Ma dosta vise!

Alternativac

Obećava
Poruka
58
Dosta vise hrvata Dulica koji se seta svijetom i prica da su „srbi najveci zločinci”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise poginjanja glave i politike „mi smo krivci, izvinite sto ste nas bombardovali”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise politicara sa kojima se sprda svijet! jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise ljubljenja ruke Olbrajtove koja je istom tom rukom ubijala srpsku djecu!! jer je to GOLA ISTINA!
Dosta vise prijatelja „ koji mi žele dobro” a uzimaju mi dusu i lagano me ubijaju!, jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise Cankolizaca koji me nazivaju klerofasistom, samo zato što sam SRBIN i sto idem u crkvu!! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise puzanja Srbije, hoću DOSTOJANSTVENU SRBIJU!
Kad je Srbija dostojanstvena i ja sam dostojansten! Hoću da hodam uspravno i gledam svakoga u pravo u oci,jer nemam čega da se stidim!
Neću da me brukaju prodane i nesposobne duse i da zbog njih poginjem glavu! Hoću i dalje da pricam o Kosovu uzdignute glave!!
Neću tudje ali mi NE DIRAJTE moje!
Neću da me ti isti, mene i moje potomke trajno obiljeze kao zločince!! Ništa toga nije vrijedno!!
Dosta vise ispiranja mozgova i prevara!!!
Hoću ISTINU pa ma kako ona lijep ili ruzno zvucala!
Hoću da Srbiju vode DOSTOJANSTVENI ljudi!!
Hoću da se ponosim Srbijom!!!
 
Dosta više prodaje svetih srpskih fabrika!
Dosta više prodaje svetih srpskih automobila!
Dosta više!Kako ih nije sramota da prodaju ono što su generacije stvarale,još od doba jure!Prokleti da su!
yug.jpg

gast034.jpg
 
Dosta vise hrvata Dulica koji se seta svijetom i prica da su „srbi najveci zločinci”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise poginjanja glave i politike „mi smo krivci, izvinite sto ste nas bombardovali”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise politicara sa kojima se sprda svijet! jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise ljubljenja ruke Olbrajtove koja je istom tom rukom ubijala srpsku djecu!! jer je to GOLA ISTINA!
Dosta vise prijatelja „ koji mi žele dobro” a uzimaju mi dusu i lagano me ubijaju!, jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise Cankolizaca koji me nazivaju klerofasistom, samo zato što sam SRBIN i sto idem u crkvu!! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise puzanja Srbije, hoću DOSTOJANSTVENU SRBIJU!
Kad je Srbija dostojanstvena i ja sam dostojansten! Hoću da hodam uspravno i gledam svakoga u pravo u oci,jer nemam čega da se stidim!
Neću da me brukaju prodane i nesposobne duse i da zbog njih poginjem glavu! Hoću i dalje da pricam o Kosovu uzdignute glave!!
Neću tudje ali mi NE DIRAJTE moje!
Neću da me ti isti, mene i moje potomke trajno obiljeze kao zločince!! Ništa toga nije vrijedno!!
Dosta vise ispiranja mozgova i prevara!!!
Hoću ISTINU pa ma kako ona lijep ili ruzno zvucala!
Hoću da Srbiju vode DOSTOJANSTVENI ljudi!!
Hoću da se ponosim Srbijom!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dosta vise podele gradjana po nacionalnoj pripadnosti to je radio sam hitler i njegov gestapo... ah da radio je to i sesalj i sps :rtfm:
dosta je sto su nas bombardovali i ja kazem... sto kaze poslovica ''pametnome dosta'' a budale traze jos.:mad:
dosta je politicara sa kojima se sprda svet, vreme je da dodju odgovorni ljudi na vlast iz redova LDP-a:kiss:
dosta je ljubljenja ruku olbrajtovoj jer ona koliko znam nije vise aktivna...ali dok je bila, poljubili smo patos...a mi smo slali decu u ratove iz kojih se nisu vracala za to nam nije trebala olbrajtova.
dosta prijatelja i ja kazem, vreme je da se okrenemo neprijatelju i sve da ih pobijemo,kao sto smo to radili 90-tih:roll: sa sesaljem na celu.:lol:
dosta cankolizaca, vreme je za prave patriote koji idu u crkvu [da se mole verovatno za jos koji rat] zovu sebe srbima i kaljaju nam obraz.:roll:
dosta da srbija puzi, sad neke patriote oce i da je sahrane.:shock: [impresija poznata, radikali sa lopatama]
Kad je Srbija dostojanstvena i ja sam dostojansten! Hoću da hodam uspravno i gledam svakoga pravo u oci,jer nemam čega da se stidim! mocices ih gledati u oci kada porastes, a verujem ti da se nestidis nicega to je odlika psihopata.:roll:
Neću da me brukaju prodane i nesposobne duse i da zbog njih poginjem glavu! [znaci tako ti o svojim roditeljima] Hoću i dalje da pricam o Kosovu uzdignute glave!! [ko ti brani] i ja volim price o kosovskom boju.[jesi gledao onaj film sjajan je]
Neću tudje ali mi NE DIRAJTE moje! [potpisujem privatna svojima je svetinja.]
Neću da me ti isti, mene i moje potomke trajno obiljeze kao zločince!! [jer si bio na ratistu uradio nesto lose drugom ljudskom bicu? ovo postaje sve zanimljivije:o] Ništa toga nije vrijedno!! [sad ti :idea: is dupeta u glavu]
Dosta vise ispiranja mozgova i prevara!!! nebrini najgore je proslo, ostalo je samo ruzno secanje na 90-te.
Hoću ISTINU pa ma kako ona lijep ili ruzno zvucala! bice nesto od tebe, sad pricamo istim jezikom, jos malo pa ces postati demokrata:)
Hoću da Srbiju vode DOSTOJANSTVENI ljudi!! :ok:
Hoću da se ponosim Srbijom!!!:tick:
 
Poslednja izmena:
Da, savjetujem ti da se prepises iz kluba citalaca u klub mislilaca.

Od klubova "gotivim" iskljuchivo Partizan. A i njega slabo u poslednje vreme.

Poshto mi deluje da nisi shvatio shta sam mislio, evo, pojasnicu, samo za tvoju ljubav.
"Pa meni deluje kao da zapravo ti ovde trazhish nekakvu pomoc."
Odnosno:

Ti si otvorio ovu temu u nadi da ce ti ljudi pomoci, davajuci ti odgovore koje ti zhelish da chujesh, da bi ti tad jednostavno bilo lakshe. Verovatno cesh i ostati na ovoj temi i raspravljati sa ljudima koji se ne slazhu sa tobom, dok ne dodje par tvojih istomishljenika da te potapshe po ramenu i kazhe "Tako je brate Srbine! Nisu Srbi nishta krivi! Drugi su!"

A ovo "Hoću ISTINU pa ma kako ona lijep ili ruzno zvucala!" me je bash slatko nasmejalo.
 
Poslednja izmena:
Evo stize novi Broj eureke :)
Ma nek ti bude...samo ti citaj.
A "ne pada snijeg da pokrije brijeg..nego da svaka zvjerka pokaze svoj trag"
A evo vam vidim i tragove...sve mi nesto lice na tragove zombija..no mozda se varam...
Da predjem na crtanje iz prakticnih razloga.
Dosta mi je sitnih dusa koji zarad svojih nesposobnosti pokusavaju da sole pamet drugima i da prodaju rog za svijecu :Tadic&Co
Dosta mi je onih koji trose vazelin vise nego vodu da bi isli cistoga obraza:Tadic&Co
Dosta mi je onih koji se se ponasaju kao bebe," ocu kakim , necu kakim":Tadic&Co
Dosta mi je onih koji crne svoj narod:Tadic&Co
Dosta mi je onih koji govore pravna drzava i tumace zakone po svome: Tadic&Co
Dosta mi je onih koji jos zive u bajkama i ne vide dalje od svog nosa:Tadic&Co
Dosta mi je onih koji od istine prave laz i od lazi prave istinu:Tadic&Co
Treba li jos?
 
Dosta vise hrvata Dulica koji se seta svijetom i prica da su „srbi najveci zločinci”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise poginjanja glave i politike „mi smo krivci, izvinite sto ste nas bombardovali”! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise politicara sa kojima se sprda svijet! jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise ljubljenja ruke Olbrajtove koja je istom tom rukom ubijala srpsku djecu!! jer je to GOLA ISTINA!
Dosta vise prijatelja „ koji mi žele dobro” a uzimaju mi dusu i lagano me ubijaju!, jer je to GOLA ISINA!
Dosta vise Cankolizaca koji me nazivaju klerofasistom, samo zato što sam SRBIN i sto idem u crkvu!! jer je to GNUSNA LAZ!
Dosta vise puzanja Srbije, hoću DOSTOJANSTVENU SRBIJU!
Kad je Srbija dostojanstvena i ja sam dostojansten! Hoću da hodam uspravno i gledam svakoga u pravo u oci,jer nemam čega da se stidim!
Neću da me brukaju prodane i nesposobne duse i da zbog njih poginjem glavu! Hoću i dalje da pricam o Kosovu uzdignute glave!!
Neću tudje ali mi NE DIRAJTE moje!
Neću da me ti isti, mene i moje potomke trajno obiljeze kao zločince!! Ništa toga nije vrijedno!!
Dosta vise ispiranja mozgova i prevara!!!
Hoću ISTINU pa ma kako ona lijep ili ruzno zvucala!
Hoću da Srbiju vode DOSTOJANSTVENI ljudi!!
Hoću da se ponosim Srbijom!!!

aj marsh
 
Dosta vise hrvata Dulica koji se seta svijetom i prica da su „srbi najveci zločinci”! jer je to GNUSNA LAZ!

ako oces tom merom i tim jezikom... meni je dosta vas za jekavicom koji sigurno niste to naucili u srbiji dolazite ovde i solite pamen drugima.

jer ti se svidja da neko razgovara tako sa tobom? dulic barem govori kao srbin a ti sto dodajes j u svaku rec to sigurno nisi naucio u srbiji
 
1. Dosta mi je sitnih dusa koji zarad svojih nesposobnosti pokusavaju da sole pamet drugima i da prodaju rog za svijecu :Tadic&Co
2. Dosta mi je onih koji trose vazelin vise nego vodu da bi isli cistoga obraza:Tadic&Co
3. Dosta mi je onih koji se se ponasaju kao bebe," ocu kakim , necu kakim":Tadic&Co
4. Dosta mi je onih koji crne svoj narod:Tadic&Co
5. Dosta mi je onih koji govore pravna drzava i tumace zakone po svome: Tadic&Co
6. Dosta mi je onih koji jos zive u bajkama i ne vide dalje od svog nosa:Tadic&Co
7. Dosta mi je onih koji od istine prave laz i od lazi prave istinu:Tadic&Co

1. To je karakteristika svakog politichara, nije to Tadic izmislio.
2. Pogledaj pod 1.
3. To je, barem do sad, bilo neshto za shta je stalno kritikovan Koshtunica, ali OK, sad je ochigledno kojoj opciji se on priklonio, tako da se sad za to mozhe kritikovati Tadic.
4. Pa gle, kad Mladic pobije mnogo nevinih ljudi (necu o brojkama...) u Srebrenici, on je time vec ukaljao ugled svog naroda, kao jedan njegov general. To shto Tadic priznaje da se to stvarno dogodilo i ne prducka kako je rech o vatikansko-masonskoj zaveri, mozhe biti samo dobro, kad je nash ugled u pitanju, nikako loshe.
5. To me podseti na onaj vecherashnji Nikolicev nastup na RTS2, chini mi se. Kad prvo kazhe "Mi cemo dosledno sprovoditi sve zakone." pa kad ga voditelj pita za zakon o saradnji sa Hagom, ovaj poche da zamuckuje u stilu : "Ko bre? Dabre? Shta bre?" i da toliko veshto mulja, da sam ja puk'o od smeha. Vidi se da je lisac i po. :mrgreen:
6. E ako ovo nije glavna osobina SRS i DSS, onda stvarno ne znam shta je. :roll:
7. Opet, pogledaj pod 1.

Ali, u sushtini, ti si jednostavno ovde opisao sasvim tipichnog politichara, osim, eventualno, ove chetvrte stavke.
Kombinacija demagogije, prepredenosti i licemerstva. Sasvim prosechan politichar.
 

Back
Top