EU i Albanija dogovorili se da Kosovo potpiše jači dokument nego Srbija
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: EU i Albanija dogovorili se da Kosovo potpiše jači dokument nego Srbija

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Podrazumevano EU i Albanija dogovorili se da Kosovo potpiše jači dokument nego Srbija

Danas su SAD,EU i Albanija na sastanku dogovorile da Kosovo uđe po principu kao i Mađarska brzo.Taj dokument potpisuju za nekoliko dana.Ovo znači da će Srbija zajedno ali nezavisno ući u EU sa Kosovom.To je dokaz da Srbi previše rizikuju sa Tadićem i DS.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: EU i Albanija dogovorili se da Kosovo potpiše jači dokument nego Srbija

To je dokaz da bilo ko da je na vlasti ne može vući Kosovo za sobom kao deo Srbije, jer USA je USA, a za njih je Kosovo država, i mogla bi ući u EU pre Srbije.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: EU i Albanija dogovorili se da Kosovo potpiše jači dokument nego Srbija

Ja mislim da bi korisnici koji mlate ovako kardinalne gluposti, pogotovu još bez izvora, trebali biti odstranjeni sa foruma na par dana da se malo ohlade.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio DeteSunca Pogledaj poruku
    Ja mislim da bi korisnici koji mlate ovako kardinalne gluposti, pogotovu još bez izvora, trebali biti odstranjeni sa foruma na par dana da se malo ohlade.
    Ја мислим да пре свега ТЕБИ ТРЕБА ПОСЛАТИ ГАРГАМЕЛА да мало о'ладиш!

Todorović: Prvi korak ka dogovoru da Kosovo uđe u EU

Tanjug - Pre sat i 41 minut BEOGRAD - Potpredsednik Srpske radikalne stranke Dragan Todorović izjavio je danas da je "na sastanku održanom juče između predstavnika SAD, EU, i Albanije", kojem je prisustvovao i predsednik privremene vlade Kosova Hašim Tači, "dogovoreno da se učini prvi korak ka potpisivanju dogovora sa Kosovom da postane član EU".
    "Taj dokument se zove Potvrda o komunikaciji EU i Kosova u vezi Akcionog plana Kosova za pristupanje EU" kazao je Todorović na konferenciji za novinare SRS.
    On je dodao da će se koristiti isti model kao za Slovačku, Češku i Mađarsku, "što znači da neće biti potpisivanja Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (S S P) nego će Kosovo automatski postati član EU".
    Todorović je kazao da će se to desiti 9. ili 10. maja i dodao da "sada možemo da budemo potpuno sigurni... da je potpisivanje
    S S P od strane predsednika Srbije Borisa Tadića bio prvi korak od strane Srbije za priznavanje nezavisnosti tzv. države Kosovo".
    http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=b9d1656d0bc19e8d43ab02c355694692&dan=07&mesec=05&godina=2008
    Poslednji put ažurirao/la eremita : 07.05.2008. u 17:07
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Za početak je dovoljno samo da se istuširaju...

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku

Ја мислим да пре свега ТЕБИ ТРЕБА ПОСЛАТИ ГАРГАМЕЛА да мало о'ладиш!

Todorović: Prvi korak ka dogovoru da Kosovo uđe u EU

Tanjug - Pre sat i 41 minut BEOGRAD - Potpredsednik Srpske radikalne stranke Dragan Todorović izjavio je danas da je "na sastanku održanom juče između predstavnika SAD, EU, i Albanije", kojem je prisustvovao i predsednik privremene vlade Kosova Hašim Tači, "dogovoreno da se učini prvi korak ka potpisivanju dogovora sa Kosovom da postane član EU".
    "Taj dokument se zove Potvrda o komunikaciji EU i Kosova u vezi Akcionog plana Kosova za pristupanje EU" kazao je Todorović na konferenciji za novinare SRS.
    On je dodao da će se koristiti isti model kao za Slovačku, Češku i Mađarsku, "što znači da neće biti potpisivanja Sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju (S S P) nego će Kosovo automatski postati član EU".
    Todorović je kazao da će se to desiti 9. ili 10. maja i dodao da "sada možemo da budemo potpuno sigurni... da je potpisivanje
    S S P od strane predsednika Srbije Borisa Tadića bio prvi korak od strane Srbije za priznavanje nezavisnosti tzv. države Kosovo".
    http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&lang=0&sifra=b9d1656d0bc19e8d43ab02c355694692&dan=07&mesec=05&godina=2008
    Da li ste vi ljudi svesni koje nebuloze pričate? Kako će EU potpisati sporazum sa bilo kim, kad 5 članica EU ne priznaju to sa čim potpisuju sporazum?
    Ljudi, dozovite se pameti i mislite glavom. EU je skup država koje odlučuju, ne odlučuje ona sama. Bar ne oko ovakvih stvari.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Da li ste vi ljudi svesni koje nebuloze pričate? Kako će EU potpisati sporazum sa bilo kim, kad 5 članica EU ne priznaju to sa čim potpisuju sporazum?
    Ljudi, dozovite se pameti i mislite glavom. EU je skup država koje odlučuju, ne odlučuje ona sama. Bar ne oko ovakvih stvari.
    Da im ti TUPSON nisi pisao zakon pa znaš?

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ти причаш "небулозе" са којима су ми се ЖУТИ ПОПЕЛИ НА ВРХ ГЛАВЕ. Ако боље забодеш нос - видећеш да је ову вест ОБЈАВИО ТАНЈУГ и молим те прекини више са тим бесмисленим навијањем и негирањем вести званичних агенција ове државе. Све је јасно као кристал, потпуно сте раскринкани и све је обелодањено. Све остало је на народу шта ће да учини.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član DŽELAT (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2007.
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio nesko101 Pogledaj poruku
    Danas su SAD,EU i Albanija na sastanku dogovorile da Kosovo uđe po principu kao i Mađarska brzo.Taj dokument potpisuju za nekoliko dana.Ovo znači da će Srbija zajedno ali nezavisno ući u EU sa Kosovom.To je dokaz da Srbi previše rizikuju sa Tadićem i DS.
    E,ova kvazi patriotska mudrolija ti još jača od one vezane za Zastavu!

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

ne nego SRS D SS suvise se zajebavaju na racun ovog sporazuma, ma ionako su svi digli ruke od nas

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio DŽELAT Pogledaj poruku
    E,ova kvazi patriotska mudrolija ti još jača od one vezane za Zastavu!
    A ti Kravo,stani da ti rogove potkratim

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

E,Bota Bota ima da radi motka!

Poznat lav8 (avatar)
    Učlanjen
    23.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    116

A ti Kravo,stani da ti rogove potkratim
    A,gde je krenuo,na koridu mozda

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Da im ti TUPSON nisi pisao zakon pa znaš?
    Ja, pametni, studiram i silom prilika baš učim o ovome i baš znam o čemu pričam.
    Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ти причаш "небулозе" са којима су ми се ЖУТИ ПОПЕЛИ НА ВРХ ГЛАВЕ. Ако боље забодеш нос - видећеш да је ову вест ОБЈАВИО ТАНЈУГ и молим те прекини више са тим бесмисленим навијањем и негирањем вести званичних агенција ове државе. Све је јасно као кристал, потпуно сте раскринкани и све је обелодањено. Све остало је на народу шта ће да учини.
    Objavio je Tanjug Todorovićevu izjavu. Ovde ja ne pričam ništa protiv Tanjuga, već Todorovića.
    Tako je kako sam ti rekao. Ti kukaj i leleči do sutra.

Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Ja, pametni, studiram i silom prilika baš učim o ovome i baš znam o čemu pričam.

Objavio je Tanjug Todorovićevu izjavu. Ovde ja ne pričam ništa protiv Tanjuga, već Todorovića.
    Tako je kako sam ti rekao. Ti kukaj i leleči do sutra.
    Ja sam završio studije pre 7 godina-GUŠTERU.

Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Ja sam završio studije pre 7 godina-GUŠTERU.
    Momčino, ja tebe ne prozivam, već ti mene.
    Ne sumnjam ja u tebe, mada ti rečnik nije nimalo intelektualan, pogotovu pred mlađim kolegom. Hajde se onda vrati malo nazad 7 godina pa proveri uređenje i politički sistem u EU. Čisto da se ne prosipaš ovde više.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

aaa todorovic rek'o..sad sve verujem..Ime:  swoon.gif
Pregleda: 20
Veličina:  10,0 KB

Slične teme

1. Kosovo je Albanija
    Autor djinjidjevac u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.03.2008., 15:11
  2. Kosovo ili Srbija.
    Autor undefined u forumu Politika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 07.03.2008., 23:36