PREDRASUDE- bivshi partneri...

angeLgirL

Početnik
Poruka
47
da li mushkarci imaju predrasude kada je u pitanju broj bivsih partnera njihove sadasnje devojke, za koju su se dobro zagrejali... i kakve su te predrasude?
da li je to strah da ce ih ona porediti sa bivsima (kao "da li su oni bili bolji od mene ili ne"), ili je to bedak sto je ona uopste i imala sex pre njih? :roll:
 
angeLgirL:
da li mushkarci imaju predrasude kada je u pitanju broj bivsih partnera njihove sadasnje devojke, za koju su se dobro zagrejali... i kakve su te predrasude?
da li je to strah da ce ih ona porediti sa bivsima (kao "da li su oni bili bolji od mene ili ne"), ili je to bedak sto je ona uopste i imala sex pre njih? :roll:
pa neznam za druge, ali mene to zanima cisto iz razloga da vidim kako ona funckionise, jer ako ih je imala manje znaci da je emotivna, romanticna, ako je imala vise, onda znaci da se nevezuje toliko duhovno, vec seksualno ili neznam ni ja...pa u skladu s tim i planiram nasu vezu...
mada znam neke primere kako neki tipivi mrze bivse tipove od svoje devojke, pogotovo ako su toj bili prvi...
a mrznja je strah...

tako da ima nas raznih...

a i naravno da me zanimaju bivsi, jer ako mi je stalo do nje, onda treba sve da znam, a ako nije, onda i nepitam....
 
RAK:
angeLgirL:
da li mushkarci imaju predrasude kada je u pitanju broj bivsih partnera njihove sadasnje devojke, za koju su se dobro zagrejali... i kakve su te predrasude?
da li je to strah da ce ih ona porediti sa bivsima (kao "da li su oni bili bolji od mene ili ne"), ili je to bedak sto je ona uopste i imala sex pre njih? :roll:
pa neznam za druge, ali mene to zanima cisto iz razloga da vidim kako ona funckionise, jer ako ih je imala manje znaci da je emotivna, romanticna, ako je imala vise, onda znaci da se nevezuje toliko duhovno, vec seksualno ili neznam ni ja...pa u skladu s tim i planiram nasu vezu...
mada znam neke primere kako neki tipivi mrze bivse tipove od svoje devojke, pogotovo ako su toj bili prvi...
a mrznja je strah...

tako da ima nas raznih...

a i naravno da me zanimaju bivsi, jer ako mi je stalo do nje, onda treba sve da znam, a ako nije, onda i nepitam....
donekle se slazem, i samo da dodam nemam nista protiv bivsih ali ne volim kada se navracaju ti bivsi sa pricom znam gde sam pogresio, u sustini ne volim nista sto je retroaktivno jer je to bar do sada bilo i retgrogradno, i iskreno bivsi trebaju da ostanu tamo gde jesu, u proslosti, ne volim kada devojka pridaje paznju bivsim momcima, iskreno ne verujem u prijateljstvo posle sexa, ne generalizujem, ali licno znam samo jedan primer za sve one osta mogu da kazem da su zaista perfidne i ogavne krecije obligacionih odnosa u necijim mentalnim sklopovima recimo tih istih bivsih
 
Na zalost ovdje je takva situacija...Nije fazon sto samo muskarci tako misle, vec ima mnogo cura koje ce upirati prstom u djevojke koje su bile sa vise tipova za kratko vrijeme i sl. Ja nijesam u tom filmu, ali svako vodi svoj zivot i odlucuje za sebe, ko smo mi da sudimo i osudjujemo, dok je sve u granicama normale, nije bolesno i tako to :). Malo je tipova koji priznanje svoje drage nece kad - tad (zlo)upotrebiti.

Ovo je Balkan, zemlja iz sna, ili kako vec ide...
 
Ljudi moraju da shvate da su bivsi bas to sto jesu - bivsi. Svaki strah od bivsih je manjak vere u sebe i svoje kvalitete.
Bivsim - dal devojkama dal tipovima - je mesto u albumu sa slikama gde su i ostale uspomene. A uspomene su proslost, ne sadasnjost ili buducnost. I to obe strane moraju da znaju ako misle da imaju normalnu vezu. Covek mora da nauci da ostavi proslost za sobom kako svoju tako i svog partnera. Samo tako postoji buducnost.
 
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...
 
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...
 
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...
'Previse zaneses'? U kom smislu? :roll: :?:
 
Snezna_kraljica:
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...
'Previse zaneses'? U kom smislu? :roll: :?:

Pa da se zaljubi u nju, ti blesavko mali... :)
 
enrico:
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...

A ti budi bolji od prethodnih koji su sigurno sa razlogom dobijali nogu. Ti nemoj da joj dajes razloge da te nogira! Budi bolji od njih! Neka pozeli da te nikada ne nogira!
Uh... volim nogomet... sad ce derbi!
 
Princeza:
enrico:
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...

A ti budi bolji od prethodnih koji su sigurno sa razlogom dobijali nogu. Ti nemoj da joj dajes razloge da te nogira! Budi bolji od njih! Neka pozeli da te nikada ne nogira!
Uh... volim nogomet... sad ce derbi!
Pa sta ako se zaljubi u nju? Svaka normalna devojka ce jos vise voleti onog ko je iskreno voli, zar ne? To je valjda plus, a ne minus. Ja bih pre sutnula osobu koja me ne voli, nego onu koja se 'zanese'. Samo velike ljubavi priznajem! 8)
 
Snezna_kraljica:
Princeza:
enrico:
enrico:
Ako devojka ima poveliki broj bivsih, samim tim i meni znatnije rastu sanse da budem ubrzo jedan od njih, jer je ona razvila tu naviku. To je ono o cemu ja imam predrasudu, nije u pitanju strah od uporedjivanja ili neke neprijatne misli o njoj, nego samo strah da, ako se previse zaneses, neocekivano dobijes nogicu u dupe il' neko nezgodnije mesto, zbog nekog sledeceg u redu, sa rednim brojem vecim od tvog za jedan...

A ti budi bolji od prethodnih koji su sigurno sa razlogom dobijali nogu. Ti nemoj da joj dajes razloge da te nogira! Budi bolji od njih! Neka pozeli da te nikada ne nogira!
Uh... volim nogomet... sad ce derbi!
Pa sta ako se zaljubi u nju? Svaka normalna devojka ce jos vise voleti onog ko je iskreno voli, zar ne? To je valjda plus, a ne minus. Ja bih pre sutnula osobu koja me ne voli, nego onu koja se 'zanese'. Samo velike ljubavi priznajem! 8)

Ne razmisljaju sve devojke na taj nachin! U stvari, devojke razmisljaju tako, a one koje misle drugacije, za njih nije jos smisljen pristojan naziv na njihovoj grani u evoluciji...
 
Sve su to gluposti...
Svaki muskarac koji tako razmislja je iskompleksiran.
Svako ko pomisli da je neka devojka prava za njega, a od toga ga odbaci pomisao da je spavala sa "mnogo" muskaraca, nevidjeni je pacenik. :shock:
Ja znam devojke koje su tesko prvi put spavale sa novim deckom upravo zbog broja muskaraca sa kojim su spavale pre toga, dok su se u sve vreme kresale sa bivsim. Logika im je da kad se jednom kresnu, onda mogu sa njim da se kresu kad god hoce...samo da se broj ne povecava mnogo... :shock:
...i onda sretnete takvu devojku, pitate je sa koliko muskaraca je spavala pre vas, ona vam odgovori istinito - sa trojicom, ali zaboravi da napomene da se sa tom trojicom jos uvek jeb.e.
Meni je jedino vazno da je , sve sto je radila pre mene, radila svojom voljom i da je uzivala u tome, da se nije osecala iskoriscenom...
 
Ronik:
Sve su to gluposti...
Svaki muskarac koji tako razmislja je iskompleksiran.
Svako ko pomisli da je neka devojka prava za njega, a od toga ga odbaci pomisao da je spavala sa "mnogo" muskaraca, nevidjeni je pacenik. :shock:
Ja znam devojke koje su tesko prvi put spavale sa novim deckom upravo zbog broja muskaraca sa kojim su spavale pre toga, dok su se u sve vreme kresale sa bivsim. Logika im je da kad se jednom kresnu, onda mogu sa njim da se kresu kad god hoce...samo da se broj ne povecava mnogo... :shock:
...i onda sretnete takvu devojku, pitate je sa koliko muskaraca je spavala pre vas, ona vam odgovori istinito - sa trojicom, ali zaboravi da napomene da se sa tom trojicom jos uvek jeb.e.
Meni je jedino vazno da je , sve sto je radila pre mene, radila svojom voljom i da je uzivala u tome, da se nije osecala iskoriscenom...
Woooooow! Kakvo razmisljanje! Pa gde si ti sve ove godine? :twisted:
 

Back
Top