Na danasnji datum.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aha..pa nisam videla kad je postavljena tema..mislila sam na dan kad si postavila temu,pa pitam koji je...danas mi se svasta desilo..dosla sam u skolu i rekli su mi da sam dezurna,a trebala sam svasta da odgovaram..pa me jedan profesor kojeg sam zezala fonom otkrio i rekao nesto mojoj drugarici..heheh...i tako..
 
Meni se pogodilo bas da se secam da mi je bio drugi dan slave kad sam sa torbama bas u vreme rucka izasla iz kuce. Imam predlog za studente i za one koji su zavrsili fakultet da otvore indeks i da vide da li su mozda polozili neki ispit ili kolokvijum na ovaj dan.
 
Danas sam se uzasno smarala, bila sam nervozna citav dan, danas sam opet kukala sto nisam sa deckom, sto je on daleko od mene.. Na danasnji dan me pitao geografiju i ja nisam znala A da kazem, sta je jos bilo na danasnji dan..? Eh..
 
evo nečega za pamćenje...

na današnji dan:
1. naučio/la sam da koristim pretragu...
2. naučio/la sam da dobro razmislim i shvatim suštinu teme pre nego što pošaljem post...

dakle, ovo ćete svi sledeće godine, na današnji dan, da napišete na nekoj od već postojećih sličnih tema...

hvala na pažnji i doviđenja... :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top