Zasto nepostati nemoralna svinja

Suarez

Početnik
Poruka
19
Nisam neko ko je nezadovoljan svojim zivotom.Seks je za mene relativna stvar imam ga.Ali ne preterano i naravno neonoliko koliko bih zeleo.Zasto covek jednostavno mora da se drzi moralnih i estetskih principa.I zasto ja jednostavno nebih postao nemoralna svinja.Spavao sa svakom koja bi me pozelela.Bilo da je stara ili mlada.Bilo lepa ili ruzna.Bilo da je nevina ili *****.Ali nesto koci.I uvek i kada pokusam nesto skaradno da ucinim,nesto drugacije nesto mi unutra u mom mozgu nedozvoljava!Napravi blokadu.
Dali ima jos ljudi sa slicnim problemom.Da jednostavno samo osobe koje ispostuju sve zadate kriterijume postanu vam ljubavnice devojke ili zene.
Pretpostavljam da je takvih malo.Jer je tesko ispostovati necije ideale.Ali ipak-
 
Gospoja apotekarka,
Ako predlog bude prihvaćen kod Vaših koleginica, molim Vas da se založite kod nadležnih organa da se ovo unese kao dopuna u Zakon o prometu lekova i ...
Smatram, a imam i podosta istomišljenika, da bi ovakav pristup proveri kvaliteta zdravstvenih proizvoda bitno uticao na opšti moral i društveno raspoloženje. A to i jeste, u krajnjoj liniji, uloga profesija vezanih za brigu o zdravlju nacije.
 
Gospodine điđo
duboko ste me dirnuli i bacili u razmišljanje....
Obzirom da će mo vi i ja uskoro postati članstvo znate već gde,uzeću vaš predlog u ozbiljno razmatranje....
Neka selektivnost bi morala da postoji ali brine me da li bi se to shvatilo kao diskriminacija, ne daj Bože!
 
apotekarka:
Gospodine điđo
duboko ste me dirnuli i bacili u razmišljanje....
Obzirom da će mo vi i ja uskoro postati članstvo znate već gde,uzeću vaš predlog u ozbiljno razmatranje....
Neka selektivnost bi morala da postoji ali brine me da li bi se to shvatilo kao diskriminacija, ne daj Bože!
Poštovana gospoja apotekarka,
Zaista i pored najbolje volje i umnog naprezanja, nisam uspeo da shvatim u koje bi članstvo da Vas i mene uz Vas svrstate.
Oko one selektivnosti i diskriminacije teško mogu nešto reći, uostalom, to je etičko, a ne moralno pitanje. Uostalom, trebalo bi da svako bude profesionalac u svom pozivu. Mislim da zdravstvene radnike na to obavezuje i neka zakletva.
 
I dok nestrpljivo isčekujem vašu repliku, poštovana gospoja apotekarka, dao sam si truda da pretražim neke svoje zabeleške.
Podsetiću Vas na stari i još uvek pouzdan metod provere kondoma. Naravno, u fabričkim uslovima, prezervativi se testiraju pomoću visokonaponskih struja. U koliko varnica negde preskoči sa anode na katodu ili obrnuto, znači da je gumica felerična.
I? Šta bi falilo da se takve sprave instaliraju u apatekama. Gospodin lepo dođe, zatraži šta mu već treba za siguran sex i vi ga lepo istestirate. Pa ako mu frizura ostane ista i ne puši mu se iz ušiju, znate da je proizvod valjan. U suprotnom mu ga zamenite novim. Možda još, u slučajevima feleričnih kondoma, uvećate i promet u svojoj apateci.
Eto, jednostavno rešenje. Spoj lepog i korisnog.
 
apotekarka:
Na članstvo u "Join the club" iz foruma O ČEMU MAŠTAJU MUŠKARCI ste zaboravili?
Ideje su Vam osmišljene i originalne, staviću ih sutra na dnevni red i detaljno Vas izvestiti o zaključenom.
Moram priznati da sam ponovo zatečen. Eto, neka to bude ilustracija moje mašte. I pravo da Vam kažem, gospoja apotekarka, nisam se toliko udubljivao u mušku psihu da bih znao o čemu maštaju muškarci. Što se mene lično tiče, radije se prepustim njinoj mašti, pa di me zavedu tu sam i ćutim.
I da, sutra na kolegijumu povedite raspravu i o ćelavima. Zahvaljujem se komši što je dopunio propuste moje maštovitosti. Možda je baš prema tom delu muške populacije moguća diskriminacija.
 

Back
Top