Da li je ovo istina ili ne ? POMOC !!

Iwchabre

Početnik
Poruka
4
MUŠKARCI 18-38 god, odlučni, sposobni i zdravi, potrebni legiji stranaca, Francuska. Grbić. 011/261-7750
Ok ovaj oglas sam prvi put video pre nekoliko godina u halo oglasima i dan danas ga vidjam.Zanima me da li neko ovde zna da nije ovo neka prevara ? Zelim u legiju stranaca (imam sve sto je potrebno za vojnika ne morate o tome pisati:-P) i zanima me da li je neko poznaje ili je cuo da je neko otisao preko Grbica.
Hvala8)
 
Secam se moj jako dobar drug koji inace sada zivi u Holandiji je pre odprilike 5 god.se isto javio kod tog Grbica i ustanovio da nije nikakva prevara....ali koliko znam a to je da se onda razgovor zakazivao pa cak i da se placalo oko 70 eura:?:Ali to treba proveriti.Toliko samo znam:ok:
 
Pozovi pa ces videti,ne boli nista...Elem pozvao sam ja i odmah da ti kazem da je prevara.Traze pare unapred samo za razgovor i upitnik koji popunjavas!!!Na stranu to sto ne razgovaras sa covekom licno nego ti lepo snimio celu pricu na sekretarici pa je ti odslusas u celosti ili deo(ja nisam mogao celu poruku da preslusam,bilo mi previse glupo)...
 
Ok ovaj oglas sam prvi put video pre nekoliko godina u halo oglasima i dan danas ga vidjam.Zanima me da li neko ovde zna da nije ovo neka prevara ? Zelim u legiju stranaca (imam sve sto je potrebno za vojnika ne morate o tome pisati:-P) i zanima me da li je neko poznaje ili je cuo da je neko otisao preko Grbica.
Hvala8)

ti lepo u francusku ambasadu, a oni ce te dalje uputiti... tako se ostvaruje prvi kontakt... vec je bila prica o ovome!
 
to se radi tako sto odes u francusku ambasadu, i objasnis im svoj problem.
oni ce ti dati vizu, i spoijti te sa regrutnim centrom u parizu, u koji ces o svom trosku otici na razgovor.
ako te prime posle razgovora, i dalje ne znaci da si u legiji stranaca. ti ces poceti obuku kod njih i sve tako, i tek posle raznoraznih ispitivanja psihickih i fizickih (mars 160km kroz pustinju sa 2 kapi vode i bez pljeskavica) ces verovatno biti primljen. puno toga zavisi od subjektivnih procena tvojih staresina.
plata i nije nesto posebno, dobija se u kesu ili na poseban racun kod legije stranaca. problem kradje tog kesa medju vojnicima postoji, pa ono...
imas odsustva i odmore, a takodje mozes i pobeci...
iskreno, ne vidim zbog cega bi ti zeleo da odes u legiju stranaca.
znam i za gora mesta na planeti
 
Ok ovaj oglas sam prvi put video pre nekoliko godina u halo oglasima i dan danas ga vidjam.Zanima me da li neko ovde zna da nije ovo neka prevara ? Zelim u legiju stranaca (imam sve sto je potrebno za vojnika ne morate o tome pisati:-P) i zanima me da li je neko poznaje ili je cuo da je neko otisao preko Grbica.
Hvala8)

Tip je bio u legiji i sad kasira na paljevinama.Zakaze ti razgovor pusta doku filmove i to je sve.Nije u stanju da ti sredi odlazak u neki od prijemnih centara i to je sustina.Ako bi da zapalis za legiju pogledaj njihov zvanicni sajt i potrazi prijemne centre.Sredi sebi neku turisticku vizu i pali.Inace gornja granica je 40godina za prijem.Bilo bi dobro da baratas engleskim jezikom, i koliko toliko francuskim za pocetak.
 
znanje jezika nije nikakav uslov,
ukoliko znas engleski onda nemas nikakav problem. jer tamo ces biti u sobi sa bar jednom osobom koja prica francuski i naucices vremenom.

Znanje jezika je prednost i to velika.Ako neko vec planira duze vreme da zapali za Legiju,to samo znaci da verovatno nece nikada otici.Ako pak zaista ima volju da ode,neka to vreme pred polazak iskoristi na najbolji moguci nacin.Ulozeno u sebe se vraca na najbolji moguci nacin.Znanje jezika makar u pocetku i najosnovnije pruza odredjene prednosti u samom startu.
 
Ok ovaj oglas sam prvi put video pre nekoliko godina u halo oglasima i dan danas ga vidjam.Zanima me da li neko ovde zna da nije ovo neka prevara ? Zelim u legiju stranaca (imam sve sto je potrebno za vojnika ne morate o tome pisati:-P) i zanima me da li je neko poznaje ili je cuo da je neko otisao preko Grbica.
Hvala8)

Odkad znam da citam na taj oglas sam uvek nailazio u novinama...taj Grbic ,zar bi uopste opstao da je u pitanju neka prevara?
 
Tip je bio u legiji i sad kasira na paljevinama.Zakaze ti razgovor pusta doku filmove i to je sve.Nije u stanju da ti sredi odlazak u neki od prijemnih centara i to je sustina.Ako bi da zapalis za legiju pogledaj njihov zvanicni sajt i potrazi prijemne centre.Sredi sebi neku turisticku vizu i pali.Inace gornja granica je 40godina za prijem.Bilo bi dobro da baratas engleskim jezikom, i koliko toliko francuskim za pocetak.

Upravo tako. Odes lepo u ambasadu i kazu ti pojedinosti. Ako ti se dopadne, uplatis sebi neki turisticki put u Pariz, odes u kasarnu i prijavis se. Sve prosto i jednostavno. I ne placas nikome u Beogradu nista...
Ako si vec resio, a nije previse pametno. Ko zna kakve ratove nosi buducnost, a ako te posalju da ratujes sa nama ovde, necemo te stedeti, da znas:nono:
 

Back
Top