Osobine Nasih Politicara

ova pesma je bila zabranjena da se pušta na tv-u u Hrvatskoj prije ovih poslednjih izbora:evil:

jer je veoma iskrena (moj jedan od dražih bendova:ok:) - a govori o pravim osobinama političara

:arrow:

ista pesma bi se mogla i dobro preslikat i na srpsku političku scenu (samo se naravno "akteri" menjaju,
priča ostaje ista:sad:):idea::idea:
 
Boris Tadic: slab,spor,popustljiv,dosadan i odaje utisak slabije inteligencije mada nije glup
Tomislav Nikolic: smor,retro,primitivan i odvratan
Aleksandar Vucic: ODVRATAN, GADAN, KOMPLEKSAS,egocentrik.....bljak
Vojislav Kostunica: teski kompleksas,psihijatrijski slucaj,ne bi me iznenadilo da je teska ped..ercina ali nikako to sebi da prizna
Vesna Pesic: realna,pravedna,postena
Cedomir Jovanovic: odlucan,realan,pravedan i perspektivan mlad politicar
Andreja mladenovic: glup,karijerista
Dinkic: mutan,licemer
Jorgovanka Tabakovic: no comment....fuj
 
dizem temu da se zabavimo dok traje ova tisina,zanimaju me posebno radikalsko ocenjivanje osobina onako objektivno ne spamerski a posebno me zanima ocenjivanje kostunicinih osobina,mada je uvek zabavno citati osobine za svakoga. da vidimo kako forumasi dozivljavaju svoje a i tudje politicare. mada to nisu nasi politicar:D samo glasamo za njih. i kao sto rekoh slobodno ubacite jos neke svoje favorite nisam mogao svih da se setim.
 
Poslednja izmena:
evo jedne teme za relaksaciju ,napistite osobine koje poseduju ovi politicari,dodajte jos neke svoje slobodno ali da idu ovako po redu da bude pregledno, i samo upisite kratko prideve i mozda moze neka kratka recenica od 2-3-4 reci [kao blize objasnjenje], nemojte spam i nemojte da dajete komentare na neciji post ,znaci samo da idu vasa misljenja a ne miljenje o necijem ocenjivanju . i da gledajte da ne budu suvise vulgarni atributi nego cisto da ih opiste onako ljudski kako ih dozivljavate, i zapamtite ovo je vise zabavna tema nesto kao ukrstenice, nema ljutnje medju neistomisljenicima, i pisite u formi u kojoj sam ja pisao znaci jedan ispod drugoga i ovim redosledom i dodajte na kraju jos neke koje ja nisam ako ocete.

Boris Tadic:Obrazovan,Blag,Odgovoran,prica ono sto narod voli da cuje[populista,demagog],sujetan

Toma Nikolic:Inteligentan,ne tako obrazovan,demagog bez pokrica,neodgovoran ali najodgovorniji u srs,

Voja Kostunica: Dvolican,Neodgovoran,sa nekim tikom,nepredvidiv,maliciozan,mrzovoljan,antipatican,0,nesposoban da zivi,sujetan

Velimir Ilic: dno od coveka,agresivan,prost,demagog,stalno pod gasom,selja

Ceda Jovanicic: Direktan,Ostar,Odgovoran.zna sta hoce,obrazovan,elokventan,neumoljiv

Nenad Canak:Zabavan,Obrazovan,Ljudina,neshvacen,elokventan, uvek u pravu:D

Dinkic:Mutan....

Vladan Batic:Obrazovan,elokventan,Direktan,prica prave stvari

Vesna Pesic:Obrazovana,Direktna,elokventna,uvek na pravoj strani,

Mrkonjic: laze cim zine:rolleyes:

Dacic:mali sloba

Vucic: mali sesalj

Palma: hmmhmmhmhmh

Loncar:crv,nesposoban,sledbenik,

Samardzic: zalizak posred glave [modna ikona]

Dejan Mihalov: jedini covek koga bi napao na ulici bez razloga. [izaziva takav osecaj, nije da bi to ucinio]

Albijanic: ljiga,podmukao,licemer,zmija,maliciozan

Bozidar Djelic: dobar covek,posten,previse bogat i obrazovan za srbiju to se ovde neprasta.

Djilas: sposoban,voli da vlada,nije mi od poverenja [zasluzeno ili ne]

Biljana Srbljanovic: otrov se cuva u malim bocicama, pravedna,dosledna, postena,ozenio bi je da mogu:mrgreen:


Ubo si ko prstom u d-upe
 
Boris Tadic: Blag, dosadan, pametan ali smotan

Toma Nikolic: Inteligentan, realan, ima petlju

Voja Kostunica: Smiren, umeren, inteligentan

Velimir Ilic: Žestok momak

Ceda Jovanovic: Psihički nestabilan

Nenad Canak: Inteligentan, šaljiv, bezobrazan, srpski unutrašnji neprijatelj No.1

Dinkic: Lopurda, kvazi-ekspert, sumnjiv kao penal na ivici šesnaeterca

Vladan Batic: Preletač, umišljeni borac za pravdu

Vesna Pesic: Baba crvena, skrenula odavno

Mrkonjic: Marljiv

Dacic: :think:

Vucic: Šaljiv

Palma: Golub preletač

Albijanic: Sumnjiv

Bozidar Djelic: Ima kauč od 11 milki Evra, pametan

Djilas: lop lop

Biljana Srbljanovic: :think:
 
da si citao uvod u temu zamolio sam bez spama, i naravno da se vidi u ovoj temi koje si orijentacije nije bio cilj sakriti to, mada i ne mora da se vidi , nego lepo napisati svoj dozivljaj o nekom politicaru i njegovim kvalitetima i manama po svom nekom ubedjenju, mogao si i ti da ucestvujes tako sto ces napisati svoje misljenje niko se nebi ljutio jer kao sto sam napisao nije napravljena tema za svadju vec za zabavu. napises misljenje i niko ga nekomentarise tako sam zamislio temu. pa posle ljudi mogu da dodju i citaju i da im budu zabavna tudja zapazanja.
 
Poslednja izmena:
da si citao uvod u temu zamolio sam bez spama, i naravno da se vidi u ovoj temi koje si orijentacije nije bio cilj sakriti to, mada i ne mora da se vidi , nego lepo napisati svoj dozivljaj o nekom politicaru i njegovim kvalitetima i manama po svom nekom ubedjenju, mogao si i ti da ucestvujes tako sto ces napisati svoje misljenje niko se nebi ljutio jer kao sto sam napisao nije napravljena tema za svadju vec za zabavu. napises misljenje i niko ga nekomentarise tako sam zamislio temu. pa posle ljudi mogu da dodju i citaju i da im budu zabavna tudja zapazanja.
Prvo, ja sam - žensko. Drugo, nije spam, jer je komentar komentara na političare. treće, ja ih ne vidim kao "doživljaj" nikoga, (sem, možda, neki , pomereni "postmodernistički :roll: ). A inače, ovde je, zapravo - sve zabava, zar ne? ;) Ko zna, ako stignem, možda i ja nešto nekad napišem. Ili, za sad, samo ukratko: nedostaje nam novih Nušića i Domanovića.
 
Boris Tadic: Dostojanstven, racionalan, nekad previse emocionalan

Toma Nikolic: Podmukao, neobrazovan
Voja Kostunica: O ovom mogu samo nesto pogrdno da napisem

Velimir Ilic: Sirovina

Ceda Jovanovic: Dvolican, sumnjiv

Nenad Canak: Neinteresantan

Dinkic: Nikad ga nisam previse slusao, ako radi svoj posao dobro, onda ok

Vladan Batic: Minoran

Vesna Pesic: Vreme za penziju

Mrkonjic: Stari kov, utopista, kafanski covek

Dacic: Poltron
Vucic: Larmadzija

Palma: Slusam mnogo reci hvale o njemu, zanimljiv

Albijanic: Ne znam ni ko je

Bozidar Djelic: Ima 7 diploma, nekima trn u oku

Djilas: kontroverzan

Biljana Srbljanovic: steta sto je usla u politiku
 
Poslednja izmena:
Boris Tadic: за све је добар али никако за председника државе

Toma Nikolic: каква странка такав он

Voja Kostunica: паметан али мутан

Velimir Ilic: класичан пример српског домаћина са почетка ХХ века..требало би мало да смири живце

Ceda Jovanovic: треба да му нађемо младожењу:rolleyes:

Nenad Canak: безобразан,можда интелигентан,лако губи живце,

Dinkic:лоповчина небеска

Vladan Batic: ситна душа у политици

Vesna Pesic:губи разум

Mrkonjic:смешан

Dacic: морално неподобан (историја његове странке 90их)

Vucic: можда ће бити нешто од њега

Palma: многи га пљују али то што је урадио од Јагодине није нико у Србији све најбоље

Albijanic:јак фактор у п.м.

Bozidar Djelic:катанац

Djilas: хахахахахаха лоцк

Biljana Srbljanovic: кад остари биће као Весна Пешић
 
Samo da pojasnim nekima, kojima to ocigledno nije jasno:

Mi ne mislimo ovako ili onako zato sto smo clanovi odredjene partije.
Mi smo clanovi odredjene partije zato sto mislimo ovako ili onako ;)

To je jedna velika istina, koja bi trebala biti istina u zdravom drustvu, u mom slucaju jeste...ne znam za vas ostale ;)
 
Boris Tadic: Neodgovoran, danas prica jedno sutra drugo

Toma Nikolic: Mrgud
Voja Kostunica: Usporen

Velimir Ilic: Pravi Srpski seljak

Ceda Jovanovic: Kriminalac

Nenad Canak: Separatista

Dinkic: Lopov
Vladan Batic: Gargamel

Vesna Pesic: Nesrecna u jlubavi, la kukaraca

Mrkonjic: Boem

Dacic: Koferce
Vucic: Glasnogovornik

Palma: Preletac

Albijanic: Smesan

Bozidar Djelic: Miki Maus

Djilas: lazovcina

Biljana Srbljanovic: nervozna

Sutanovac: Devojka iz grada

na kraju : parola ; kradi i samo kradi nista ne ostavljaj za sutra!
 
Samo da pojasnim nekima, kojima to ocigledno nije jasno:

Mi ne mislimo ovako ili onako zato sto smo clanovi odredjene partije.
Mi smo clanovi odredjene partije zato sto mislimo ovako ili onako ;)

To je jedna velika istina, koja bi trebala biti istina u zdravom drustvu, u mom slucaju jeste...ne znam za vas ostale ;)

ја немам право гласа митолошки коњ ме је већ уврстио у алеју великана
 
evo jedne teme za relaksaciju ,napistite osobine koje poseduju ovi politicari,dodajte jos neke svoje slobodno ali da idu ovako po redu da bude pregledno, i samo upisite kratko prideve i mozda moze neka kratka recenica od 2-3-4 reci [kao blize objasnjenje], nemojte spam i nemojte da dajete komentare na neciji post ,znaci samo da idu vasa misljenja a ne miljenje o necijem ocenjivanju . i da gledajte da ne budu suvise vulgarni atributi nego cisto da ih opiste onako ljudski kako ih dozivljavate, i zapamtite ovo je vise zabavna tema nesto kao ukrstenice, nema ljutnje medju neistomisljenicima, i pisite u formi u kojoj sam ja pisao znaci jedan ispod drugoga i ovim redosledom i dodajte na kraju jos neke koje ja nisam ako ocete.

Boris Tadic:Obrazovan,Blag,Odgovoran,prica ono sto narod voli da cuje[populista,demagog],sujetan

Toma Nikolic:Inteligentan,ne tako obrazovan,demagog bez pokrica,neodgovoran ali najodgovorniji u srs,

Voja Kostunica: Dvolican,Neodgovoran,sa nekim tikom,nepredvidiv,maliciozan,mrzovoljan,antipatican,0,nesposoban da zivi,sujetan

Velimir Ilic: dno od coveka,agresivan,prost,demagog,stalno pod gasom,selja

Ceda Jovanicic: Direktan,Ostar,Odgovoran.zna sta hoce,obrazovan,elokventan,neumoljiv

Nenad Canak:Zabavan,Obrazovan,Ljudina,neshvacen,elokventan, uvek u pravu:D

Dinkic:Mutan....

Vladan Batic:Obrazovan,elokventan,Direktan,prica prave stvari

Vesna Pesic:Obrazovana,Direktna,elokventna,uvek na pravoj strani,

Mrkonjic: laze cim zine:rolleyes:

Dacic:mali sloba

Vucic: mali sesalj

Palma: hmmhmmhmhmh

Loncar:crv,nesposoban,sledbenik,

Samardzic: zalizak posred glave [modna ikona]

Dejan Mihalov: jedini covek koga bi napao na ulici bez razloga. [izaziva takav osecaj, nije da bi to ucinio]

Albijanic: ljiga,podmukao,licemer,zmija,maliciozan

Bozidar Djelic: dobar covek,posten,previse bogat i obrazovan za srbiju to se ovde neprasta.

Djilas: sposoban,voli da vlada,nije mi od poverenja [zasluzeno ili ne]

Biljana Srbljanovic: otrov se cuva u malim bocicama, pravedna,dosledna, postena,ozenio bi je da mogu:mrgreen:

Ovde se ocito velicaju politicari iz LDP-a.
Evo mog stava:

Boris Tadic: Obrazovan, retorican, ali los drzavnik

Toma Nikolic: Dobar vodja stranke, koji je podigao rejting SRS-u od kada je Seselj otisao u Hag, ume da privuce narodne mase, mudar sagovornik, suvise ozbiljan, nikada se ne smeje

Vojislav Kostunican: Smiren, odmeren, prevrtljiv, netaktican, nesnalazljiv, bezzivotan

Velja Ilic: Neposredan, prostodusan, slab govornik

Ceda Jovanovic: Uporan, borben, nervozqan, verbalno agresivan, samodovoljan

Nenad Canak: Neostvaren, neoriginalan, agresivan prema neistomisljenicima

Mladjan Dinkic: Vise ga zanima novac od politike, ne uliva poverenje

Vladan Batic: Ostar, ima svoj jasan stav,

Vesna Pesic: Odbojna

Mrkonjic: Graditelj, ambiciozan, autoritativan

Ivica Dacic: Samouveren, netolerantan, ambiciozan, siguran u sebe

Vucic: Pravdoljubiv, impulsivan, osvetoljubiv

Palma: Dobar vodja naroda, trazi priliku da sposobnosti sa lokala prenese na republicki nivo

Loncar: Bled, nepreduzimljiv

Samardzic: Korektan, stabilan, ali usamljen

Mihajlov: U senci

Albijanic: Licemer, patetican, podmukao

Djelic: Toliko bogat da nije u stanju da shvati realno stanje stvari u zemlji

Djilas: Slatkoreciv, porodican, ali u politici ne dobija poene nego ih gubi

Biljana Srbljanovic: Lepa i pozitivna kao zena, ambiciozna, konstruktivna, ali je u pogresnom filmu.
 
Isuviše dobro sam raspoložena da bih sad opisivala neke političare "demokratskog" bloka. :P

No, pošto je ovo tema O političarima a postavljač teme je dao dozvolu da može da bude i u šaljivom tonu, evo mog priloga:



P.S: Molim sve kolege da mi niko ne zameri ništa, ovo je, jednostavno, smešno! :lol:

P.S.2: Zna li neko koja se ono pesma čuje u pozadini? :)
 
koja teska psihodelija :lol:
Što?Tek ćemo da ih vidimo posle ovih izbora...istina je da nijedan ne valja nizašta,tuga jedna.Sada slušamo prazne priče,a posle će oni 4 godine da prave dilove u skupštini i dogovaraju kako će i koliko da zarade pre ili posle usvajanja kojeg zakona.Na lokalnim nivoima dele poslovne prostore i opštinske stanove,pošto gradske opštine uvek dobijaju određeni procenat od gradnje za svoje potrebe.Lopovluk sans frontieres.
 

Back
Top