Hladnoca

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Obično pišem na astrologiji jer se bavim sa dosta foruma. Ovdje me eto nitko ne zna pa možda je ovo pravo mjesto da napišem što bih želio.

Imam 20 godina, i mogu reći da sam nekoliko ozbiljnijih veza. Nikad nisam bio sklon avanturizmu, težio sam nekako nečemu iskrenome i stabilnome, pritom odbijajući sve što bi moglo biti samo avantura.

Nažalost tada sam imao mnogo boli pogled na svijet, nisam poznavao svijet muško ženskih igrica, i u svojoj naivnosti sam bio preiskren i bio sam previše sam očekivao.

Moram priznati da sam se umorio.

Kako bih rekao po prvi puta, osjećam nekakvu totalnu prazninu, imam osjećaj da je svaki dan isti, na koga god naiđem osjetim da to nije to, da se radi samo o obostranoj fizičkoj privlačnosti.

Zanima me vaše mišljenje.

isplati li uzeti ono što možeš uzeti iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava , ako takva u ičijem zapravo postoji.
 
meni su jednom radili natalni horoskop... i, pricao sam vam vec... ne verujem ja u to... zato sto mi je saturn izmedju 14 i 15 kuce... dok se merkur i neptun bore u 7... rek'o mi taj astrolog da zato volim muziku... druzenje... i smeh... ha ha ha ha ha...
 
nije ni zdravo ni prirodno da covek ne vrsi odabir i da srlja nekontrolisano...kad-tad danak se plati a ti ga sada placas...moj savet ti je da malo usporis, da pokusas da budes normalniji i iskreniji u odnosima i da svoju intimu delis sa devojkama koje su ti drage....ni zivotinje se ne *ebu ako se ne dopadnu jedna drugoj.....
 
Zanima me vaše mišljenje:
isplati li se uzeti ono što možeš uzeti, iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava, ako takva u ičijem (životu???) zapravo postoji.

Hm...
evo ozbiljno, ovo pitanje valjda svako sebi postavi prije ili kasnije...
a odgovor ti ne može dati niko od nas, to treba da odlučiš sam: kvantitet ili kvalitet - odabereš ono što ti više prija, i što te više čini srećnim...
 
Poslednja izmena:
Uuh, pa to je super ako si se umorio sa 20. : ) Da sam se i ja umorila sa 20, iza sebe ne bih imala nekoliko veza kojih se cak i stidim. : )
A i kreces ranije da trazis, pa ces pre i naci. ;)
 
20g i nekoliko ozbiljnih veza... poceo u zabavistu... umorio se...
Sta umisljas? To je kao cool? Sada si odrasliji?

Svasta. Seti se svog pitanja za 15g kada ce ti se ciniti da si tek na pocetku.
 
hahah netko je gore napisao nešto o astrologiji, niej ovdje tema samo ću reći da se time dosta dugo bavim ali s druge strane radim kao i iscjelitelj , ti si prijatelju naišao na nekog šarlatana ala Milan Radonjić kojega i ja znam ali nije sada bitno.

Nisam siguran da li ste me ispravno shvatili.

Htio sam reći da sam se umorio od površnih veza za koje sam mislio da su nešto dublje. Zanimalo me da li mislite da postoje ljudi koji su zaista poneseni emocijama a ne seksom i površnim stvarima. Ljudi koji teže nekoj dugotrajnosti, ozbiljnosti itd.

ne znam jesam dobro objasnio.
 
Obično pišem na astrologiji jer se bavim sa dosta foruma. Ovdje me eto nitko ne zna pa možda je ovo pravo mjesto da napišem što bih želio.

Imam 20 godina, i mogu reći da sam nekoliko ozbiljnijih veza. Nikad nisam bio sklon avanturizmu, težio sam nekako nečemu iskrenome i stabilnome, pritom odbijajući sve što bi moglo biti samo avantura.

Nažalost tada sam imao mnogo boli pogled na svijet, nisam poznavao svijet muško ženskih igrica, i u svojoj naivnosti sam bio preiskren i bio sam previše sam očekivao.

Moram priznati da sam se umorio.

Kako bih rekao po prvi puta, osjećam nekakvu totalnu prazninu, imam osjećaj da je svaki dan isti, na koga god naiđem osjetim da to nije to, da se radi samo o obostranoj fizičkoj privlačnosti.

Zanima me vaše mišljenje.

isplati li uzeti ono što možeš uzeti iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava , ako takva u ičijem zapravo postoji.

kako divan post od nekoga ko ima samo 20 godina. nekad postoje prelazna resenja. to znaci da prihvatas nesto manje vredno i manje tebi drago dok ne dodje to cemu tezis. a to mozes ili ne mozes. iskreno, bolje da mozes.
 
Obično pišem na astrologiji jer se bavim sa dosta foruma. Ovdje me eto nitko ne zna pa možda je ovo pravo mjesto da napišem što bih želio.

Imam 20 godina, i mogu reći da sam nekoliko ozbiljnijih veza. Nikad nisam bio sklon avanturizmu, težio sam nekako nečemu iskrenome i stabilnome, pritom odbijajući sve što bi moglo biti samo avantura.

Moram priznati da sam se umorio.

Zanima me vaše mišljenje.

isplati li uzeti ono što možeš uzeti iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava , ako takva u ičijem zapravo postoji.

pa bas cudno da neki muskarac ima ovu dilemu...jos sa 20 god...obicno tek tad pocinju da rade na kvantitetu...ja bi ti preporucila da uzmes sve bilo 'duboko' ili ne...jer prava nece tek tako da dodje ona se iskristalise posle mnogo pogresnih..

analiziraj svoje peto polje...:) aspekte mjeseca i venere..mozda se nametne neki odgovor i sam.;)
 
u pravu ste vjerujem :)

samo moram i sebi to dovesti do glave.

elekta hahahah - ja sam dane i noći proučavao 5 polje, vladara, i cijelo 7 polje, sa svim svojim kolegama ;)

što se toga tiče mogu reći samo jedno - caput algol ;)
 
to su samo faze. iz turbulentnog perioda uletis u miran. iz mirnog u dosadan, iz dosadnog u haos i ludnicu. to su sve ciklicna smenjvanja, epoha ova pa epoha ona. bronzano doba pa mladji paleolit. pa srednji vek. pa renesansa. uvek nesto.
 
Obično pišem na astrologiji jer se bavim sa dosta foruma. Ovdje me eto nitko ne zna pa možda je ovo pravo mjesto da napišem što bih želio.

Imam 20 godina, i mogu reći da sam nekoliko ozbiljnijih veza. Nikad nisam bio sklon avanturizmu, težio sam nekako nečemu iskrenome i stabilnome, pritom odbijajući sve što bi moglo biti samo avantura.

Nažalost tada sam imao mnogo boli pogled na svijet, nisam poznavao svijet muško ženskih igrica, i u svojoj naivnosti sam bio preiskren i bio sam previše sam očekivao.

Moram priznati da sam se umorio.

Kako bih rekao po prvi puta, osjećam nekakvu totalnu prazninu, imam osjećaj da je svaki dan isti, na koga god naiđem osjetim da to nije to, da se radi samo o obostranoj fizičkoj privlačnosti.

Zanima me vaše mišljenje.

isplati li uzeti ono što možeš uzeti iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava , ako takva u ičijem zapravo postoji.

Ја мислим да је ово корен свега.

Мислим, са 20 година сигурно се забављаш са девојкама од 17-18-19 година... И шта би ти? Да се жениш?
 
u bre sto ste ga napali
zar sami niste mislili da ste bas u tom trenutku najpametniji?ja da
ja bih ti predlozila-polako
ne juri nista(ni brak ni recke),nego uzivaj u onome sto zivis
 
Bezveze se opterecujes time....jednostavno nije se jos pojavila devojka koja bi te u toj meri zainteresovala da bi moglo da se desi nesto ozbiljno...
zivi svoj zivot normalno, opusteno, radi na sebi...u medjuvremenu ce se pojaviti neka devojka..dal nesto ozbiljno ili kres sema...nebitno je...uradices onako kako budes osecao u tom trenutku....

Opusti se bree..;)
 
Obično pišem na astrologiji jer se bavim sa dosta foruma. Ovdje me eto nitko ne zna pa možda je ovo pravo mjesto da napišem što bih želio.

Imam 20 godina, i mogu reći da sam nekoliko ozbiljnijih veza. Nikad nisam bio sklon avanturizmu, težio sam nekako nečemu iskrenome i stabilnome, pritom odbijajući sve što bi moglo biti samo avantura.

Nažalost tada sam imao mnogo boli pogled na svijet, nisam poznavao svijet muško ženskih igrica, i u svojoj naivnosti sam bio preiskren i bio sam previše sam očekivao.

Moram priznati da sam se umorio.

Kako bih rekao po prvi puta, osjećam nekakvu totalnu prazninu, imam osjećaj da je svaki dan isti, na koga god naiđem osjetim da to nije to, da se radi samo o obostranoj fizičkoj privlačnosti.

Zanima me vaše mišljenje.

isplati li uzeti ono što možeš uzeti iako to nije onako emotivno duboko kako bi možda htio, ili naprosto treba čekati da naiđe ona prava , ako takva u ičijem zapravo postoji.


ebo ne ebo...qrcu godine prolaze...
 
a shta kazzu zvezde? :D

@tema
svakom dodje neki period kad ti je svejedno....
mozzesh ti to tumachiti kako god zzelish....
kao hladnocu, depresiju, malodushnost, manjak luchenja hormona, chudan poredak zvezda, bioritam, elektromagnetna polja... itd. itd.
 

Slične teme


Back
Top