Вазда омиљени и радо виђени Чеда!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Никола

Primećen član
Poruka
639
А што волим видјети омиљеног муслиманско-хрватског политичара Чеду Јовановића како у БиХ на разним гостовањима олајава српски народ, прича различите небулозе, говори о геноцидном народу (Србима) и творевини (РС) и сл. Та будала (нема друге, блаже политички коректне ријечи) наравно да има право на своје мишљење, али ми се увијек чини да са намјером боде очи прекодринским Србима својим ставовима и мишљењима, а које нема храбрости да изложи пред народом РС и чује наше ставове и аргументе.

Позивам га овом приликом да се прошета улицама Бијељине, Требиња, Брчког, Добоја, Бањалуке и чује мишљење оних чију борбу за голи опстанак и своја вијековна огњишта тако лако вријеђа дајући неке ставове који очигледно не произилазе из здравог разума већ су дириговни или неразумом или новцем који прима да би такве ствари пропагирао.

Гостовао је на декларисано шовинистичкој емисији "Магазин 60 минута", и једна од његових уводних реченица је била "Србија је крива за све".

Могао бих је да набрајам милион идиотарија које он даноноћно изговара али сада немам ни времена ни живаца, а поготово не бих да улазим у профил гласача ЛДП-а јер бих ту тек имао много ружних ријечи да употријебим. Драго ми је што је то једна маргинална група, али која несумњиво чини огромну штету.

Порука гласачима ЛДП-а: Вадите иглу из вене и почните мислити својом главом!
 
Poslednja izmena:
Гостовао је на декларисано шовинистичкој емисији "Магазин 60 минута", и једна од његових уводних реченица је била "Србија је крива за све".

Srbija je druze moj, ipak na kraju, kriva za sve sto joj se desava i sto se desava Srpskom narodu.

Evo vidis, sad ce da pobede radikali i DSS i Seljina Stranka glasovima vecine Srba. Zajebace nas ovi izbori na 10-15 godina. Desice se puno losih stvari i ko ce onda da bude kriv. EU, Amerika ili Izrael? I onda cemo kasnije opet da pricamo price... Ne druze, Srbija sama sebi kroji sudbinu, iako zna da se sve radi lose, samo da bi Mlohavi i Selja i njihovi drugari ostali na vlasti. Svima je to jasno, a kasnije ce opet da se optuzuju drugi.
 
Srbija je druze moj, ipak na kraju, kriva za sve sto joj se desava i sto se desava Srpskom narodu.

Evo vidis, sad ce da pobede radikali i DSS i Seljina Stranka glasovima vecine Srba. Zajebace nas ovi izbori na 10-15 godina. Desice se puno losih stvari i ko ce onda da bude kriv. EU, Amerika ili Izrael? I onda cemo kasnije opet da pricamo price... Ne druze, Srbija sama sebi kroji sudbinu, iako zna da se sve radi lose, samo da bi Mlohavi i Selja i njihovi drugari ostali na vlasti. Svima je to jasno, a kasnije ce opet da se optuzuju drugi.

Jel stvarno ovo mislis?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top