Kolika je ^kvota^ na to da ce DS i DSS da naprave Vladu OPET??
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Kolika je ^kvota^ na to da ce DS i DSS da naprave Vladu OPET??

Obećava
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Kolika je ^kvota^ na to da ce DS i DSS da naprave Vladu OPET??

Sve ovo mi je pomalo nenormalno posle svih ovih silnih vredjanja, ali da li je ko od Vas imao takav osecaj da ce OPET da naprave Vladu DS i DSS?
    Zeleo bih da cujem vase komentare i razmisljanja.

ps.nadam se da ce Buba cica imati vremena da doprinese razvijanju ove teme.

Hvala

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Kolika je ^kvota^ na to da ce DS i DSS da naprave Vladu OPET??

Kvota 15 Ma kakvi

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Re: Kolika je ^kvota^ na to da ce DS i DSS da naprave Vladu OPET??

Za nas najbolje da je niakva, ali ovako odokativno 2.55.

Obećava
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio manje_zlo Pogledaj poruku
    Za nas najbolje da je niakva, ali ovako odokativno 2.55.
    Nije ti ta losa. Skoro sam slusao jednog tipa iz bivseg JUL-a koji kaze da je gubitak vlasti kao gubitak daha ili jedan korak ka infarktu, pa se mislim, nisu ludi da ne nadju zajednicki jezik, odnosno interes.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Citat Original postavio BozaVarvarinac Pogledaj poruku
    Nije ti ta losa. Skoro sam slusao jednog tipa iz bivseg JUL-a koji kaze da je gubitak vlasti kao gubitak daha ili jedan korak ka infarktu, pa se mislim, nisu ludi da ne nadju zajednicki jezik, odnosno interes.
    Nije ocekivano, ali je realno...

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja bih voleo da vladu formira DS sa još nekim. Ali voleo bih da vidim i vladu DSS-SRS-NS, koja bi trajala par meseci, čisto da vidim šta bi to radikali uradili pošto se busaju u grudi da bi uradili ovo ili ono.

Primećen član Young (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

kvota 1000

Aktivan član pedjaza (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Ne bi bilo logicno da vladu formiraju DS i DSS, buduci da je zbog njihovog sukoba i doslo do krize u vladi i raspisivanja parlamentarnih izbora.
    Medjutim, kako je u politici sve moguce, a u nasoj zemlji narocito, ta mogucnost nije potpuno iskljucena, mada licno smatram da bi to bila vlada sa najkracim mandatom u nasoj istoriji.
    Iz dana u dan odnosi izmedju DS i DSS bivaju sve zaostreniji, ali buduci da je rok za formiranje vlade 3 meseca od dana konstitisanja skupstine, odnosno negde oko 4 meseca nakon izbora (jer je rok za sazivanje konstitutivne sednice skupstine 30 dana od kada RIK proglasi zvanicne rezultate izbora), moze se kalkulisati sa vremenom i neke stvari i medjusobne optuzbe se mogu i zaboraviti.
    Ponavljam, cak i ako bi DS i DSS i postigle neki dogovor oko formiranja vlade, mandat te vlade bi bio izuzetno kratak.

Aktivan član CTAHOJKO (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio BozaVarvarinac Pogledaj poruku
    Hehe, istina. Rece jednom jedan bivsi politicar: 'nije vlast da se deli, nego da se cuva'

Vidis kako Mlohavi, nemozes hirurskim putem da ga odstranis sa vlasti.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Opet će neko da ih pozove telefonom, kao prošli put Merkelova, i da im kaže dosta ste se igrali, ajd' sad mrš u vladu.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Opet će neko da ih pozove telefonom, kao prošli put Merkelova, i da im kaže dosta ste se igrali, ajd' sad mrš u vladu.
    E to je prava zena zmaj
    Poslednji put ažurirao/la al bundy : 08.05.2008. u 10:26

Ističe se Toki-Voki (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Cekaj, a da nije to vec bilo, taj poziv mislim, odnosno, pismo?!
    Cim je Putin napisao pismo Kostunici i zatrazio ratifikaciju gasnog sporazuma, odjednom ds hoce da glasa za to, a do sad su bili protiv! Izgleda da postoji i pismo koje nije za javnost, a u njemu im je verovatno j***o i oca i majku ako ne ratifikuju sporazum i ne ostanu na vlasti, i da ce im prestati pruzati podrsku za KiM! Cini mi se da Rusija vise ne racuna na radikale, a to se i moze videti u praksi, i iz svega iznetog, a na osnovu vidjenog, po meni je max. kvota 2.0, a realna oko 1.5-1.6.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Toki-Voki Pogledaj poruku
    Cekaj, a da nije to vec bilo, taj poziv mislim, odnosno, pismo?!
    Cim je Putin napisao pismo Kostunici i zatrazio ratifikaciju gasnog sporazuma, odjednom ds hoce da glasa za to, a do sad su bili protiv! Izgleda da postoji i pismo koje nije za javnost, a u njemu im je verovatno j***o i oca i majku ako ne ratifikuju sporazum i ne ostanu na vlasti, i da ce im prestati pruzati podrsku za KiM! Cini mi se da Rusija vise ne racuna na radikale, a to se i moze videti u praksi, i iz svega iznetog, a na osnovu vidjenog, po meni je max. kvota 2.0, a realna oko 1.5-1.6.
    A, što onda ruski ambasador prisustvuje i drži govore na predizbornim okupljanjima radikala? Računa Rusija na radikale, još kako računa.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Hendikep mec.

Obećava
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Ja bih voleo da vladu formira DS sa još nekim. Ali voleo bih da vidim i vladu DSS-SRS-NS, koja bi trajala par meseci, čisto da vidim šta bi to radikali uradili pošto se busaju u grudi da bi uradili ovo ili ono.
    VEOMA SAM BLIZU takvog razmisljanja, mislim da je to trebalo da se odigra jos na proslim izborima, ovako smo izgubili 18 meseci uzaludno.
    Po meni, najbitnije je pitanje, dokle ce Tadic ovako da vodi DS.... zamisli, ALI ZAMISLI, posle svega, Kostunica premijer......

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Sve su to lagarije za narod..
    Jedni bez drugih ne mogu..

Slične teme

1. Kako žene od Muškarca naprave kretena ?
    Autor Milojko Vasic u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 14.06.2013., 22:10
  2. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 27.05.2008., 14:40
  3. opet, opet i opet Charli Braun...
    Autor crow u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 23:10
  4. EKSPLOZIVNE NAPRAVE !!!
    Autor Dr.Nitro u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 77