LDP-SIRI DALJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
axaxxaxxaax ko je nasao da nam prica kako je bilo 90-ih...alo bre raspitaj se ko je i kada bio na vlasti pa onda pricaj o tome...

мене стварно занима ко је све био у дилу са Слобом у власти поред радикала...
то је већ превазиђено више пута

ево од мене за почетак СПО

ти настави
 
NAPRED SRBIJO
a194.gif
kss10.gif
 
мислим да када прођу избори пошто ће тада да се смире страсти да се отвори тема "ко је био са Слобом од 1989-2000" и неке фотке мало из скупштине,мало коалиције ,мало муљања у градској власти....мислим да би било свега и свачега
 
207181931046f8f7331c36f265951764_extreme.jpg


Ovaj je bio redovan :lol::lol::lol: Čika Dule Mihajlović - The Sherif

99% странака је чучало на канабету код СМ - позната ствар, ДС нарочито... а ево шта у вези њих треба да се ШИРИ ДАЉЕ, хехехе:


v96162p0.jpg

Beba "dođe" Legijinom advokatu 300.000 dinara
Ponedeljak, 5. maj 2008. 15:46

Bivši vladin službenik Vladimir Popović Beba osuđen je u Petom opštinskom sudu u Beogradu na novčanu kaznu od 300.000 dinara zbog neistina koje je tokom suđenja za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića izgovorio na račun advokata Slobodana Milivojevića.

Popović je dužan da Milivojeviću, koji brani prvooptuženog za ubistvo premijera Đinđića, Milorada Ulemeka Legiju, isplati navedeni iznos, kao i druge sudske troškove u roku od 15 dana po pravosnažnosti presude.

Advokat Milivojević tužio je Popovića za klevetu zbog izjave koju je Popović izneo svedočeći pred Posebnim odeljenjem Okružnog suda u Beogradu.

Popović je tada rekao da je Milivojević na saslušnaju u policiji i kod istražnog sudije, pošto je uhapšen u akciji "Sablja" u martu 2004. godine posle ubistva Đinđića, rekao da je sudija Okružnog suda u Beogradu Života Đoinčević "bio član zemuskog klana, da je držao oružje...", te da Milivojević time praktično "namestio" njegovo (Đoinčevićevo) hapšenje.

Uvidom u policijske i sudske zapisnike, sud je utvrdio da Milivojević tako nešto nije izgovorio.

Đoinčević je takođe uhapšen tokom "Sablje", ali 15 dana pre Milivojevića. Protiv njega nikada nije pokrenut krivični postupak, a prema sudskoj odluci isplaćena mu je odšteta zbog nezakonitog hapšenja u iznosu od više od četiri miliona dinara.

(Tanjug)
 
Mnogi su zaboravili kako nam je bilo devedesetih dok su radikali i socijalisti bili na vlasti,ne dozvolite da se devedesete ponove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SRBIJA BEZ GRANICA

LDP-SIRI DALJE

Koliko si ti godina imao 2000. 7 godina? :D Ja se skoro niceg ne secam kada sam ja imao 7 godina, secam se kao kroz maglu Lego kockica i zabavista "Plavi cuperak" hehehe. :mrgreen:
 
E ajde odgovori da znamo. :D
Mislim ja sam 8 godina stariji i ja se jedva secam kako je bilo 90-tih, mogu misliti koliko se oni koji su mladji od mene 8 godina secaju tih "mracnih" 90-tih hehehehe. :lol: :lol: :lol:
Ili klinac zeli da zvuci odraslo hahahahaha :lol:
не сећам се ни ја баш свега али захваљујући кампањи ДС и ЛДП знам све напамет
јер само они причају о 90им.не мислим да такво време може да се врати без обзира на било какав резултат 11.маја.ми као држава нисмо у стању да било шта велико направимо овде на балкану а не да објавимо рат НАТО пакту.једино ми није јасна та прича око горива да ако смрадикали победе да ће бити несташица бензина а потписан је нафтни споразум са руским партнером.а цене зејтина и осталих намирница зна се ко диктира.

п.с. ево сад кампања ЛДП у НС на тв Б92 само неки злочини и инфлација и ЛДП 10% ,ништа економија ништа рад,ништа образовање
 
Koliko si ti godina imao 2000. 7 godina? :D Ja se skoro niceg ne secam kada sam ja imao 7 godina, secam se kao kroz maglu Lego kockica i zabavista "Plavi cuperak" hehehe. :mrgreen:

највећа глупост која се дешава је и још да наше генерације које су рођене после тите
највише галаме о томе "како се добро живело за време истог":roll: :roll: :roll: :roll:

а могу мислити за неких десетак година ови што се рађају после 2000 како има да причају о Слоби,Шешељу,Зорану и 90им.

ми смо изгледа неке Х генерације
 
не сећам се ни ја баш свега али захваљујући кампањи ДС и ЛДП знам све напамет
јер само они причају о 90им.не мислим да такво време може да се врати без обзира на било какав резултат 11.маја.ми као држава нисмо у стању да било шта велико направимо овде на балкану а не да објавимо рат НАТО пакту.једино ми није јасна та прича око горива да ако смрадикали победе да ће бити несташица бензина а потписан је нафтни споразум са руским партнером.а цене зејтина и осталих намирница зна се ко диктира.

п.с. ево сад кампања ЛДП у НС на тв Б92 само неки злочини и инфлација и ЛДП 10% ,ништа економија ништа рад,ништа образовање

Ja se secam hiperinflacije 1993. kao kroz san, secam se da je na novcanici 50.000 dinara bio neki decak, ali hiperinflacije i recesije je tada pocetkom 90-tih bilo u svim zemljama istocne Evrope, u svim zemljama bivseg SSSR-a je tada bila hiperinflacija (Rusija, Ukrajina, Belorusija, Gruzija,...) i tzv. "tranziciona recesija" je bila u doslovno SVIM bivsim socijalistickim drzavama 1989-1993 u istocnoj i centralnoj Evropi (Poljska, Ceska, Rusija, Belorusija, Ukrajina,...negde manje negde vise) pa tako ni SRJ nije bila izuzetak i u SRJ je bilo hiperinflacije i tranzicione recesije kao i u svim ostalim drzavama u istocnoj Evropi, ali to je bilo samo pocetkom 90-tih, pocevsi od 1994. poceo je oporavak privrede SRJ, u Ukrajini, Rusiji, Rumuniji i Bugarskoj je tranziciona recesija potrajala mnogo duze nego u SRJ.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top