scorpio x2
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: scorpio x2

strelica x2
    Guest

Podrazumevano scorpio x2

Zna li neko da mi kaze kako ukrotiti duplog skorpiona?!!! :wink:

Dove
    Guest

Podrazumevano

nikako, ta stvorenja su neukrotiva

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Dove
    da vezem onda za radijator?!!! :wink:

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Dove

vezuj!

Dove
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    da vezem onda za radijator?!!! :wink:
    ni to ti nece pomoci, ti likovi su zaista samo svoji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Bas tako!

MaDdona
    Guest

Podrazumevano

:shock: :shock: :shock: :shock: SEXOM :shock: :shock:

Dove
    Guest

Podrazumevano

vidis, tu ti je najveca greska ako mislis da ces ga vezati samo sexom jer ce te se pre ili kasnije zasititi.

MaDdona
    Guest

Podrazumevano

Dobro,dobro.To je na prvom mestu a onda razumevanje,odanost,paznja veelika....o Skorpionima se znaju samo negativne stvari a oni definitivno imaju najdublji intezitet osecanja,zato pazljivo prilicno su osetljivi.Treba biti tu za njih kada im je to potrebno,kao i svima uostalom zar na?

Dove
    Guest

Podrazumevano

da, i velika doza mazohizma, jer oni moraju da budu ti koji su jaki i snazni i uvek u pravu. jesu osetljivi preko svake mere i bas zato i dolazi do raznih problema sa njima, jer moras da pazis na svaku rec, svaki gest, sve se to analizira do tancina a to coveka na kraju umori

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

da, i velika doza mazohizma, jer oni moraju da budu ti koji su jaki i snazni i uvek u pravu. jesu osetljivi preko svake mere i bas zato i dolazi do raznih problema sa njima, jer moras da pazis na svaku rec, svaki gest, sve se to analizira do tancina a to coveka na kraju umori
    nije problem sto analizira do tancina nego je problem sto burno reaguje bez razloga...jer kada bi sve analizirala onda bi videla da nema razloga za histerisanje...
    e sad valjda koliko je ko zreo...

Dove
    Guest

Podrazumevano

ne, ne, analizirati ne znaci i doci do pravog zakljucka. jer ako je neko sumnjicav to je skorpion i to jos dupli, dakle ako ima i najtananiji razlog za sumnju i bes on ce to iskoristiti

MaDdona
    Guest

Podrazumevano

Skorpiona pored sebe imati znaci voleti dobru svadju,jer oni pronadju intrige i tamo gde ih nema,prosto ko pasulj za njih bez strasti nema ljubavi, i u stalnoj su potrazi za novim dokazima ljubavi.

Dove
    Guest

Podrazumevano

e upravo tako. to si totalno pogodila

ZABA!
    Guest

Podrazumevano Skorpiju ne moze nista da zadrzi

mora da te voli!

Anita_bgd
    Guest

Podrazumevano Re: scorpio x2

Citat Original postavio strelica x2
    Zna li neko da mi kaze kako ukrotiti duplog skorpiona?!!! :wink:
    Eeeee i ja se to pitam....
    Naletela na duplog skorpiona pa se pitam sta sad....?

SANDRA 84
    Guest

Podrazumevano SANDRA

MORALA SAM DA NAPISEM NESTO O OVOJ TEMI JER SAM JA DUPLA SKORPIJA.NAJISKRENIJE TI KAZEM DA JE TO JAKO TESKO,CAK MI SE PONEKAD DESI DA POMISLIM DA JE I NEMOGUCE.PRVA I OSNOVNA STVAR JESTE TA DA SKORPIJA MORA DA TE VOLI,ALI STVARNO MORA,JER BEZ TOGA NEMA NICEGA,KAO I KOD OSTALIH ZNAKOVA...PRETPOSTAVLJAM.ALI,LJUBAV NIJE DOVOLJNA.MORAS SAMO DA POKUSAS DA RAZUMES TU OSOBU,MADA SAM I SAMA SEBI MNOGO PUTA NEJASNA.SVADJA,DOKAZI LJUBAVI ,MI U STVARI ZELIMO OSOBU KOJA JE U ISTO VREME JACA I SLABIJA OD NAS,I KOJA JE U ISTO VREME VATRA I LED....PRIJATELJ I NEPRIJATELJ...ALI U PRAVIM TRENUTCIMA,JER AKO POGRESIS TRENUTAK.... VALJDA SI BAR NESTO RAZUMELA

skorpion1
    Guest

Podrazumevano nikako

Draga moja trebaju dvije takve kao ti da ukrote takvoga jer ja sam taj.

Lijepo spavaj i jos ljepse sanjaj

Anita_bgd
    Guest

Podrazumevano

Ma oni su meni jako privlacni.
    Mame me (mada sam godinama bezala od njih)
    Imaju neki pogled...

Guest

Podrazumevano Re: SANDRA

Citat Original postavio SANDRA 84
    MORALA SAM DA NAPISEM NESTO O OVOJ TEMI JER SAM JA DUPLA SKORPIJA.NAJISKRENIJE TI KAZEM DA JE TO JAKO TESKO,CAK MI SE PONEKAD DESI DA POMISLIM DA JE I NEMOGUCE.PRVA I OSNOVNA STVAR JESTE TA DA SKORPIJA MORA DA TE VOLI,ALI STVARNO MORA,JER BEZ TOGA NEMA NICEGA,KAO I KOD OSTALIH ZNAKOVA...PRETPOSTAVLJAM.ALI,LJUBAV NIJE DOVOLJNA.MORAS SAMO DA POKUSAS DA RAZUMES TU OSOBU,MADA SAM I SAMA SEBI MNOGO PUTA NEJASNA.SVADJA,DOKAZI LJUBAVI ,MI U STVARI ZELIMO OSOBU KOJA JE U ISTO VREME JACA I SLABIJA OD NAS,I KOJA JE U ISTO VREME VATRA I LED....PRIJATELJ I NEPRIJATELJ...ALI U PRAVIM TRENUTCIMA,JER AKO POGRESIS TRENUTAK.... VALJDA SI BAR NESTO RAZUMELA
    Sanra 100% si u pravu!

Skorija
    Guest

Podrazumevano Skorija

Kako ukrotiti duplu skoriju?Ponasaj se nezainteresovano,njima je naj bitniji jak karakter i puno neznosti!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Skorija

Citat Original postavio Skorija
    Kako ukrotiti duplu skoriju?Ponasaj se nezainteresovano,njima je naj bitniji jak karakter i puno neznosti!
    lako:neukrotive su...koliko god se trudila,nece ti uspeti,samo ce biti jos gore

strasna skorpijica
    Guest

Podrazumevano

ako skorpiji ne pruzis strast postaces joj najbolji drug ako joj ne pruzis dobru svadju s vremena na vreme postaces joj najveci neprijatelj

Guest

Podrazumevano

Jaoooooooo ljudi nemojte bas tako...ima istine al ima i lupetanja koliko vidim,ja sam dupla skorpija...i nismo mi toliko teske osobe koliko vam se cini,jednostavno ne podnosimo da nas neko laze jer to stvarno jako brzo provalimo mada istovremeno i uzivamo u tome da se onda poigramo time,koliko sam ja skontana sklone smo akcijama,ako nam nesto postane monotono dal bila veza u pitanju ili posao nebitno sta to nas ubija bar mene,kao sto rekoh dupla sam skorpija,za pomoci u nevolji sam uvijek tu od nemoguceg cu napraviti moguce kod mene ne postoji rijec nemoze sve moze i mora ma koja cijena da bila,e sad naci osobu koja je dorasla nama je jako tesko...meni je 29 god i dosada sam sretala stvarno samo tipove koji u gace imaju onu stvar a u dusi su p**da,ponekad se pitam majku mu ko je ovdje musko...Iskkustva su sigurno razlicita...ali kad sve privedes kraju skorpie su jako dobre osobe ko ima skorpiju za prijatelja taj moze da kaze da je bogat...Pozdrav svima

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •