wtf?

goxyzvrk011

Početnik
Poruka
33
bio sam sa devojkom dugooooo.. voleli smo se ludo..ali stvarno..njen cale scrnogorac siso sa durmitora :roll: ..moje prezime ima bosanski akcenat.njemu se to nije svidelo blabla...smarao je 1,5 god da raskine..ucenjivao je na razne nacine.. ja za to nisam znao...raskinuli smo...ali tad mi nije rekla sta je bilo...napricala gomilu nepvezanih gluposti.ok preziveo sam..posle nekog vremena se vidimo opet poludimo jedno za drugim OPET!ona mi sve kaze..cak se i isplace..............................opet raskinemo...ovaj put navodno zbog istog razloga...danas....nije imala nikog..nesto se opet desava..vise ka neobavezno dopisivanje.. ali sve cesce..mozak kaze ne ni slucajno opet :rtfm: ..ali i dalje je volim...nemogu da joj verujem..a kako mi se cini crnogorac ce i dalje da smara...e sad.. da je neko od vas na mom mestu sta bi uradio/la
i jel ste raskidali zbog njenih/njegovih?
 
eh puno je tu zakrpa a rupe se samo stvaraju....a sto produzavati agoniju?....raskinete, prodje vreme, ljubav se ugasi i nadjes lepo sebi cistiju i normalniju vezu....pa niko nije nezamenjiv......
 
bio sam sa devojkom dugooooo.. voleli smo se ludo..ali stvarno..njen cale scrnogorac siso sa durmitora :roll: ..moje prezime ima bosanski akcenat.njemu se to nije svidelo blabla...smarao je 1,5 god da raskine..ucenjivao je na razne nacine.. ja za to nisam znao...raskinuli smo...ali tad mi nije rekla sta je bilo...napricala gomilu nepvezanih gluposti.ok preziveo sam..posle nekog vremena se vidimo opet poludimo jedno za drugim OPET!ona mi sve kaze..cak se i isplace..............................opet raskinemo...ovaj put navodno zbog istog razloga...danas....nije imala nikog..nesto se opet desava..vise ka neobavezno dopisivanje.. ali sve cesce..mozak kaze ne ni slucajno opet :rtfm: ..ali i dalje je volim...nemogu da joj verujem..a kako mi se cini crnogorac ce i dalje da smara...e sad.. da je neko od vas na mom mestu sta bi uradio/la
i jel ste raskidali zbog njenih/njegovih?

ne podnosim osobe (bilo kog pola) kome roditelji odabiraju partnere. tu nije kriv njen cale nego ona. ja bih to po kratkom postupku- oces-neces.
 
m01.jpg

Posalji joj caleta lepo kod topalovica..oni ce znati sta s njim.
 
Tu pomochi nema...to je njena porodica...porodicu treba poshtovati kakva god da je...
jednom davno, u staroj Yugoslaviji jedna lepa muslimanka se zaljubila u beogradjanina...i on u nju...i venchali se...
a njen ujak je jurio da je ubije da ne rodi bebu a otac je se odrekao...elem...imaju devojchicu...i srechan brak...negde u Austriji...a dete nikad nije videlo babu i dedu...
Shta znam...njihova je ljubav bila jacha od porodice, od drzzave, od rata i od boga...ali to je ipak retkost...
 
bio sam sa devojkom dugooooo.. voleli smo se ludo..ali stvarno..njen cale scrnogorac siso sa durmitora :roll: ..moje prezime ima bosanski akcenat.njemu se to nije svidelo blabla...smarao je 1,5 god da raskine..ucenjivao je na razne nacine.. ja za to nisam znao...raskinuli smo...ali tad mi nije rekla sta je bilo...napricala gomilu nepvezanih gluposti.ok preziveo sam..posle nekog vremena se vidimo opet poludimo jedno za drugim OPET!ona mi sve kaze..cak se i isplace..............................opet raskinemo...ovaj put navodno zbog istog razloga...danas....nije imala nikog..nesto se opet desava..vise ka neobavezno dopisivanje.. ali sve cesce..mozak kaze ne ni slucajno opet :rtfm: ..ali i dalje je volim...nemogu da joj verujem..a kako mi se cini crnogorac ce i dalje da smara...e sad.. da je neko od vas na mom mestu sta bi uradio/la
i jel ste raskidali zbog njenih/njegovih?

ti Bosanac ona Crnogorka? hmmm...:think:
kod mene nije uspjelo (bilo vrlo slicno...) - ti irvasi nista ne razumiju zdrav smisao za humor... :mrgreen:

btw ma boli vas za caleta; ona ce to prevazici ako si joj stvarno bitan, a ako ne prevazidje...sorry...
e sad, mozda ce bit cupavo prvo vrijeme (otprilike dok đed ne dobije male bosanske unuke...:D), al pregurat cete... ako imate imalo mozga i postujete jedno drugo...;)
 
ti Bosanac ona Crnogorka? hmmm...:think:
kod mene nije uspjelo (bilo vrlo slicno...) - ti irvasi nista ne razumiju zdrav smisao za humor... :mrgreen:

btw ma boli vas za caleta; ona ce to prevazici ako si joj stvarno bitan, a ako ne prevazidje...sorry...
e sad, mozda ce bit cupavo prvo vrijeme (otprilike dok đed ne dobije male bosanske unuke...:D), al pregurat cete... ako imate imalo mozga i postujete jedno drugo...;)

Joj....uteshila si me....znam problematiku....ja se nashalim on se naljuti....
 
bio sam sa devojkom dugooooo.. voleli smo se ludo..ali stvarno..njen cale scrnogorac siso sa durmitora :roll: ..moje prezime ima bosanski akcenat.njemu se to nije svidelo blabla...smarao je 1,5 god da raskine..ucenjivao je na razne nacine.. ja za to nisam znao...raskinuli smo...ali tad mi nije rekla sta je bilo...napricala gomilu nepvezanih gluposti.ok preziveo sam..posle nekog vremena se vidimo opet poludimo jedno za drugim OPET!ona mi sve kaze..cak se i isplace..............................opet raskinemo...ovaj put navodno zbog istog razloga...danas....nije imala nikog..nesto se opet desava..vise ka neobavezno dopisivanje.. ali sve cesce..mozak kaze ne ni slucajno opet :rtfm: ..ali i dalje je volim...nemogu da joj verujem..a kako mi se cini crnogorac ce i dalje da smara...e sad.. da je neko od vas na mom mestu sta bi uradio/la
i jel ste raskidali zbog njenih/njegovih?

interesantno....pitas se kako njemu da smeta sto si bosanac, a ne pitas se
kako tebi smeta sto je on crnogorac...

:lol:
 
Прегорела ти лампица? :D

И како се прошле године прича завршила? или наставила..

Ne secam se... znam samo da je nisam do kraja citao... nikako ne verujem u dobre seksualne namere (kokakolicara pedo-)dedamraza i u pomoc inih ljudi oko konkretnih primera savetima...



Lampica mi nije pregorela... crko mi rikverc pa mi (jedna) mala ostala trudna... ali ipak nije ostala trudna nego samo malo kasni... pa sam jos uvek usplahiren.

Noge, de si be ti kojice? Pozz!!!
 

Back
Top