Originalni pokloni i gestovi za mesecnice?

ja sam za nash prvi "rodjendan" naruchila tortu u obliku srca i stavila svetjicu (broj 1), i kupila sam privezak-srce podeljeno na dva dela

a ovako sam mu jednom poklonila neshto shto sam pravila dve nedelje! =D kupila sam hamer (papir) i nacrtala zvezdin grb (poshto je on zaludjen za zvezdu) i izlepila nashe slike, i svoje u zvezdinom dresu i napisala mu neshto....

ondaK....hmmm......napisala sam mu nekoliko pesama i onda napravila kao knjizicu

a ovako sam mu kupovala majce, duks i sl.....

za novu godinu sam kupila zidni sat u red star shopu i zvezdin kalendar (sa porukom "da nas vreme nikad ne rastavi")...medjutim, rastavi nas :P
:lol:
 
Sta ste ikada kupili ili ucinili za voljenu osobu kada ste proslavljali nekoliko meseci veze, a da to nije bio neki klasican poklon(meda, parfem, mindjushe i sl)?

ja nikada nikom nista nisam kupila niti nameravam....mozda cu nekada pokloniti neku pesmicu lepu ili pisamce ali to tek kada budem bila sigurna da je pravi i da me kasnije zbog toga nece ismejavati i da nece ispricati celoj skoli sta je na papiru pisalo....
a ssto se tice onoga sto bi ja volela da dobijem...pa neznam skromna sam ali bi mi jako prijalo kada bi dobila kristal jer ih obozavam....ili one male mindjusice kao kockaste dijamantice ili kristale u beloj boji jer mi fenomenalno stoje...
 
u, ala ste komplikovane :p

za drugu godishnjicu mi je tadashnji dechko bio u bolnici, tako da sam mu poklon dala malo kasnije. mada, mi tad i nismo bash bili zajedno...tj, tada smo se pomirili....ah, komlikovano je...nbt, poenta je u tome da sam mu kupila srca svih velichina. od minijaturnog priveska do ogromnog jastuka, i napisala sam mu nashu pesmu (ne koju sam ja napisala, nego NASHU pesmu) i neku bleskastu chestitkicu.

prvi poklon koji sam dobila od njega bilo je srce i medveditj (ja obozavam plishane igrachke), tada smo bili zajedno dva meseca. posle sam dobila komplet donjeg vesha, jednom sam dobila cvetje, neki privezak za srculencetom i slovom M (imalo je znachenje), ondaaaa.....dobila sam narukvice...svakakve....od srebrne do onih gumenih zvezdinih =), dobila sam ogrooomne papuche koje imaju kao nalakirane nokte (obozavam ih, to mi je bilo bash cool :D ), dao mi je njegov dres koji je nosio kad je bio mali (meni je i sad veliki :lol: ), jednu majcu sam mu maznula, ako se to vazi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ali mi je jedna stvar bila najsladja...kada smo se smuvali on je nashao u tom stanu gde smo bili neki kaish. to je maznuo i dao mi (jer je narandzast). i za prvu godishnjicu mi donosi (izmedju ostalog) isti takav kaish :D nashao je skroz isti :D to mi je bilo bash sweet


ja najvishe volim poklone koji podsetjaju na neshto bitno ili neku sitnicu iz proshlosti (kao shto je ovo gore)
i deeeefinitivno vishe volim kada neko sam neshto napravi i pokloni mi. takav poklon mi ima mnogo dublje znachenje
 

Back
Top