 2008

Obećava latter_days (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Molim pomoc oko Antivirusa 2008

Ljudi please pomozite...Ja mislim da imam trojana,pronasao sam pomocu Antivirusa 2008. al posto trazi licencu iliti kod ne mogu da ocistim...e sad ako neko zna taj kod dobro bi doslo ili bilo sta da mi preporuci...PLEASEEEE....hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: Molim pomoc oko virusa!!!Pleaseeee

uzmi nod32

Citat Original postavio latter_days Pogledaj poruku
    Ljudi please pomozite...Ja mislim da imam trojana,pronasao sam pomocu Antivirusa 2008. al posto trazi licencu iliti kod ne mogu da ocistim...e sad ako neko zna taj kod dobro bi doslo ili bilo sta da mi preporuci...PLEASEEEE....hvala

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@nolle17
    Lepo boga mi !!! Od mene tražiš link i working key za Kasperskog, a drugima preporučuješ NOD !!!

@latter_days
    Gledaj da jednu istu temu ne postavljaš više puta! I koji je to Antivirus 2008.?!

Učlanjen
    17.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Antivirus 2008 Protect your PC. Kad sam hteo a izbrisem instalaciju tj. program nema nigde uninstal i sad uvek kad god bih ukljucio PC pocinje automacko pretrazivanje virusa...Tako mi ide na zivce!!!Kud to i instalirah...Budala! Please Help!!! thx

P.S. Evo nasao sam link http://antivirus2008x.com/ pa pogledajte koji antivirus je u pitanju...
    Poslednji put ažurirao/la latter_days : 09.05.2008. u 14:23

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Odmah se videlo da je neki anonimni "no name" program! I zašto si uopšte skidao tu shareware verziju kad si mogao da pretpostaviš da će ti kad-tad zatražiti license key?! I šta sad? Pretalaškaj malo Documents and settings možda ćeš tamo uspeti da pronađeš uninstall ikonicu ukoliko je već nema u add or remove programs, a ako ne, onda ti ostaje force uninstall sa nekim programom koji to podržava! I ubuduće instaliraj samo proverene AV programe sa kojim nećeš imati takve probleme i koji će ti stvarno odraditi posao!

I da znaš samo da na ovim stranicama "homoseksualizam" nije u trendu !!! 8)

Učlanjen
    17.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    Odmah se videlo da je neki anonimni "no name" program! I zašto si uopšte skidao tu shareware verziju kad si mogao da pretpostaviš da će ti kad-tad zatražiti license key?! I šta sad? Pretalaškaj malo Documents and settings možda ćeš tamo uspeti da pronađeš uninstall ikonicu ukoliko je već nema u add or remove programs, a ako ne, onda ti ostaje force uninstall sa nekim programom koji to podržava! I ubuduće instaliraj samo proverene AV programe sa kojim nećeš imati takve probleme i koji će ti stvarno odraditi posao!

I da znaš samo da na ovim stranicama "homoseksualizam" nije u trendu !!! 8)

Hehehe ja homosexualizam pomenio nisam U svakom slucaju hvala ti pozz

Učlanjen
    17.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

Instalirao sam "Your Uninstaller! 2008" i dobro radi,trazi sve programe ali meni je problem u tome sto mi ikonica ovog antivirusa samo stoji dole gde i sat i nigde je vise nema sta i kako ciniti NEMAM POJMA...na njoj niti ima exit niti bilo sta drugo smrc'

Elita Boki (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3503

Idi u Start meni-ju na programe i tamo udji u folder tvog anti virus programa,nadji njegovu ikonicu klikni lijevi taster na misu i drzi ga,i onda prevuci tu ikonicu na desktop.
    Onda bi trebao da mozes uci u opcije programa kada na ikonicu kliknes dva puta.
    Premda meni nije jasno kako ne mozes da udjes u opcije programa koji se nalazi u u quick lounch toolbar-u???

Učlanjen
    17.09.2007.
    Reputaciona moć
    38

@ Boris

Hvala ti na pomoci,uspeo sam se resiti tog glupog problema...Nisam mogao tako jer nema sta nisam pokusavao...Posle surfajuci po netu sam naisao na informaciju da je taj kao antivirus ustvari virus...Te sam skinuo probnu verziju ESETA (antivirus) i sa njim ocistio se...Eset se moze koristiti samo 30 dana bez licence,pa svaki mesec moras ponovo instalirati...AL PREPORUCUJEM SVIMA!pozz

Elita Boki (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3503

Pazi se sledeci put kada budes skidao nesto.Bolje se raspitaj pa skini nesto provjereno .

To za ponovno instaliranje anti virus programa kada ti istekne probna verzija nisam bas siguran.

Slične teme

1. Problem sa update-om AVG antivirusa
    Autor salvisa16 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.05.2009., 12:14
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.08.2008., 21:20
  3. Linux - instalacija NOD32 antivirusa
    Autor unisoft u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 13.06.2008., 21:17
  4. Pomoc oko NBA Live 2008