Treba li Srbija zakonom da zabrani obrezivanje i cupanje klitorisa maloletnicima?

Pogledaj rezultate ankete: Zabraniti cupanje klitorisa i obrezivanja deteta ako ono to ne zeli

Glasova
6. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da

6 100,00%
  • Ne, roditelji imaju pravo sakatiti svoje dete zarad nekakvih idiotskih obicaja

0 0%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Treba li Srbija zakonom da zabrani obrezivanje i cupanje klitorisa maloletnicima?

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Treba li Srbija zakonom da zabrani obrezivanje i cupanje klitorisa maloletnicima?

Jedino ako ce obrezivanje ili cupanje klitorisa spasiti zivot detetu, onda neka je dozvoljeno.

"ČUPANJE dražice djevojčicama prije početka puberteta namijenjen je da budućoj ženi onemogući doživljaj spolne naslade. Žena tako ostaje manje zahtjevna, samo vrijedna i vjerna supruga i majka", objašnjava urednik Glasa Koncila "običaj" u nekim drugim, pogotovo muslimanskim sredinama.

Tjednik Nadbiskupskog duhovnog stola odgovorio je na ovaj način čitatelju u novom broju na pitanje "Što zapravo Katolička Crkva misli o obrezanju koje se još uvijek obavlja u nekim religijama?", te "Nije li to ipak sakaćenje ljudskih prava i osjećaja?", bez imalo osude i zauzimanja stava prema sakaćenju koje je još uvijek stvarnost za četiri milijuna žena na svijetu godišnje.

Urednik najprije objašnjava da obrezivanje žena, "koje se još vrši u nekim, osobito muslimanskim sredinama, nema znakovne veze s biblijskim ni kuranskim obrezanjem, i nije obred nego samo običaj". A zatim na skandalozan način pokazuje razumijevanje za masakriranje djevojčica, približavajući se više iracionalnoj svrsi mučenja koje za cilj ima ubijanje seksualne želje, nego osudi kršenja ljudskih prava.

"I nije riječ ni o kakvom obrezivanju kožice nego o čupanju dražice djevojčicama prije početka puberteta da se tako budućoj ženi onemogući doživljaj spolne naslade. Žena tako ostaje manje zahtjevna, samo vrijedna i vjerna supruga i majka. Možda je to bilo posebno prikladno muškarcima koji su morali imati više žena", navodi urednik Glasa Koncila.

Kako je pitanje bilo što zapravo Crkva misli o obrezivanju, a ne što ono bukvalno znači za kulture koje ga prakticiraju, Glas koncila ostavlja jezivi dojam da Katolička Crkva u Hrvatskoj kima glavom na ovaj nehuman i ubojit način suzbijanja ženske seksualnosti, jer za cilj ima marljivu i vjernu suprugu i majku, uz konstataciju da toga u Katoličkoj Crkvi nema.

Unatoč brojnim pozivima, od trenutka objave članka do kasnih večernjih sati nismo uspjeli dobiti pojašnjenje ovog odgovora na pitanje čitatelja Glasa Koncila, ni od uredništva tjednika, niti od Hrvatske biskupske konferencije.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: Treba li Srbija zakonom da zabrani obrezivanje i cupanje klitorisa maloletnicima?

.......
    u nekim drugim, pogotovo muslimanskim sredinama.
    .....
    ovo nije muslimanska sredina.
    dovidjenja.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Treba li Srbija zakonom da zabrani obrezivanje i cupanje klitorisa maloletnicima?

Boli me dupe sta rade balije. Neka cupaju sta hoce.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Svabov Pogledaj poruku
    ovo nije muslimanska sredina.
    dovidjenja.
    Raska je i muslimanska sredina, a muslimana imas u Srbiji puno.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio andes Pogledaj poruku
    Pa sta?
    imas puno Srba i u USA, pa to nije srpska sredina.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kako si ti prost, pa da izjavis ovo:
    Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Boli me dupe sta rade balije. Neka cupaju sta hoce.
    To se moze desiti i kod nas.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

QQ,qq,qq.....

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa sta?
    imas puno Srba i u USA, pa to nije srpska sredina.
    A mislis da Srbija ne sme da zastiti zakonom svoje gradjane.
    U Srbiji ima minimum 100000 muslimana (bez Kosova), i sta Srbija ne sme njihovu decu da stiti?

Sa takvim misljenjem zanemarivanja periferije, Srbija MORA I TREBA DA SE SVEDE NA NIVO BEOGRADSKOG PASALUKA.

Srbija svoje gradjane mora da zastiti, a jako si glup ako mislis da se to samo desava u muslimanskim sredinama.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

A mislis da Srbija ne sme da zastiti zakonom svoje gradjane.
    U Srbiji ima minimum 100000 muslimana (bez Kosova), i sta Srbija ne sme njihovu decu da stiti?

Sa takvim misljenjem zanemarivanja periferije, Srbija MORA I TREBA DA SE SVEDE NA NIVO BEOGRADSKOG PASALUKA.

Srbija svoje gradjane mora da zastiti, a jako si glup ako mislis da se to samo desava u muslimanskim sredinama.

ala ti lupetas.....

Zainteresovan član Planeta_ (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

ja o tome prvi put cujem!
    imam neke poznanice iz Raske i one mi se nisu zalile da ne uzivaju u sexu,cak naprotiv
    to u sumadiji ne moze da se desi,a ako se zaista negde desava onda je to monstruozno:shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Svabov
    Sta mislis meni padne napamet da ozenim tvoju cerku. I dodje mi da joj iscupam klitoris, kako bi bila marljivija.
    Da li bi trebao ici u zatvor?

Sta mislis da je tvoj tata iscupao klitoris tvojoj mami?

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Klasican agrument za nemanje istog:

ala ti lupetas.....

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Sta mislis meni padne napamet da ozenim tvoju cerku. I dodje mi da joj iscupam klitoris, kako bi bila marljivija.
    Da li bi trebao ici u zatvor?

Sta mislis da je tvoj tata iscupao klitoris tvojoj mami?
    jel se to vidi neka diskriminacija u tvojim postovima?
    zato sto je neko musliman, ti ga automatski smatras divljakom, pa pozivas zakone u pomoc?

znas ono - crnci su prljavi, necu da mi crnac ozeni cerku - "WHITES ONLY"

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Planeta_ Pogledaj poruku
    ja o tome prvi put cujem!
    imam neke poznanice iz Raske i one mi se nisu zalile da ne uzivaju u sexu,cak naprotiv
    to u sumadiji ne moze da se desi,a ako se zaista negde desava onda je to monstruozno:shock:
    Ti bora da si neki beogradjanin?

Alo, skokni malo van iz tog grada smrti, pogledaj sta se desava u mnogo kulturnijim sredinama od Srbije:
    http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/josef-fritzl-je-nakon-elisabeth-zlostavljao-i-kcer-unuku.html

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

moderator..kljuch na ovu bolesnu katolicku propagandu..

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Klasican agrument za nemanje istog:
    protiv nekih izjava ne postoje argumenti.
    protiv onih kakve su ove tvoje.
    dzabe pokusavas sa tim, bolji sam ja govornik od tebe....

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

jel se to vidi neka diskriminacija u tvojim postovima?
    zato sto je neko musliman, ti ga automatski smatras divljakom, pa pozivas zakone u pomoc?

znas ono - crnci su prljavi, necu da mi crnac ozeni cerku - "WHITES ONLY"
    A ne ne ne, to ti radis. Hahaha, gle kako mi ubacujes u usta ono sti ti govoris. Ja sam rekao da to svuda ima, a ti si rekao da ovo nije muslimanska sredina, pa eto to se samo kod njih desava.

Inace, svako iole inteligentan moze iz ove teme da zakljuci da ova tema govori o tome kako Srbija mora da zabrani sakacenje deteta od strane roditelja. Mi takav zakon nemamo, a mnoge normalne zemlje imaju.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Klasican argument osobe sa iq >50, koja nema ljudski kontraargument:
    protiv nekih izjava ne postoje argumenti.
    protiv onih kakve su ove tvoje.
    dzabe pokusavas sa tim, bolji sam ja govornik od tebe....

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    moderator..kljuch na ovu bolesnu katolicku propagandu..
    Katolik ti je tata.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Jos kad bi tim balijama nekako ubacili u Kuran da je IN sterilisati se

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ja se u to nerazumem ako steti deci treba to zabraniti ali ako ne neka rade sta hoce.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Svako iole inteligentan moze iz ove teme da zakljuci da ova tema govori o tome kako Srbija mora da zabrani sakacenje deteta od strane roditelja. Mi takav zakon nemamo, a mnoge normalne zemlje imaju.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Ja se u to nerazumem ako steti deci treba to zabraniti
    E o tome ova tema govori, ali gletofiks masa sa ovog foruma ne razume.

Aktivan član CTAHOJKO (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ma i jevreji i musli seku kozure, pa im niko ne brani, medjutim ako se svakom gradjaninu sve dozvoli, ode mas u propas.

Sto kaze ovaj Svabov, ovo nije muslimanska zemlja. Dovidjena i prijatno. Kome smeta nek ide u dzamahiriju

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

andes,

Ово боље да си отворио на подфоруму о здрављу.

Slične teme

1. Naučite masažu klitorisa!
    Autor tonio11 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 19.04.2009., 23:17
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.10.2008., 21:37
  3. Srbija treba nuklearka
    Autor Chedo Kokardic u forumu Politika
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 27.11.2006., 12:18
  4. Cupanje dlaka iz nosa