Da li devojke vole ili popizde ...

Da li devojke voli ili popizde kad im kazete KS

  • Naravno da vole, malo glume finu curu ali ustvari to i one hoce

  • Ne vole, misle da je to to uvreda, ne cenis je i ne svidja ti se skroz

  • Isti urac :))


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ako konkretnoj djevojci ne odgovaras, nece ni biti u tvom drustvu i samim tim neces ni doci u situaciju da joj tako odgovoris

osim ako nije neka koja zivi u iluzijama i idealizuje svakog pa moze da se shokira i popizdi
njaveci procenat takvih je u teen godinama
sa njima izlazis?

Ma jok bre sa takvima u principu uopste ne izlazim, tema je cista zaebancija, bas zbog tih idealizacija. ;) Izlazim sa razumnim devojkama sa kojima mogu o svemu lepo i normalno da pricam, a ima takvih i medju tinejdzerkama ali sam se ipak opredelio samo za 18+. ;)
 
kad im kazete "Moze ali samo kres sema tj neobavezno". :-)
Pa ono, kontam da samo težak mentol to može da izgovori - - to može da izgovori, dakle uz sve što sledi/ne sledi pre toga, a tako nešto se izgovara samo osobi koju površno poznaješ i koja te je nešto pitala jel'te - -, nije ni bitno da li voli ili ne voli :lol: a što se tiče same odluke, ona sledi posle "tog neobaveznog" i ako yebe kao zec onda mu je bolje da se zeni odmah i ne mašta mnogo o sisatim plavušama i kres šemama :(
 
Pa ono, kontam da samo težak mentol to može da izgovori - - to može da izgovori, dakle uz sve što sledi/ne sledi pre toga, a tako nešto se izgovara samo osobi koju površno poznaješ i koja te je nešto pitala jel'te - -, nije ni bitno da li voli ili ne voli :lol: a što se tiče same odluke, ona sledi posle "tog neobaveznog" i ako yebe kao zec onda mu je bolje da se zeni odmah i ne mašta mnogo o sisatim plavušama i kres šemama :(
iju lexO pa ja sam to jednom rekla,dobro ne tim recima:lol:
 
kad im kazete "Moze ali samo kres sema tj neobavezno". :-)

neka ce ti sama to reci....i kad ti to kaze mora da si se dobro pokazao prilikom opipavajucih seansi...al' ti nesto drugo fali,npr. posao ili lova..ili ona jednostavno ima decka....
nije mi jasno sta ko ima da se ljuti..tvoje(muskaraca) je da pitas.njeno da odgovori...uglavnom naljutice se neka djevojka koja je ovako da kazem ...'zaostala'...pa misli da je neko oce nesto da je uvrijedi....
 
Pa ono, kontam da samo težak mentol to može da izgovori - - to može da izgovori, dakle uz sve što sledi/ne sledi pre toga, a tako nešto se izgovara samo osobi koju površno poznaješ i koja te je nešto pitala jel'te - -, nije ni bitno da li voli ili ne voli :lol: a što se tiče same odluke, ona sledi posle "tog neobaveznog" i ako yebe kao zec onda mu je bolje da se zeni odmah i ne mašta mnogo o sisatim plavušama i kres šemama :(

Daklem popizde. :-) E bas volim takve. :lol:
A sto je bitno da li neko voli ili ne voli? Zar bi se takve reci govorile da se voli? I ja kazem da tad treba dalje.
Hmm mislim da se ti slazes sa Senovitim zecom i da trebamo vas dvoje da vencamo. :lol: Udaja na prvom mestu uvek i u svakom postu. :lol:
 
Daklem popizde. :-) E bas volim takve. :lol:
A sto je bitno da li neko voli ili ne voli? Zar bi se takve reci govorile da se voli? I ja kazem da tad treba dalje.
Hmm mislim da se ti slazes sa Senovitim zecom i da trebamo vas dvoje da vencamo. :lol: Udaja na prvom mestu uvek i u svakom postu. :lol:
Mnja..... :lol: ono "voli" si pogrešno protumačio u rečenici, a mene sad mrzi da idem u sitna crevca, nema veze sa ljubavlju već je odgovor na naslov teme. "Da li one vole ili ne".....

Elem, takve stvari se ne izgovaraju, to samo jadni seronja može da izgovori. I nikada mi niko nije tako nešto rekao, ali nisam debil pa da ne vidim šta podrazumeva od mene i to je nešto što me niti vređa niti mi laska. Prosto je njegovo pravo da ponudi, a kako će to da uradi već dovoljno govori o njemu kao selji ili šmeletu :mrgreen:

Tako da sama reč "popizdi" je rezultat tvog nespretnog doživljavanja ženske emotivnosti, koja se u najvećem broju slučajeva ne ispoljava tako.

Popizdela bih možda da sam se primila na nekoga baš i da me je on "spustio" takvom jednom rečenicom, ali i to posle 10 dana razmišljanja, kad se malo ohladim :lol: al' i ovo samo pretpostavljam, jer mi se još nije desilo. Vodim računa :oops:
 
neka ce ti sama to reci....i kad ti to kaze mora da si se dobro pokazao prilikom opipavajucih seansi...al' ti nesto drugo fali,npr. posao ili lova..ili ona jednostavno ima decka....
nije mi jasno sta ko ima da se ljuti..tvoje(muskaraca) je da pitas.njeno da odgovori...uglavnom naljutice se neka djevojka koja je ovako da kazem ...'zaostala'...pa misli da je neko oce nesto da je uvrijedi....

Ma samo zaebavamo udavace malo. :lol: One koje se primaju. ;)
Ne fali mi ni posao ni lova, ali koji ce mi ocin nesto ozbiljno a neozbiljno? Zato je bolje samo neozbiljno. ;)
I jest necije je da pita, a necije da da. :lol:
 

Back
Top