Odnos Hrvata prema Ustašama na RTS 1

Upravo je počela odlična emisija o Blajburgu i odnosu Hrvata prema ustašama na prvom programu RTS 1.



Драгољубе ко је овај матори .......
"то није позив на усташтво,то је хеви-метал"

болесна нација боље да не расправљамо,знам шта ће да буде
а и овај лик матори лепо каже да је Томпсон најпродаванији у Кроацији..а мене ставили на игнор листу
 
Poslednja izmena:
Ne znam šta se dešava. Ja često ne mogu ni da se konektujem na krstaricu. To traje nekoliko min. i onda se vrati. Ide mi na živce.

што се нервираш....ево како ће да иде расправа на овом форуму
ја ћу да одвалим неку глупост јер после "чињенице" да су Томсонови концерти хеви метал много је тешко бити озбиљан..па ће мало Драгољуб да зачини..а кјо ће да стави још двојицу на игнор листу..славонија ће опет да се избљује неку глупости и још пар њих ...и на крају лок
 
Nije valjda... Moje mišljenje je da na našim televizijama uopšte ne treba posvećivati pažnju Hrvatima i njihovim problemima. Ne treba da imitiramo hrvatske televizije, koje se iz meni nepoznatih razloga, uglavnom bave našim problemima.

Slazem se ne mora neko da mi objasnjava koliko nas mrze kad Tompson ima 70 000 ljudi na koncertu, kada saraju crkve i napdaju bakljama nase ljude...
 
Драгољубе које је овај матори .......
"то није позив на усташтво,то је хеви-метал"

болесна нација боље да не расправљамо,знам шта ће да буде
а и овај лик матори лепо каже да је Томпсон најпродаванији у Кроацији..а мене ставили на игнор листу

To je hrvatski istoričar Jurčević (između ostalog pisac brojnih članaka u njihovim istorijskim čitankama) gde je između ostalog napisao kako su ustaški koncentracioni logori bili u stvari "radni logori sa nehumanim uslovima za rad" :shock:
 
To je hrvatski istoričar Jurčević (između ostalog pisac brojnih članaka u njihovim istorijskim čitankama) gde je između ostalog napisao kako su ustaški koncentracioni logori bili u stvari "radni logori sa nehumanim uslovima za rad" :shock:

читао сам оне бисере да је у Јасеновцу страдало само 70 000 Срба од лоших хигијенских услова.

А шта им је то "почасна Блајбургшка гарда"?
 
читао сам оне бисере да је у Јасеновцу страдало само 70 000 Срба од лоших хигијенских услова.

А шта им је то "почасна Блајбургшка гарда"?

To je neka "udruga" kako oni kažu, odnosno udruženje ili klub koji organizuje tu komemoraciju, koji čuva pomen na te ubijene ustaše, koji pokušavaju da dokažu da je to bio "zločin partizana" itd...
 

Back
Top