Da li ce Boris Tadic posle izbora prekrsiti Ustav kao sto najavljuje ?!
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Da li ce Boris Tadic posle izbora prekrsiti Ustav kao sto najavljuje ?!

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Arrow Da li ce Boris Tadic posle izbora prekrsiti Ustav kao sto najavljuje ?!

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=762f3e49b2dddfc1e8ce53be1a4048d5&dan=07&mesec=05&godina=2008

BEOGRAD - Predsednik republike i nosilac liste "Za evropsku Srbiju" Boris Tadić poručio je danas građanima da 11. maja moraju da se izbore za evropsku budućnost Srbije i da nemaju pravo da tu borbu ostavljaju u nasleđe svojoj deci.

Na završnom predizbornom mitingu liste "Za evropsku Srbiju" u Beogradu, Tadić je istakao da će svaki glas protiv evropskog puta Srbije biti glas za beznanđe, nove sukobe i mržnje, glas za oduzimanje radnih mesta ljudima i za oduzimanje budućnosti mladima.

Izbori 11. maja biće referendum na kome će građani odlučiti da li će Srbija u Evropu ili će ostati usamljena, i da li će njeni građani živeti kao svi ostali Evropljani ili će zaostajati, kazao je Tadić.

Prema njegovim rečima, svi koji tvrde da je Srbija zakoračivši ka Evropi izgubila Kosovo i svoj identitet i dušu brutalno lažu građane i šire neosnovane strahove u vreme kada je srpskom narodu iznad svega potrebna vera, snaga i odlučnost.

"Brutalno lažu svoj narod zaklinjući se u Kosovo i ljubav prema Srbiji a tu isti Srbiju gaze, plaše i onespokojavaju svaki dan. Kao što ne damo Kosovo, ne damo ni našu budućnost. Borimo se za Srbiju u Evropi koja ima svoj identitet", istakao je Tadić.

Kako je naglasio, niko od protivnika liste "Za evropsku Srbiju" nije se obradovao tome što se, posle potpisivanja S S P, "Fijat" vratio u kragujevačku "Zastavu", i to najbolje svedoči o njihovom lažnom patriotizmu.

"I kada je Crna Gora otišla, da li je iko primetio da je Vojislav Koštunica tu Crnu Goru pomenuo. Ne verujem ja u tu politiku i iskrenost, u politiku u kojoj se ne zalažete do kraja za svoje verovanje u kojoj niste u stanju najveće rizike da preuzmete", istakao je Tadić.

Srbija, kako je rekao, ne sme da, u trenutku kada joj je bolja budućnost na dohvat ruke, dopusti da joj na čelu vlade budu Koštunica ili Tomislav Nikolić.

"Tu vladu nikada više neće moći da vodi čovek koji spletkari, seje strahove, mržnju, koji hoće da zakoči Srbiju, koji ne da život u Srbiji. Nikada više predsednik vlade u Srbiji neće biti Vojislav Koštunica, to vam obećavam. Neće nikada ni Toma Nikolić", poručio je Tadić. Prema njegovim rečima, Srbiji je potrebna velika hrabrost da ostvari nacionalne ciljeve i nikako na njenom čelu zato ne smeju biti ljudi koji seju strahove i plaše narod u borbi za glasove.

"Mi ćemo odrediti premijera koji će da brani Kosovo zajedno sa mnom, koji će da brani evropski put Srbije", rekao je Tadić.

Ako SRS osvoji vecinu glasova kao i na proslim izborima, da li to znaci da mu (T.Nikolicu) predsednik Republike Srbije nece ponuditi mandat za sastav Vlade ? Mislim da nece, iako ce koalicija SRS-DSS imati vecinu za sastav vlade. Mislim da to djubre od predsednika gura Srbiju ka gradjanskom ratu, jer nije na "njima" (DS-u) da odredjuje premijera, vec je njegova duznost kao predsednika Republike da mandat ponudi najjacoj stranci posle izbora (tj.koaliciji ako postoji).

Aktivan član
    Učlanjen
    17.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Da li ce Boris Tadic posle izbora prekrsiti Ustav kao sto najavljuje ?!

"Na završnom predizbornom mitingu liste "Za evropsku Srbiju" u Beogradu, Tadić je istakao da će svaki glas protiv evropskog puta Srbije biti glas za beznanđe, nove sukobe i mržnje, glas za oduzimanje radnih mesta ljudima i za oduzimanje budućnosti mladima."

Zar niste ucili da su i nacisti koristili strah da bi dobili vecu podrsku

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Da li ce Boris Tadic posle izbora prekrsiti Ustav kao sto najavljuje ?!

Covek samo prica realno o bubasvabama...

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Covek samo prica realno o bubasvabama...
    Nije vazno kome se njegova prica cini realnom ili ne, normalno je da ce pricati dobro o sebi (cak moze i lose o protivnicima ako ce to presuditi pobedu), ali on je predsednik Republike i njegova DUZNOST je da ponudi mandat najjacoj stranci (ili koaliciji) posle izbora, sto je on obecao odbiti. Mislim da se igra sa zivotima gradjana, a time i sa svojim, kao sto smo mogli nedavno procitati u novinama.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio consiglieri Pogledaj poruku
    Nije vazno kome se njegova prica cini realnom ili ne, normalno je da ce pricati dobro o sebi (cak moze i lose o protivnicima ako ce to presuditi pobedu), ali on je predsednik Republike i njegova DUZNOST je da ponudi mandat najjacoj stranci (ili koaliciji) posle izbora, sto je on obecao odbiti. Mislim da se igra sa zivotima gradjana, a time i sa svojim, kao sto smo mogli nedavno procitati u novinama.
    Ne sekiraj se! Ako bi se usudio na tako nešto, parlament ima pravo da pokrene njegov opoziv. Sam sebi bi smestio.

Aktivan član
    Učlanjen
    22.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Slušaj 'vamo dobro !

Ja neznam koliko je Srba živelo od VI veka, kada su naši preci došli, pa do danas.
    Da li 300 ili 400 miliona, da li manje ili više.Na kraju nije ni bitno.

Ali, ono što znam sigurno.
    Od svih Srba koji su naseljavali ove prostore najgori ološ, lopov, secikesa, prevarant, krvolok se odslikao danas u samom vrhu Demokratske stranke.Najgori šljam što je ikada izašao iz srpskog celokupnog bića danas je u DS-u.
    Izvinjavam se onom njihovom zavedenom i prevarenom članstvu, koji sigurno nije mali, ali kad tad će i ono progledati na svoje sopstvene oči i uvideće svoje duboke greške i zablude.
    Svo sivilo koje nas je u ljudskom obliku za ovih 14 vekova snaslo, danas je pobelelo pred sadašnjim crnilom.

Ovoliko prevara, lopovluka, Srbija nikada u svojoj istoriji nije doživela a sumnjam da će i ikada više.

Vi Srbi iz DS-a koji još donekle znate da mislite i razmišljate svojom sopstvenom glavom, razmislite još jednom gde smo, šta smo i ko smo postali, posle svih ovih haotičnih dešavanja zadnjih godina koja su vaše vođe svesno sprovodeile namerno i podanički u delo,samo sa ciljem da se sve uništi i da srpski narod postane otpade civilizacije.

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

..a-ha...sta ce nama ta Evropa..oni, bre, nemaju hleb da jedu, a mi smo gospoda, takoreci elita..i to svetska...

Ističe se nexxx011 (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

A Mlohava luda sa svojom dvorskom ludom i grobarčina "sve" pričaju "istinito"......................

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nexxx011 Pogledaj poruku
    A Mlohava luda sa svojom dvorskom ludom i grobarčina "sve" pričaju "istinito"......................
    Taj "grobarcina" je vasem "ustasi" pruzio ruku i cestitao na predsednickim izborima koje je ovaj dobio za nekih procenat dva Toliko o moralu jednog djubreta koje daje izjavu u kojoj obecava nesto sto je protivustavno

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gazela Pogledaj poruku
    ..a-ha...sta ce nama ta Evropa..oni, bre, nemaju hleb da jedu, a mi smo gospoda, takoreci elita..i to svetska...
    Ko tebe zove u EU ? Ja mislim da je tebi receno da smrdis u cosku do 2025 i da se do tada nejavljas sa bilo kakvim zahtevima, a od tebe ocekujem da ispostujes sve sto od tebe zatrazim jer nemoj da pomerim 2025tu na 2050

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Taj "grobarcina" je vasem "ustasi" pruzio ruku i cestitao na predsednickim izborima koje je ovaj dobio za nekih procenat dva Toliko o moralu jednog djubreta koje daje izjavu u kojoj obecava nesto sto je protivustavno
    Hahahahaha..........................Grobarčina će ostati večni drugi...............

Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Voja dobio nervni slom kad je cuo, tese ga sove.

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Hahahahaha..........................Grobarčina će ostati večni drugi...............
    Grobarcina ce se pobrinuti da vas lepo smesti, kao sto mu i struka nalaze Jedina stvar koju ce zaboraviti je da postavi plocu, da se zaboravi gde pocivate

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Grobarcina ce se pobrinuti da vas lepo smesti, kao sto mu i struka nalaze Jedina stvar koju ce zaboraviti je da postavi plocu, da se zaboravi gde pocivate
    I? Jesi li se oznojio kada si se probudio?Hahahahaha...............

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

I? Jesi li se oznojio kada si se probudio?Hahahahaha...............
    Da, imao sam nocnu moru, sanjao sam vase preorane grobove LOL

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Mnogo gledaš horore...................Eto ti dijagnoze................

Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Sledeci put manje mesaj lekove i alkohol.

Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Sledeci put manje mesaj lekove i alkohol.
    I drogu..............

Primećen član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Lepo je da su vas naucili redu u stranci znaci drogu i lekove nikad ne mesati sa alkoholom Znam ja da se Ceda brine za svoje clanove, nedaj Boze da koji uradi "overdose" pa da stranka ne predje cenzus

To se zove SIMBIOZA, kad narkoman i LDP zavise jedno od drugog LMAO

Slične teme

1. Boris Tadić
    Autor DellBoy-011 u forumu Politika
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 25.06.2008., 23:12
  2. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 16.05.2008., 07:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge