Radeon® X1650 Pro 512MB AGP

http://shop.ati.com/product.asp?sku=3122115

Imam kuci Intel na 2.9, 1gb ram... dal vredi da uzmem ovu grafu da bi igrao recimo igre koje zahtevaju pixel shader 2.0 na medium i high, i mozda opalim recimo cod4 na low ili normal ? Cisto informativno :) 50e je u mom gradu, previse malo mi deluje za takvu graficku, trenutno imam ati9200 pa vidite :D


Prvo ja ne znam za intala na 2,9 na P IV,to moze da bude samo celeron na toj frekvenciji,
drugo ta grafika je za 3 klase ispred te 9200 sto imas,(ova je dno serije 9000 a ova je sredina serije 1600) i daleko ce bolje da ti radi.
Trebao bi da mozes igrati code4 ali na 800x600 nedostaje ti rama 1GB je malo...
Ali ako je taj procesor celeron kosto mislim da jeste, moj savjet ne isplati ti se ulagat.Pozz.
 
koju onda grafu preporucujes za tih 55e ? lol :D i ajd ako mozes detaljnije mi objasni zasto se ne isplati, jer je drug imao na istom procesoru koji je meni prodao i igrao mnoge igre, kako sam i naveo gore :S btw citam da je porede sa 7600, jeste ono slabija ali je tu negde, a ja sam hteo neki minimum gt6600 :)
 
haha :)

eto odmah imam problem, kupio sam je, reinstalirao sistem, instalirao sve.

Pustim cs, pocne da mi shteka, pustim stalker, radi pixel 2.0, maximum 800x600 ali pocne da mi steka, fps ne pada, nego steka na recimo 2 sekunde jedno 5 puta kad pocnem igru..pa radi radi, pa dodjem malo dalje pa opet pocne da steka...tako je i na driver paralel lines..kako vec. Drajvere sam instalirao sa cd-a kojeg sam dobio uz graficku... ima neko neki predlog ? :S


kad pustim cs, koji mi je na ati 9200 radio sa fps-om 40 - 90, ovde bude isti fps al pocne i mis da mi blokira na nekih 15 sec...vat da fak ? :(

p.s. necu ono..grafa ne valja reko sam i slicno, drugar je imao sve mu je radilo, sad je u bg pa nisam u kontaktu a i ne razume se toliko.
 
Kao prvo ta grafička nema mnogo veze sa mozgom , 512 mb na 128 bitni interfejs i još ddr2 , ma dajteeeeee. Pod jedan 512 da bi bilo iskorišteno treba barem 256 bitni interfejs da ima , pod dva trebao si sve drajvere da deinstaliraš pa tek onda da ubodeš grafičku i da instaliraš drajvere , pod tri meni se čini da tebe čeka još jedna reinstalacija sistema :( jer si negde nešto uprskao izgleda.
 
moze lock. Super guram cod4,stalker,time shift i ostale na medium u 1024x768. Graficka je ok, ali me procesor jbe, ako ima neko da prodaje intel pentium na 2.4 ili 2.8 neka mi ostavi mail na pm :)

Reko li ja da ti je procesor smece,sad ces i za njega morat puci 30 evra,pa ce ti nedostajati RAMa jos 30 evra,da bi bar malo upristojio tu masinu i mogao igrati nesto...:rtfm:
 
[pa ja igram sasvim solidno nove igrice, naravno osim neke. A i nisu mi prioritet...avgusta kada uzmem komp za koji cu da imam poprilicno visok budzet, tada cu sve ove igre koje rezem da pocnem natenane. Ovo sam vise uzeo ono da me prodje, da mogu da startam 3.0 i 2.0 pixel :P
 
znachi jedno ne mogu da shvatim...igram cod4,igram time shift,lost,stalkera...pustim cs zbog kojeg sam uzeo grafu i on pocne da laguje. Ali ne laguje zbog neta, nego komande laguju i mish i tastatura. Probao sam sve drajvere od 7.10 pa nadalje, formatirao 7 puta i isprobavao svakakva cuda, probao i sa usb,batalio mreznu..vratio ati9200 (radi kako valja sa manjim fps-om), vratim x1650 opet laga. Sta da mu radim ? omg..

Kad je prazna mapa radi kako valja, ali se pojave vise od jednog pocne tako da lagaju komande..probao sam i sa svim rejtovima, menjao confige..isti ****
 

Back
Top