Najlepša devojka Prištine

Najlepsa devojka Pristine je Irena Moracic, uvek bila i ostala ne samo zbog fizicke lepote vec i zbog toga sto je divna i plemenita osoba.
Posle nje tu su jos Aleksandra Algaith generacija 79 i Erna, generacija 76 iz Prve Pristinske Gimnazije onda Maja Sadzakovic generacija 74 a od mladjih bih izdvojio Jelenu Ristic mislim da je 84 to godiste
 
Najlepsa devojka Pristine je Irena Moracic, uvek bila i ostala ne samo zbog fizicke lepote vec i zbog toga sto je divna i plemenita osoba.
Posle nje tu su jos Aleksandra Algaith generacija 79 i Erna, generacija 76 iz Prve Pristinske Gimnazije onda Maja Sadzakovic generacija 74 a od mladjih bih izdvojio Jelenu Ristic mislim da je 84 to godiste

E sad bi trebala da sledi ona stara:" O ukusima ne vredi raspravljati".
Erna, da, jako simpaticna devojka kao i sve koje si naveo uostalom, ali najlepse devojke u PR......ne bih rekla. Nadam se da se ne ljutis, to je samo moje misljenje, nista licno.
 
E sad bi trebala da sledi ona stara:" O ukusima ne vredi raspravljati".
Erna, da, jako simpaticna devojka kao i sve koje si naveo uostalom, ali najlepse devojke u PR......ne bih rekla. Nadam se da se ne ljutis, to je samo moje misljenje, nista licno.

HMMM, slazem se... Ajde te starije dame :zper: nekako, mislim ne najlepse, ali nekako mogu da prodju, ali Jelena Ristic :dash: ???? Pa ona je isla na operaciju nosa...:rtfm:
 
Bilo je lepih devojaka u Pristini, sve su bile slicne ali Aleksandra Al- Gete je meni bila najlepsa. Svi su bili zaljubljeni u nju, i u gimnaziji, i u gradu, i srbi i albanci, posle i ovi stranci. Nisam mogao da joj pridjem od tolikih udvaraca, pa sam isao do studentske menze petkom vece cekajuci da ona prodje :) Danas sam je se setio :)
 
Bilo je lepih devojaka u Pristini, sve su bile slicne ali Aleksandra Al- Gete je meni bila najlepsa. Svi su bili zaljubljeni u nju, i u gimnaziji, i u gradu, i srbi i albanci, posle i ovi stranci. Nisam mogao da joj pridjem od tolikih udvaraca, pa sam isao do studentske menze petkom vece cekajuci da ona prodje :) Danas sam je se setio :)

Pa...sad...mozda je bila lepa, ali glupaaaa...za tvoju informaciju - kresnuo sam je par puta, a ona me pita:"...a jer neces nikome da kazes!!!!?" Rekoh - necu nema problema...i nisam do sada...ali cisto neka se zna...
 
:rotf:Nemoj da lazes bre, sigurno nisi smeo ni da je pogledas jer to sto si reko pokazuje da je nikad nisi ni upoznao. Sandra Al- Gete je bila isuvise fina i za mene i tebe, devojka sa posebnim vrlinama i duhovne smirenost!

Dobro de, nemoj da se ljutis...znam ja da je ona bila takva...a po cemu mislis da nisam i ja takav...uostalom, nije ni bitno, ali kada si je spomenuo, morao sam da se pohvalim...to je nesto sto znamo ona i ja...i zabole me da li ce neko verovati ili ne...
 
Poštovani,
interesuje me da li neko zna gde se nalazi Irena Katić iz Prištine, voleo bi je kontaktirati.Upoznao sam je 1988. godine ispred Granda, a živela je negde u ulicama ispod hotela Božur. Nisam Prištinac, pa ne znam ulice i delove grada. Tada sam bio na letenju na Batlavi. I mislim da je Irena najlepša devojka iz Prištine, zato vam se ovim putem i obraćam.
 

Back
Top